Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • Ichi & Eris ❤ Miracles Happen ❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 7 let

  Seznamte se - vaše nová láska pouští chlupy! A dokonce ve čtyřech různých odstínech. Není to úžasné? Kdejaký domov se dá vylepšit o jednu kočičku navíc. Ale teď tu pro vás máme naprosto výjimečnou příležitost! Pro ty největší srdcaře, nejnadšenější kočkomily a nejbáječnější páníčky pod sluncem jsou tu princezny Ichi a Eris! Osm heboučkých paciček, čtyři překrásná ouška a dva dokonalé čumáčky. Dohromady to dělá 10 kilo čisté lásky.
 • KOTĚCÍ HOLČIČKA BROWNIE

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 7 měsíců

  Brownie je typické zvědavé kočíčí miminko a její nejoblíbenější činnost je zkoumání všech a všeho. Velmi rychle se zabydlí a oblíbí si vás, stejne tak jako i vy ji. Brownie, jako klasické kotěcí mimi, miluje mazlení a dovádění, je to klubíčko lásky a předoucí holčička na klín. Je jí 7 měsíců, ráda se vyvaluje v peřinách, hraje si, lumpačí, zkrátka dělá jen samou radost. Je čistotná a doma vydrží sáma bez problémů. Je to přítulná holka, která bude ráda delat společnost páníčkům, jejich srdíčka bijí pro kočičky. Je trochu lekavá, ale ne plachá, Brownie je zvyklá na další hodné kočičky.
 • Vendy

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 2 roky

  Vendy je asi 2letá černá kráska s huňatým kožíškem. Pro Vendy bychom si přáli klidný domov. Z pejsků má panickou hrůzu. Vendy je kastrovaná, plně očkovaná, odčervená, testy FELV a FIV negativní. Nachází se v dočasné péči u Dobříše, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku.
 • OWEN a LUKE - Bratři jak se patří

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 10 měsíců

  Hodní, mazliví, jeden bráška je zpočátku k cizím lidem opatrnější, ale čas, trpělivost a láska dělají divy ❤. 

   

 • Budulínek

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 5 měsíců

  Budulínek - narozený cca půlce července, Budulínek se nachází v dočasné péči u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a uhrazení adopčního příspěvku

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací