Dospělí (3-7 let)

ROCKY - DOKONALÝ KAMARÁD S PŘEKRÁSNOU DUŠÍ A VELKÝM SRDCEM

16.07.2018 20:00 |  Dospělí (3-7 let) |  7.07.2018 |  136x

 • Pes
 • ROCKY - DOKONALÝ KAMARÁD S PŘEKRÁSNOU DUŠÍ A VELKÝM SRDCEM

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  střední kříženec
  "Pokud hledáte ideálního středně velkého a skvělého přátelského psího kamaráda, přijeďte se se mnou seznámit. Jsou mi 3 roky a Rocky je i moje jméno. Nejsem však žádný nepumpovaný rváč, jako můj filmový jmenovec, ale naopak jsem úplně pohodový hodný a úžasný kámoš. Jsem přátelský ke všemu živému a moje srdce je velké a otevřené pro novou, nejlepší rodinku pod sluncem. Povahu mám labradoří, milou a veselou, miluju hry, hračky, plyšáky a dovádím jako nemotorné nohaté štěně. Také jsem velký krasavec, přímo model, originálního zbarvení a vzhledu. Teta na mě pěje ódy, jaký jsem šikulka, poslušný a znalý základních povelů. Doma jsem vzorný a neničím nic, co není moje, neřvu, jen krátce upozorním, že se venku něco děje. Hledám rodinu nastálo, ta předchozí mě jaksi zapomněla v bytě, kam mě docházeli jen krmit a venčit a odstěhovali se beze mě pryč. Poslušně jsem na ně pokaždé čekal, ale už jsem u tety v dočasce a ta pro mě vyhlíží páníčky zodpovědné a hlavně stabilní na celý život a že ho mám před sebou ještě hodně velký kus. Váš Rocky"

  BADDY

  16.07.2018 20:00 |  Dospělí (3-7 let) |  21.02.2018 |  194x

 • Pes
 • BADDY

  Věk

  5 let

  Plemeno

  Stafordšírský teriér x kříženec

  Náramný krasavec, mladý sebevědomý pes.

  Badík je středního až většího vzrůstu (v kohoutku 58 cm ) má krásně mohutnou osvalenou postavu a pokud si vás zamiluje je z něj roztomilé nemotorné štěňátko a mazlík, který je ale v případě potřeby připraven vás bránit a chránit svou smečku. Zvládá celkem dobře chodit na vodítku, umí základní povely : sedni, lehni, ke mně, zůstaň. Je to nejen krásný, ale také velmi šikovný a chytrý pes. Důvěru k cizím lidem, ale získává pomaleji, po tom všem, čím si prošel, není divu. Když pochopí, že mu neublížíte je to miláček, který vám bude bezmezně věrný. Badík potřebuje zkušené, trpělivé, ale také důsledné páníčky, kteří ho budou milovat a nikdy ho nezradí ! Raději nedoporučuji k malým dětem.Badík má rád fenky, se dvěma v pohodě bydlí v dočasce. S pejsky to asi tak vřelé nebude, vybírá si. Venku na vodítku si ostatních psů nevšímá. Vyhovoval by mu domek se zahradou, ale rozhodně se spaním uvnitř. Zvládne bydlet i v bytě při pravidelných procházkách. Doma je klidný a naprosto vzorný ! Vydrží čekat než přijdete odpoledne z práce, nic neničí, neštěká a zvládá 100 % i hygienu. Miluje hračky a balonky, moc rád a nadšebě si hraje. Do nového domova půjde jako člen rodiny a parťák, ne jako živý zvonek na zahradu, po podepsání adopční smlouvy a se zaplacením adopčního poplatku.

  Baddy je odčervený, čipovaný, kastrovaný,očkovaný. Má odstraněn zubní kámen, krevní testy v pořádku a RTG kyčlí a páteře též. 

  DASTY

  16.07.2018 20:00 |  Dospělí (3-7 let) |  21.02.2018 |  166x

 • Pes
 • DASTY

  Věk

  5 let

  Plemeno

  Německý ovčák
  Krásný statný pes ve výborné kondici, zvyklý ohlídat pozemek či zahradu, ovšem se spaním uvnitř v teple. I když na cizí lidi zpočátku nereaguje dobře, dočasnou tetu po pár dnech přijal a úplně ji respektuje a důvěřuje. Svoje lidi miluje a s nimi se velmi rád mazlí, zvládá základní poslušnost a učí se další povely. Na vodítku trochu táhá, doma je vzorný. Miluje aport a míčky, užívá si svobody bez řetězu, volnosti zahrady a běhání.Pro Dastyho hledáme zkušeného majitele, pána, či paní, kteří znají a poradí si s jeho problémovějším vztahem k cizím lidem. Hledáme mu domov zodpovědný a trvalý, u lidí se znalostí výchovy a výcviku, kteří s ním budou pracovat, dají mu řád a důslednost. Dasty je schopen fungovat se svými majiteli bezproblémově, pokud oni budou zběhlí pracovat s podobným typem psa. Je vhodný na ohlídání, ale zároven potřebuje i pozornost a společnost člověka, pána, kterému věří a oddaně s ním žije ve vzájemné harmonii. Je to pes který se dá skvěle motivovat na žrádlo i hračku, prostě pokud někdo touží po pracovním psovi, tak je to Dasty.

  WATSON

  16.07.2018 19:59 |  Dospělí (3-7 let) |  1.04.2018 |  202x

 • Pes
 • WATSON

  Věk

  5 let

  Plemeno

  kříženec 55 kg

  Hledáme pro něj novou rodinu, páníčky, s vhodnými podmínkami. Watson byl zvyklý bydlet v domě se zahradou, ovšem před nějakou dobou musel přesídlit do malého bytu, není na něj bohužel čas a pes strádá. Od mala byl oddaným přítelem, který miluje lidi i děti, je to typický rodinný pes, ale nastalou situaci, nezvládá dobře, venku startuje do psů, k cizím lidem je nedůvěřivý a proto mu akutně hledáme umístění, dočasnou nebo trvalou péči, domov, zkrátka Watson potřebuje pomoc. Doma je vzorný, čistotný, nic neničí, vydrží i dlouho doma sám, teď je ale bez větší pozornosti a dostatku pohybu.Pravé oko mu bylo odstraněno před pár měsíci z důvodu vysokého nitroočního tlaku, způsobeného zákalem po starším úraze v minulosti. S novou situací se vyrovnal skvěle, nemá s tímto problém a nijak ho to nelimituje. Watson potřebuje opět svého pána, majitele, kteří na něj budou mít čas a budou se mu věnovat. Je to aktivní, přátelský a veselý pes, potřebuje laskavý a důsledný přístup a přiměřené pohybové vyžití. Ideální by pro něj bylo bydlení v domě se zahradou, kde se vyběhá, není určen na venkovní pobyt v boudě či kotci, pouze do tepla domova jako člen lidské smečky. Kočky a jiná drobná zvířata netoleruje. S některými psy vyjde a hraje si s nimi, s větší fenou by neměl mít problém, obecně venku na vodítku po psech startuje, ale ve zkušených rukou by se po seznámení mohl sžít. 

  ♥ Viki ♥

  16.07.2018 19:41 |  Dospělí (3-7 let) |  17.11.2014 |  832x

 • Pes
 • ♥ Viki ♥

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  Americký stafordširský terier x překvapení
  Akční Viki...

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  276136574 / 0300

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací