Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • URIÁŠEK od Olomouce

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 7 měsíců

  Jmenuji se Uriášek, je mi 6 měsíců. Jsem ,,britský" kocourek bez PP. Jsem mazlivý, rád spinkám, papám, předu. Na nový domov čekám v depozitu u Olomouce. .

 • Kočičky Nina a Mája hledají nový domov ♥ - péče hrazena!

  Kočky od 8 měsíců, Kocour, 10

  Nina a Mája se narodily 27.4.2007. Hledají domov společně, jsou to moc hodné kočičky. Vyhledávají lidskou společnost. Jsou zvyklé být doma s průchodem na zahradu. Kastrované, očkované.         
 • ❤ Aristokratka Jája de' Destiny HLEDÁ DOMOV❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 6 let

  Aristokratka Jája HLEDÁ TEPLO DOMOVA   Hledáte spřízněnou duši? Tichou a vrnivou společnici? Nevtíravou a přesto mazlivou kočičí dámu? Světlo v šedi běžných dní? Pak hledáte právě naši Jájinku!   Jája je nádherná 6 letá kočičí dáma, která přišla o domov když jí zemřela majitelka.Hledá bydleníčko v bytě nejlépe bez kočiček, či s jednou kamarádkou a eventuelně s nějakým kamarádským pejskem. Ideální by byl člověk v důchodu, který už nemá elán na nevychované rozdováděné kotisko, ale sám být nechce. Touží po vřelosti vrnivého klubka a hledá své osobní chlupaté štěstíčko. Zkrátka spřízněná duše pro naší úchvatnou kočičí dámu.  
 • ❤ Daraia de' Destiny - Britská Modrá hledá domov❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 5 let

  ❤ Daraia de' Destiny HLEDÁ TEPLO DOMOVA❤ Sháníte chybějicí dílek Vašeho života? Toužíte po nevtíravé, ale zároveň mazlivé osobnosti? Hledáte eleganci a vytříbenost? Chcete uvrněné klubko plné lásky? Pak sháníte právě naší Daraiu! Daraia je pravým smyslem slova aristokracie. Je to úchvatná, hrdá a vychovaná kočičí dáma. Jako správná lady se nevtírá a nemá potřebu neustále upoutávat pozornost. Lehne si na pelíšek nebo na parapet a rozjímá. Ráda si nahřívá kožíšek, který pak hází odlesky až přechází zrak.
 • Želvovinová kočička Žanetka hledá milující domov

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 7-8 měsíců

  Žanetka je cca 7-8 měsíční kočička, odrostlé koťátko. Je to velmi milá a mazlivá kočička, čistotná. Byla přijatá z obce Višňová. Byla obcí inzerována, ale majitel se nenašel.        

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 777 688 424

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací