Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • ❤ HONZÍK - Černobílý kastrovaný krasavec

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 1,5 roku

  Krásný veliký kocour, mazlivý, hravý, trochu divočejší, velmi šikovný lovec i hlídač teritoria, cizí kočky na svou zahradu nepustí. Je zvyklý v domě se zahradou, tedy na domácí i venkovní pobyt.

 • PRSKAVKA

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 1 - 2 roky

  "Jmenuji se Prskavka, ale nebojte neprskám, seznámit pomalu se musím, to je jasný, ale v dočasce jsem nejhodnější a mazlivá kočička. Bydlela jsem s jednou paní, všude byl cítit alkohol a občas bylo doma dusno. Je mi 1,5 roku a jsem předoucí krasavice k pohledání. Jsem zvyklá bydlet v bytě, doma, jsem čistotná a nenáročná kočička, která miluje kočičí hračky, prolézadla, škrabadla a samozřejmě hodně lidské pozornosti. Hledám milující paničku, domov plný lásky, domov, kde budu domácím plyšovým mazlíčkem natrvalo, vaše Prskavka."
 • Rozkošný kocúrik Perry

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 1r

  Ahojte, som kocurik narodeny v  osade ako mnoho inych. Mal som stastie ked som mal par dni robila sa u nas kastracna akcia, co mi zachranilo zivot.
 • Rozkošný kocúrik Perry

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 1r

  Ahojte, som kocurik narodeny v  osade ako mnoho inych. Mal som stastie ked som mal par dni robila sa u nas kastracna akcia, co mi zachranilo zivot.
 • Nemo - ADOPTOVANÝ

  Našli domov, Kocour, 10 mesiacov

  Nemo je ca 10 mesačný mladý kocúrik, už teraz je naozaj mohutný. Nemo je vo svojom prostredí zvedavý, priateľský, rád sa hrá, mazná.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací