V přímém ohrožení

Adopce možná prostřednictvím Home4Pets ROY

29.06.2017 20:50 |  V přímém ohrožení |  13.11.2016 |  750x

 • Pes
 • ROY

  Věk

  3

  Plemeno

  rotvajler
  Krásný, leč zanedbaný, rotvajler. Chyběla mu láska a výcvik. Majitelé se mu nevěnovali a pak šel z útulku do útulku. Teď s ním v tom posledním trochu pracují a stává se z něj milující pes. Byl by oddaný k člověku, kterého si zamiluje, ale je i nebezpečný. Jednu dobrovolnici dokonce kousl, když mu chtěla dát náhubek. Ze současného útulku by ho přivezli osobně a seznámili s novým majitelem, aby nedošlo k útoku. Nový majitel musí mít již zkušenosti s rotvajlery, aby mu uměl dát chybějící lásku i zanedbaný výcvik a musí mít čas se mu denně věnovat. Pak to bude hodný a milující pes. Nutností je voliéra, nebo vysoké oplocení, protože přeskočí i vysoký plot. Nesmí být v kontaktu s jinými psy, ani na ně vidět. Bojí se jich, přestane žrát a vyhubl by na kost. Uvítal by i dočasnou péči u někoho, kdo to s těmito psy umí a uměl by ho dovychovat.

  Adopce možná prostřednictvím Home4Pets Bak hledá milující domov

  31.01.2017 22:30 |  V přímém ohrožení |  31.01.2017 |  2401x

 • Pes
 • Bak hledá milující domov

  Věk

  7

  Plemeno

  kříženec zlatého retrívra a čuvače
  Báček hledá milující domov. Každým dnem je smutnější a chřadne. Báček je 7 letý kříženec zlatého retrívra a čuvače. Báček potřebuje nového pána. Je původně z útulku, od kud si ho bývalý majitel vzal asi 2 letého. Po pěti společných letech zůstal Bak bez pána. Od té doby leží smutně u brány, čeká, hubne a chřadne.. Má vždy plnou misku, ale chřadne, je sám. Podle veterináře je v pořádku, jen mu chybí láska, společnost  na kterou byl zvyklý. Je očkovaný, odčervený, čipovaný. Hodí se k domku, s větším dvorkem nebo zahradou. Na procházky zvyklý není. K lidem je fantastický, přátelský, bezproblémový, nikomu neublíží, ale pohlídá, svou velikostí budí respekt. Musí být na pozemku jako jediné zvíře, nemusí žádná zvířata. 

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  276136574 / 0300

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 777 688 424

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací