Mladí (9-35 měsíců)

LUXOR K ADOPCI - 2 ROKY, PŘÁTELSKÝ, AKTIVNÍ

29.09.2023 17:33 |  Mladí (9-35 měsíců) |  14.09.2023 |  13x

 • Pes
 • LUXOR K ADOPCI - 2 ROKY, PŘÁTELSKÝ, AKTIVNÍ

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  kříženec
  LUXOR JE KRÁSNÝ MLADÝ PES SE SKVĚLOU POVAHOU, KTERÝ ČEKÁ V ÚTULKU UŽ DLOUHÉ MĚSÍCE. POKUD HLEDÁTE NOVÉHO PSÍHO PARŤÁKA, BUDEME RÁDI, KDYŽ MU DÁTE ŠANCI. Věk: 2 roky. Nar.: 05/2021. Video: https://youtu.be/pHV23aiTmtA Luxor je přátelský a kontaktní pejsek střední velikosti. Má rád pohyb, procházky, je to aktivní pes. Líbilo by se mu v rodinnému domku se zahradou, kde by se do sytosti vyběhal. Dokázal by se přizpůsobit i bydlení v bytě s aktivní rodinou. Luxor je snášenlivý s ostatními psy i fenkami. Jen vyžaduje pozornost a potom na ostatní žárlí. To ale může být v domově, kde bude mít péče a pozornosti dostatek, úplně jinak. Luxor je vhodný také do rodiny s většími dětmi. Malé dítě by mohl nechtěně při své aktivitě srazit.

  ÁRON K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  29.09.2023 17:33 |  Mladí (9-35 měsíců) |  14.09.2023 |  53x

 • Pes
 • ÁRON K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  kříženec
  ÁRONEK JE ASI ROČNÍ PŘÁTELSKÝ, MILÝ A VDĚČNÝ PEJSEK, KTERÝ HLEDÁ SVĚHO ANDĚLA. ČLOVĚKA, KTERÝ NAPRAVÍ, CO JINÝ ČLOVĚK NAPÁCHAL :-(Áron měl v životě obrovskou smůlu, dostal se do rukou velmi nesprávným lidem, kteří ho celý štěněcí věk nechali zavřeného na balkóně. Tak tam Áronek přežíval bez možnosti pohybu, bez mazlení, hraní, bez kontaktu s člověkem. Naštěstí přišlo udání a byl majiteli odebrán.Následkem absolutního nedostatku pohybu Áron špatně chodí na zadní nohy. Potřebuje postupně dosvalit. Potřeboval by pravidelný pohyb - na zahradě, nebo procházky, a také chondroprotektiva, aby se mu nožky daly do pořádku.V útulku bohužel také celodenní pohyb, který by tak potřeboval, mít nemůže.Pokud by se našel někdo, kdo se navíc zabývá fyzioterapií, byl by to úplný zázrak.Áron i přes svůj osud, na lidi ani život nezanevřel. Je to přátelský mazel, miluje jakoukoliv pozornost, procházky, hračky. Za balónkem běhá jako o život :-) Prostě potřebuje vše, co dosud neměl dohnat.Aktivní je tak akorát. Je vhodný do rodiny k dětem.Odkaz na video s Áronem:https://youtu.be/5fChy4GvX0wS Áronem se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).

  LOGAN K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ

  29.09.2023 17:32 |  Mladí (9-35 měsíců) |  14.09.2023 |  34x

 • Pes
 • LOGAN K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ

  Věk

  1,5 roku

  Plemeno

  kříženec
  HLEDÁTE SKVĚLÉHO PSÍHO PARŤÁKA? TAKOVÝM BUDE LOGAN. LOGAN JE MLADÝ PŘÁTELSKÝ A VDĚČNÝ PEJSEK STŘEDNÍ VELIKOSTI S ÚŽASNOU POVAHOU. NA SVŮJ NOVÝ DOMOV ČEKÁ V ÚTULKU (Okr. Hodonín).Věk: 1,5 roku. Nar.: 11/2021.Odkaz na video s Loganem:https://youtu.be/7Nc174kWmhEPro toho, kdo hledá psího parťáka do rodiny, nebo pro všemožné lidské a lidsko-psí aktivity, bude Logan naprosto dokonalý. Logan je veselý, hravý, přátelský, ale také velmi chytrý, učenlivý a pozorný. Aktivní je ke svému věku tak akorát. Bude rád za rodinu, se kterou by mohl trávit moře času. Bude si užívat každou chvíli se svým člověkem, ať už doma, na zahradě, nebo na procházkách a výletech. Je vděčný za každou pozornost a pohlazení.Logan je velmi přátelský ke všem lidem.K ostatním psům je kamarádský, ale v domácím prostředí se snaží mít nadřazenou pozici nad jinými psy (samci). Je proto vhodný do rodiny, kde by byl psím jedináčkem, nebo k fence stejné nebo větší velikosti.Neřeší lidi, děti, ostatní psy, kola, motorky - v těchto situacích je ""nad věcí"". Pokud se dostane do situace, kde si bude nejistý, bude se chtít spolehnout na svého člověka, že mu ukáže, jak situaci správně zvládnout.Logan zatím nezažil, jak má fungovat v "normálním"" domově, hledáme pro něj tedy rodinu, která mu dá čas se novému prostředí přizpůsobit a postupně ho naučí vše, co je potřeba. Potřebuje člověka, který s ním bude umět jasně komunikovat, a bude pro něj mít přirozenou autoritu. Logan je velmi inteligentní, čehož by zřejmě uměl využít i k tomu, aby se snažil velet i v lidské smečce :-)

  BRIX K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  29.09.2023 17:32 |  Mladí (9-35 měsíců) |  14.09.2023 |  31x

 • Pes
 • BRIX K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  kříženec
  BRIX JE ROČNÍ VESELÝ, MILÝ, PŘÁTELSKÝ PEJSEK MENŠÍ STŘEDNÍ VELIKOSTI (cca 12kg). HLEDÁME PRO NĚJ DOMOV, KDE BUDE MOCT BÝT SOUČÁSTÍ RODINY. JE VHODNÝ DO RODINY S DĚTMI.Příběh Brixe je smutný, ale bohužel ne ojedinělý :-( Krátkosrstý pejsek této velikosti a povahy potřebuje být součástí rodiny. Ve štěněcím věku potřebuje objevovat, poznávat, a zároveň být veden a vychováván. Potřebuje také pozornost a pomazlení.Bohužel nic z toho pro Brixe nebyla pravda. Byl zavřený do kotce, nikdo se mu nevěnoval, nikdo si s ním nehrál, nechodil na procházky, nikdo mu neukázal opravdový svět. Nakonec byl odvezen do útulku s nálepkou "nezvladatelný". Pro Brixe byl ale útulek vlastně vysvobozením a šancí na nový a mnohem lepší život. Už i v útulku má více pohybu a pozornosti. Zezačátku v útulku lidi naprosto ignoroval, teď už zjišťuje, že kontakt s nimi je fajn. Dostane se také na procházku, kde na vše kouká s údivem, a je naprosto šťastný za možnost pohybu a objevování všeho nového.Brix je připravený jít do "skutečného domova". Hledáme pro něj rodinu / člověka, který má se psy zkušenosti a bude umět napravit, co původní rodina napáchala. Brix bude potřebovat dohnat vše ve výchově i socializaci. Jakmile mu někdo ukáže, jak věci správně mají fungovat, bude z něj pohodový a vděčný pejsek. Určitě je vhodný k aktivním lidem, které bude rád doprovázet při všech aktivitách.Odkaz na video s Brixem:https://youtu.be/4KclbLOIZd8S Brixem se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).

  ALVAREZ K ADOPCI - HLEDÁ SKUTEČNÝ DOMOV

  29.09.2023 17:32 |  Mladí (9-35 měsíců) |  14.09.2023 |  12x

 • Pes
 • ALVAREZ K ADOPCI - HLEDÁ SKUTEČNÝ DOMOV

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  kříženec
  ALVAREZ JE PŘIPRAVENÝ JÍT "DOMŮ". Věk: 2 roky. Nar.: 12/2020. Video:https://www.youtube.com/watch?v=e2TohiJVZ9EAlvarez je mladý pejsek, kterého odchytili policisté v osadě na východním Slovensku. Ze začátku byl velmi bázlivý, nebyl vůbec zvyklý na kontakt s lidmi. Po čase stráveném v bezpečí útulku ale začal lidem důvěřovat. Nyní je z něj přátelský pes vděčný za pozornost člověka, pohlazení, procházku. Moc by potřeboval domů, kde by měl už konečně toho "svého" člověka. Alvarez je vhodný k majiteli, který už má se psy zkušenosti. Je to velký dobrák, který bude milovat a ochraňovat svého páníčka. Alvarez není kamarád s jinými pejsky. Doporučujeme jej zejména do rodinného domu, kde by měl k dispozici zahradu, kde by si konečně mohl užít volnost a dosyta se vyběhat. Zvykl by si ale i v bytě s aktivní rodinou.

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací