Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • K ADOPCI - 2 KLUCI - KOŤATA A 1 KRÁSNÁ KOČIČKA

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 3 měsíce

  K adopci máme dva malé, mazlivé, bílo-mourovaté kocourky, přibližně okolo 3 měsíců. Více bíly je poslední z koťat nalezených u popelnice (viz. níže). Je to větší divočák, průzkumní a raubíř, ale i tak mazlivý k lidem a čistotný.Druhý byl nalezen 2. července 2018 v Táboře u Harrachovky, je trochu stydlín a opatrnější, ale lidi má také rád, na záchůdek už se také naučil. A jednu dospělou krásnou kočičku - její pronikavý pohled, mazlivá povaha a krásný kožíšek jí předurčují do reklamy. Byla nalezena 21. července v Táboře se zraněnou nožičkou, ale od srážky s autem, je po operaci nožky a už dobrala i antibiotika a je připravena do adopce.
 • Vivien

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, nar.04/2018

  VIVIEN je malá čertica, so svojskou povahou pani grófky :). Rada sa hrá s druhými mačiatkami. Má krásnu lesklú srsť s bielou náprsenkou. Hľadá si domov v byte, alebo v domčeku do vnútra (s výbehom von až po kastrácii).
 • Arwen

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, nar.05/2018

  ARWEN je jedno z mačiatok nájdených pri ceste v krabici. Arwen je veselá a milá, hravá a prítulná mačička. Tak ako aj ostatné mačiatka potrebuje a má rada prítomnosť iných mačičiek a ľudí. Má hygienické návyky a vie, že kožuštek má mať čistučký. Hľadá sa domov v byte, alebo v domčeku do vnútra (s výbehom von až po kastrácii). 
 • Samuel

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, nar.r.2014

  SAMUEL sa našiel na vlakovej stanici ako vychudnutý kocúrik. Po zdravotnej stránke, až na podvýživu a chýbajúce predné zúbky, je SAMUEL zdravý. Záchrankyňa mu poskytuje dočasnú opateru a zabezpečí aj veterinárnu starostlivosť. No majú už 3 mačičky, tak si Samuel hľadá nový domov. Je až troška otravne mazlivý 🙂 a znesie aj psíka.
 • Dorian

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, nar.05/2018

  DORIANA sme vzali v hodine dvanástej. Dnes je z neho krásny, zdravý, veselý a vymýšľavý kocúrik, ktorý robí neplechu a vystrája s ostatnými mačiatkami. Má krásnu čistú dušičku a vyrastie z neho nádherný kocúrisko. Hľadá sa domov v byte, alebo v domčeku do vnútra (s výbehom von až po kastrácii).

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací