V přímém ohrožení

Adopce možná prostřednictvím Home4Pets ROY

15.12.2016 20:20 |  V přímém ohrožení |  13.11.2016 |  365x

 • Pes
 • ROY

  Věk

  3

  Plemeno

  rotvajler
  Krásný, leč zanedbaný, rotvajler. Chyběla mu láska a výcvik. Majitelé se mu nevěnovali a pak šel z útulku do útulku. Teď s ním v tom posledním trochu pracují a stává se z něj milující pes. Byl by oddaný k člověku, kterého si zamiluje, ale je i nebezpečný. Jednu dobrovolnici dokonce kousl, když mu chtěla dát náhubek. Ze současného útulku by ho přivezli osobně a seznámili s novým majitelem, aby nedošlo k útoku. Nový majitel musí mít již zkušenosti s rotvajlery, aby mu uměl dát chybějící lásku i zanedbaný výcvik a musí mít čas se mu denně věnovat. Pak to bude hodný a milující pes. Nutností je voliéra, nebo vysoké oplocení, protože přeskočí i vysoký plot. Nesmí být v kontaktu s jinými psy, ani na ně vidět. Bojí se jich, přestane žrát a vyhubl by na kost. Uvítal by i dočasnou péči u někoho, kdo to s těmito psy umí a uměl by ho dovychovat.

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 777 688 424

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

  Číslo účtu:

  Dnem 15. 6. jsme aktivovali nový účet:

  265723765 / 0300

  Původní účet u mBank zůstává i nadále v platnosti a každá případná platba bude obratem převedena...

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací