Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • BEATRIX, BRENDA a BALTHAZAR - Vymazlená, rozkošná, zvědavá ❤

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 3 měsíce

  Vymazlená nádherná koťátka, malí průzkumníčci a mazlíčci ❤

  Maminka je Skotská klapouchá kočka, která bohužel majitelům, kteří vzápětí na to přišli o domov, utekla a spářila se s neznámým, my tipujeme obyčejným kocourem. Jejich maminka je hodně drobná, potomci budou podle všeho také. 

   

   

 • Daenerys ❤ purrfect tiny lady ❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 1 rok

  Chybí vám právě teď doma roztomilá kočička, která by vás pusinkovala na tvář a hlasitě vám předla do ouška? 😻 Malé kotě, které se rádo nosí v náručí a vděčně ducá hlavičkou do dlaně? 🥰 Pak se prosím hned seznamte s Daenerys!   Drobounké princezničce Daenerys právě teď totiž chybí jediné a tím je její vlastní člověk, který by ji zahrnul láskou. 💕 Ona je něžná a křehoučká, srdíčko má ale veliké a otevřené každému. ❤️ Má ráda lidi i ostatní kočičky a s každým se snaží dobře vyjít.
 • VEO

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 4 mesiace

  Nový domov hľadá malý kocúrik a veľký fešáčik Veo. Veo má cca 4 mesiace a je to veľmi veselé, aktívne, nezbedné mačiatko.  Rád skúma okolie, hrá sa, skáče, ale keď na neho zavoláte celý šťastný Vám beží do náručia a mazná sa. Je zvyknutý na  bývanie dnu, pekne chodí na záchodik, je zvyknutý aj na iné mačičky...Veo je odčervený, testovaný, 2x očkovaný aj čipovaný.  Hľadá ten naj naj domov. Adopcia možná v pri Žiline /kde sa aj nachádza/, prípadne v Bratislave /kedže aj tam máme  dobrovoľníkov/. Veo si hľadá ten najlepší domov, kde bude členom rodiny,u ľudí, ktorí vedia,  že mačička je záväzok aj na 15 rokov a treba sa jej venovať....áno mačička plzne,  áno bude skákať po linke, áno treba pravidelne čistiť záchodik a môže byť, že čo to poškrabe.... je to živý tvor, nie plyšová hračka.Kontakt: správou na stránku Tul(k)áčik alebo telefonicky na tel.c. 0902 091 164 Adopčný poplatok je 30 EUR.
 • Balú

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 3 mesiace

  BALU je malý úžasniak, cca 3 mesačné mačiatko/kocúrik - zjavne budúci model, ktorý bude čoskoro potrebovať svoje doma.  Drobec sa pekne naučil chodiť na zachodik, je to typické mačiatko, vystrája, hra sa, papa, mazna sa a spi -  dokola a dokola. Je veterinárne ošetrený, ešte ho o pár dni čaká druhé odčervenie a čistenie usiek a verime, že sa nájde  niekto, kto fesacikovi poskytne domov. Balú si hľadá ten najlepší domov, kde bude členom rodiny,u ľudí, ktorí vedia,  že mačička je záväzok aj na 15 rokov a treba sa jej venovať....áno mačička plzne,  áno bude skákať po linke, áno treba pravidelne čistiť záchodik a môže byť, že čo to poškrabe.... je to živý tvor, nie plyšová hračka. Na svoj domov čaká v Žiline. Kontakt: správou na stránku alebo tel.č. 0902 091 164.  Adopčný poplatok je 30 EUR. 
 • Kočička Amálka - ADOPTOVANÁ

  Našli domov, Kočka, 0,9

  Amálka kočička - nejšťastnější by byla jako kočičí jedináček. Potřebuje mít svého člověka jenom a jenom pro sebe. Vzhledově připomíná orientální kočky - má obrovské uši a oči. Je opravdu nádherná a majestátní. Ví to o sobě a nese se tak. Prostě kočičí dáma. Ale zase je zvědavá, u všeho asistuje, u všeho musí být, všechno musí vědět. Chodí si sama pro pomazlení, líbí se jí v posteli. K lidem je miliónová. Je sebevědomá, když si ji doma vypustíte, hned jí to tam bude patřit. Prostě pravá kočičí hrdá povaha.   Amálka - cca devět měsíců, fiv/felv negativní, odblešená, odčervená, kastrovaná, očkovaná. Na svůj nový domov čeká v Ostravě, tel.: 731 327 708 Adopční poplatek 1000 Kč.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací