Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • Bingo

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, nar.07/2017

  BINGO je malý, krásny kocúrik, ktorého niekto aj s matkou a súrodencami vyhodil na ulicu. Mačiatka sme po úteku mačacej maminy previezli k nám do útulku, kde sa krásne vykŕmili, ozdravili a teraz si hľadajú milujúcu a zodpovednú rodinu, kde budu robiť radosť aj neplechu. Bingo väčšinu dňa prespí, potom sa hrá, napapá a zasa spinká :-). Je z mačiatok najväčší, veľký maznák, rád papká, čo je vidieť aj na jeho brušku.
 • Abby

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, nar.07/2017

  ABBYNKA je malá, krásna mačička, ktorú niekto aj s matkou a súrodencami vyhodil na ulicu. Mačiatka sme po úteku mačacej maminy previezli k nám do útulku, kde sa krásne vykŕmili, ozdravili a teraz si hľadajú milujúcu a zodpovednú rodinu, kde budu robiť radosť aj neplechu. Abby väčšinu dňa prespí, potom sa hrá, napapá a zasa spinká :-)
 • Čiko

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, nar.07/2017

  ČIKO je malý, krásny kocúrik, ktorého niekto aj s matkou a súrodencami vyhodil na ulicu. Mačiatka sme po úteku mačacej maminy previezli k nám do útulku, kde sa krásne vykŕmili, ozdravili a teraz si hľadajú milujúcu a zodpovednú rodinu, kde budu robiť radosť aj neplechu. Čiko väčšinu dňa prespí, potom sa hrá, napapá a zasa spinká :-)
 • Gordon

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, nar.07/2017

  GORDON je malý, krásny kocúrik, ktorého niekto aj s matkou a súrodencami vyhodil na ulicu. Mačiatka sme po úteku mačacej maminy previezli k nám do útulku, kde sa krásne vykŕmili, ozdravili a teraz si hľadajú milujúcu a zodpovednú rodinu, kde budu robiť radosť aj neplechu. Gordon väčšinu dňa prespí, potom sa hrá, napapá a zasa spinká :-)
 • Kočička Houdini hledá domov

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 2

  Ani ne dvouletá kočička Houdini - čistotná, klidná, kastrovaná, odčervená. Zvyklá na psy i na kočky. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 777 688 424

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací