Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • Abinka

  Týrané a handicapované, Kočka, cca 3 roky

  Abinka byla týraná na sídlišti, kotata děti údajně utýraly, a tak byla zprvu nedůvěřivá, nenechala se zvedat, časem si užívá chování a nošení, no a dnes je naprosto nevymazlená :) Je to pořádný kus kočky, který jen tak nepřehlédnete.
 • Máňuška s FeLV

  Týrané a handicapované, Kočka, cca 3 roky

  Máňa byla odebrána úřady, a po příjmu k nám jsme přišli na to, že je FeLV pozitivní. Neztrácíme naději, že by mohla najít mazlivá Máňuša domov u někoho, kdo již FeLV kočku má nebo naopak nemá žádnou. Je u nás také její FeLV pozitivní sestra Jessie.
 • Jessie s FeLV

  Týrané a handicapované, Kocour, cca 3 roky

  Jessie je krásná a mazlivá kočička, která byla odebrána úřady majitelům. Po příjmu jsme zjistili, že je FeLV pozivitní, stejně jako její sestra Máňa. Hledáme pro to pro ně domov u někoho, kdo má buď také pozitivní kočky nebo naopak žádné. Rozhodně se umí odměnit :)
 • Bran

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 9 měsíců

  Braník je zachráněný kocourek z nevyhovujícího prostředí sběrny papíru. Po vypiplání je z něj pan kocour, milovník mazlení, ale také her s ostatními kočinami. 
 • MÍNA od Benešova

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, r. 2012

  Mína je skutečná kočičí osobnost, mazlí se jen kdy ona chce, ale naštěstí chce často :-). Pokud se jí něco nelíbí, umí se ohradit. Potřebuje pravidelnou péči o srst.
  Mína je čistotná, vhodná do bytu i do domečku se zahrádkou. Je výborný lovec.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 777 688 424

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací