Dospělí (3-7 let)

NERO

29.03.2023 18:23 |  Dospělí (3-7 let) |  14.11.2022 |  85x

 • Pes
 • NERO

  Věk

  6 - 7 let

  Plemeno

  kříženec německého ovčáka
  "Zrada, lhostejnost a opuštění. To jsou pro mě dosud nejtěžší chvíle, co mi v mysli utkvěly. Jmenuji se Nero a se svým pánem jsem 5 let trávil v lásce a dokonalé symbioze. Pán však onemocněl a našel mi rodinu, kde už jsem tak nějak doufal, že navždycky zůstanu. Zradili mě, i hodně zanedbali a jako zklamaného, životem i ztrátami zkoušeného kluka, mě šoupli přes palubu, at se stará někdo jiný. Je mi 6 let a i když jsem tetu nejdřív nechtěl akceptovat a zlobil se na celý svět, už jsem zase nadšený, z toho, jak krásný život můžu mít. Umím se radovat a užívat si, dovádět jako štěně i učit se nové kousky. Umím se ale také ohradit, když se mi něco nelíbí, nebo mě do něčeho tlačíte a tak bych moc potřeboval nějakého zkušeného a trpělivého člověka, co nade mnou nezláme hůl, jako dosud všichni, kdo mi byli blízcí. Najdu ještě někdy pravý domov ? Váš Nero."

  SERGI

  29.03.2023 18:23 |  Dospělí (3-7 let) |  21.11.2022 |  87x

 • Pes
 • SERGI

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  " Jako malé, kouzelné modré štěňátko si mě pořídil páníček, ovšem nebyl to úplně ten pravý milující pán. Teď jsou mi 4 roky a jmenuji se Sergi, krásný a modrý jsem stále, k tomu velký a silný Bull kluk a konečně bych rád našel zodpovědnou, milující rodinu, protože zklamání a ublížení, mám za sebou už dost. Můj pán měl sám se sebou hodně starostí a bohužel jsem se často stával terčem jeho nevhodného zacházení. Stalo se to, co se dalo čekat a já ukázal zuby. Pak se všechno semlelo moc rychle, musel jsem rychle pryč a to i kvůli svému vlastnímu bezpečí. Jsem teď u hodné tety a čekám na zázrak, zázrak v podobě hodných, trvalých majitelů, které toužím poznat a které si po tom všem určitě zasloužím. Jsem hodný a přátelský kluk, velmi společenský a svoje lidi miluju, nadšeně vítám a nejraději bych byl stále v kontaktu se svým člověkem. Jsem aktivní, energický pes, velký fešák a také jsem stále hravý, dobře naladěný a mám energie na rozdávání. Miluju hračky, přetahovadla, aportování a jistě bych byl nadšen i z nějakého bull sportu, kde bych se vyřádil. Zahradou nepohrdnu, ale kontakt, láska a pozornost mého člověka, je pro mě to nejcennější, co potřebuju. Jsem mazel a rád ukazuju bříško na podrbání, doma jsem hodný, čistotný a jakmile si zvyknu na váš režim, vydržím i sám, i když nerad. Rád bych našel zodpovědné majitele, kteří mi dají novou šanci, svoje srdce a trvalé zázemí, které zoufale postrádám, Váš Sergi."

  SERGIO

  29.03.2023 18:23 |  Dospělí (3-7 let) |  19.01.2023 |  49x

 • Pes
 • SERGIO

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  " Jmenuji se Sergio a všichni mě již dobře znáte. Objevuju se tady už delší dobu, prošel jsem mnoha karamboly, přesuny, nadějemi i pády, ovšem tety to se mnou stále, naštěstí nevzdaly, takže teď jsem tu znovu, jsem v péči moc fajn lidí a hledám svůj, vysněný, trvalý a stabilní domov. Jako malé, kouzelné modré štěňátko si mě pořídil páníček, ovšem nebyl to úplně ten pravý milující pán. Teď jsou mi 4 roky, jsem krásný, modrý stále, k tomu větší a silný Bull kluk a konečně bych rád našel zodpovědnou, milující rodinu, protože zklamání a ublížení, mám za sebou už dost. Prošel jsem několik míst, nikde to ovšem neklaplo, až teď mám zázemí, kde se mnou pracují a hledají mi nové pány. Čekám na zázrak v útulku Zábřeh na Moravě, zázrak v podobě hodných, zkušených, trvalých majitelů, které toužím poznat a které si po tom všem určitě zasloužím. Jsem hodný a přátelský kluk, velmi společenský a svoje lidi miluju, nadšeně vítám a nejraději bych byl stále v kontaktu se svým člověkem. Jsem aktivní, energický pes, velký fešák a také jsem stále hravý, dobře naladěný a mám energie na rozdávání. Miluju hračky, přetahovadla, aportování a jistě bych byl nadšen i z nějakého bull sportu, kde bych se vyřádil. Zahradou nepohrdnu, ale kontakt, láska a pozornost mého člověka, je pro mě to nejcennější, co potřebuju. Jsem mazel a rád ukazuju bříško na podrbání, doma jsem hodný, čistotný a jakmile si zvyknu na váš režim, vydržím i sám, i když nerad. Rád bych našel zodpovědné majitele, kteří mi dají novou šanci, svoje srdce a trvalé zázemí, které zoufale postrádám, Váš Sergio."

  CHARLIE-AKTIVNÍ SPOLEČNÍK

  29.03.2023 18:23 |  Dospělí (3-7 let) |  6.02.2023 |  75x

 • Pes
 • CHARLIE-AKTIVNÍ SPOLEČNÍK

  Věk

  7 let

  Plemeno

  kříženec border kolie
  ,,Jmenuji se Charlie a jsem sedmiletý kříženec border kolie a rád bych mezi vámi našel novou milující rodinku. Jsem skvělý pes, který miluje pohyb, jsem velice chytrý a určitě se hodím do aktivní rodinky, která často podniká různé výlety, na které se vždy moc těším. Jízdu autem zvládám na výbornou, jsem velice slušný i ve vlaku, nebo v autobuse. Miluju běhání, aportování, plavání, zkrátka jsem nadšenec do jakékoli aktivity, kterou mi nabídnete. Doma jsem hodný a čekám, než se mi můj páníček vrátí, po příchodu domů ho pak náležitě přivítám. Pokud ale zrovna nebudete mít na aktivity náladu, umím i vzorně lenošit na gauči, kdy se k vám přitulím a budu spokojeně odpočívat. Pejsky moc nevyhledávám, tedy psí kluky, fenečky mám ale moc rád a za hodnou psí kámošku bych byl v novém domově jistě moc rád. Hledám milující páníčky, kteří mi poskytnou dostatek vyžití, budou na mě mít spoustu času a zahrnou mě láskou. Čekám na vás, váš Charlie.“

  STEVIE

  29.03.2023 18:23 |  Dospělí (3-7 let) |  16.02.2023 |  47x

 • Pes
 • STEVIE

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  menší kříženec
  "Jestli má někdo nejpohnutější osud, tak jsem to vážně já. Před dvěma lety mě odchytili daleko v Jeseníkách, nikdo mě nehledal a nikomu jsem nechyběl. Zavřeli mě do záchytných kotců, kde jsem 2 roky čekal na zázrak, novou šanci a snad také, doufám, i nový skvělý domov, po kterém tak toužím. Jmenuji se Stevie a to jméno mi teta, nedala náhodou. Stejně, jako je Stevie Wonder slepý zpěvák, jsem já slepý psík. Mluvit neumím, takže se nikdo nedozví, co se mi stalo, jedno oko nemám a na druhé téměř nevidím. Bude mi asi kolem 3 let, jsem menší, drobný kluk, vážím 12 kilo a vypadám jako minidobrmánek, alespoň teta to tak říká. Jsem velice aktivní a temperamentní, čokoládový kluk, miluju lidi a mazlení a doma bych se nejraději tulil ke své paničce, nebo pánovi. Tím, že nevidím a dva roky jsem byl zavřený, bez zájmu a péče lidí, v kotci, tak jsem po příjezdu k tetě neuměl vůbec odpočívat a pořád jsem byl v pohybu. Potřebuji se nejdřív seznámit s novým prostředím, zorientovat se v novém místě a pak už to jde celkem dobře. Naučil jsem se hygienu, venčení na vodítku, užívám si pozornost a kontakt s člověkem, kterému na počkání rozdávám pusinky. S pejsky to mám složitější, tím, že nevidím, z obavy a neznáma hned předem varuji, nebo rovnou hrozím a proto bude nejraději jedináček v novém domově. Jsem zkrátka trochu jiný, mám svůj svět, ve kterém je tma a vůně, ale nejdůležitější, je můj člověk, na kterého se spoléhám a jemuž věřím. Hledám svoji vhodnou a zodpovědnou rodinu, která mě přijme se vším, co si nesu a bude mě bezvýhradně milovat, váš Stevie."

  <<  1 2 [34 5 6 7  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací