Mladí (9-35 měsíců)

JONÁŠ

21.02.2024 10:24 |  Mladí (9-35 měsíců) |  15.01.2024 |  30x

 • Pes
 • JONÁŠ

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  bígl
  " Moje jméno je Jonáš a jsou mi právě dva roky. Panička, se kterou jsem se musel rozloučit, si mě koupila jako štěně, ovšem už ve svém, značně, pokročilém věku a díky tomu, že je hodně nemocná, měla dost starostí sama se sebou. Před vánoci jsem odjel do dočasné péče k tetě a strejdovi a začínám se rozhlížet po novém, trvalém, milujícím domově. Jsem překrásný bíglí kluk, dokonalý fešák, vážím 17 kilo rád bych našel nové, zodpovědné majitele. Lidi miluju, jsem obrovský mazel a veselý, akční kluk. Jsem nadšenec do dlouhých procházek a výletů, moc rád prozkoumávám, čmuchám, co nového v trávě a rozhodně nezapřu typickou bíglí povahu. Doma jsem vzorňák, jsem moc hodný, čistotný, mazlivý a přátelský. S lidmi jsem nejraději a proto budu moc rád za páníčky, kteří se mnou budou moci trávit většinu času. První dny jsem byl jako beránek a rozkoukával jsem se, teď už mi trochu otrnulo a tak občas předvedu i trochu toho "bíglího zlobení" S pejsky si moc rád hraju, miluju fenečky a rozhodně bych doma měl rád nějakou psí kámošku na dovádění. Jsem úžasný, šikovný a dokonalý kluk, který má občas svou hlavu, jako každý správný bígl. Váš Jonáš ."

  SFINX z Jimlína

  20.02.2024 13:53 |  Mladí (9-35 měsíců) |  20.02.2024 |  14x

 • Pes
 • SFINX z Jimlína

  Věk

  1 - 2

  Plemeno

  Belgický ovčák x Šarpej
  Sfinx je pejsek, který teprve vše poznává. Byl přijat nedůvěřivý a zmatený, zřejmě ve svém životě ještě nic nepoznal a tak jsou pro něj běžné věci novinkou. Nalezený byl uvázaný u zábradlí. Zpočátku utíká před obojkem ale na procházce je pak velice rád. Pohlazení si také teprve začíná užívat a s ostatními pejsky si zatím neví moc rady ale převážně si jich nevšímá. 

  TRAPÍK

  19.02.2024 16:42 |  Mladí (9-35 měsíců) |  19.02.2024 |  22x

 • Pes
 • TRAPÍK

  Věk

  2 - 3 roky

  Plemeno

  kříženec JRT a maltézáčka
  "Moje jméno je Trapík a rád bych si našel prima novou a úžasnou rodinu. Jsou mi 2 - 3 roky a jsem malý, neskutečně mazlivý a kontaktní voříšek. Dosud jsem bydlel se svým psím tátou Jessim, ale oba se teď těšíme na své vlastní páníčky, kterým budeme dělat jistě velkou radost. Náš bývalý pán odešel na věky spát a my jsme přijeli k tetám do Dočasek hledat štěstí. Vážím kolem 7 kilo, jsem zdravý, tulivý miláček, miluju pozornost lidí a drbání, zpočátku jsem trochu zdrženlivější, než táta, ale v mazlení taky velký přebprník. Jsem aktivní, veselý kluk, velice přátelský, miluju lidi a především nějvíc zbožňuju drbáníčko, lenošení na gauči a měkkou postýlku, kde si slastně užívám krásný psí život. Rád bych našel pohodové milující majitele, kteří mě zahrnou láskou a pozorností a které budu vděčně odměňovat pusinkami, Váš Trapík."

  MARLEY

  19.02.2024 15:57 |  Mladí (9-35 měsíců) |  19.02.2024 |  12x

 • Pes
 • MARLEY

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  dalmatin s PP
  "Narodil jsem se 6.2. 2022 jako Raul Pinochio, ale všichni mi říkají Marley. Jsem překrásný Dalmatin s "rodokmenem" a jako štěně jsem byl prodán "chovatelkou" mladé paničce, která potřebovala spřízněnou duši a kamaráda. Ačkoli veškeré úmysly mojí rodiny byly rozhodně ty nejlepší, svoje štěněcí dětství, které je tak důležité pro správnou výchovu pejska, jsem prožil ve společnosti paničky která bojovala s duševní nemocí. Jsem velmi hodný puntíkatý kluk, s přátelskou, společenskou a milou povahou. Lidi miluju nade vše a přesto, že i já jsem byl velmi milován, chyběla mi správná výchova, socializace a řád, tudíž jsem byl zvyklý žít životem psího bohéma. Povely, pravidla a správné chování mě nechávaly chladným, přijel jsem jako neřízená střela, ale s dočasnou tetou jsme udělali velký kus práce a stává se ze mě šikovný a vnímavý pes. Jsem plný elánu a neutuchající energie, jsem veselý, hravý a velmi temperamentní, také jsem obrovský mazel, který miluje lidi a pomalu začínám lehce chápat, že o dění kolem nerozhoduji já, ale můj pán. Ke svým i cizím lidem jsem vždy přátelský a kontaktní, spolehlivě vás zahrnu pusinkama a vždy se rád přitulím v posteli. Velmi rád dovádím venku, lítám na zahradě a určitě potřebuji dostatek vyžití a pohybu, stejně tak si zasloužím i spoustu lásky a mazlení. Hledám nové, zodpovědné, milující a s výchovou zkušenější majitele, opravdové pejskaře, fyzicky i psychicky zdatnější, které "rozdováděný Punťa" rozhodně nerozháže. Váš Marley ."

  KENZO

  19.02.2024 15:51 |  Mladí (9-35 měsíců) |  10.10.2022 |  311x

 • Pes
 • KENZO

  Věk

  9 - 10 měsíců

  Plemeno

  střední kříženec
  "Jmenuju se Kenzo a jsem originální, charismatický a velmi temperamentní kluk. Jsem vlastně ještě mládě, odrostlé štěněcímu věku a moje první rodina, to se mnou prostě nezvládla. Je mi 9 - 10 měsíců, jsem kříženec dalmatina, středně velký fešák s uhrančivýma očima a elánem na rozdávání, v každé buňce mého těla třímá obrovská chuť k pohybu a sportování, takže potřebuji opravdu velmi, velmi aktivní a trpělivé majitele. Mí předchozí páníčci mi nenastavili jasná pravidla a řád, rovněž podcenili mojí výchovu, takže jsem šel o dům dál a ted jsem u tety, která se mnou správně pracuje a jde mi to opravdu skvěle. Většinu času jsem dřív trávil v kotci, nevyběhán, frustrován a toužil po zábavě, pohybu a lásce lidí. Teď mám šanci na ten správný a zodpovědný domov, kde se mnou budou majitelé pokračovat ve výchově a já je za to budu bezmezně milovat a ctít. Se psy si rád hraju a dovádím, jen se musím správně seznámit, ale parťačka na zábavu, by byla rozhodne fajn. Hledám zodpovědné majitele, trpělivé a aktivní, s přirozenou autoritou, milující, budu rád bydlet v domě se zahradou, s dostatkem vyžití venku, ale spaním a bydlením rozhodně doma s vámi, váš Kenzo."

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací