Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • ❤️ KÁŤA ❤️

  Dospělé (3-7 let), Fena, 5,5 roku

  Náramná krasavice, dokonalá parťačka, veselá a aktivní inteligentní fenka....Káťa miluje pohyb a vodu v jakékoliv formě, proto hledáme páníčky, nejlépe ženu, na muže si musí zvyknout, ale jakmile ho pozná, nehne se od něj, kteří vedou aktivní život, chodí po horách a kopcích, na tůry, do lesa, k rybníku, prostě nejsou to žádní lenoši, to by trpěla Káťa i vy. Lidé to musí být klidní a vyrovnaní, Káťa nesnáší křik ani jen zvýšený hlas, vzbuzuje to v ní velký strach a v tu chvíli dokáže zaútočit. Je vhodná do bytu, nejlépe však do domečku se zahrádkou pouze s přístupem dovnitř domu, je tak zvyklá z dočasné péče a nehodláme na tom nic měnit ani v novém domově. Káťa je vhodná i k dětem, ale pouze těm větším, odrostlým, rozumným. Hledáme ji domov, kde nejsou žádná jiná zvířata, je velmi majetnická a na psa dokáže zaútočit a zranit ho, proto ji také hledáme jiný domov, v dočasné péči útočí na psy, nejen na feny, jsou to z 80% malí starouškové, kteří jsou z ní vyděšení. 

 • ❤️ LIPANKA ❤️

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 4 měsíce

  Sladké a mazlivé, chytré a zvědavé, hravé a veselé, co napsat o tomto překrásném stvořeníčku než samá superlativa?

  Lipanka je opravdu moc inteligentní mrňavka, kterou zajímá úplně všechno. Hygieně a chůzi na vodítku se zatím učí, je u dočasné tety teprve chvíli, ale my již nyní vidíme, že toto štěně má v sobě obrovský potenciál býti dokonalým rodinným psem. 

  ❤️

 • ❤️ BLANIČKA ❤️

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 4 měsíce

  Nádherná princezna s úžasnou povahou.....

  Blanička je moc milé, mazlivé, tulivé a zvídavé inteligentní štěňátko, které hledá super parťáky na celý život. Všemu se tato šikulka teprve učí, ale je opravdu bystrá, takže si myslíme, že základy se naučí už ve školce u dočasné tety. Kdyby šla domů velmi brzy, je to na vás, páníčci, aby jste si tohle něžné stvořeníčko vychovali k obrazu svému.

  ❤️

   

 • ALENKA z SOS

  Dospělé (3-7 let), Fena, 3 - 4

  Alenka je zlaťoučká fenečka, která se našla celá vychudlá, zničená po štěňátkách. Postupně se dává dohromady. Napříč minulosti je velmi vlídná a milá fenečka. Věrná společnice, která by trávila veškerý čas po boku milovaného člověka.

 • MOLLY -štěně

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 6 měsíců

  Molly je takový veselý drobek. Váží jen 4,1 kg, je jí asi 6 měsíců. Všechny nadšeně vítá, lehá si na záda na mazlení, chce si hrát jako každé štěně. K tomu má krásná ouška a je prostě celá legrační a je jí všude plno. Molly se hodí do rodiny, k dětem, jiným psům i kočkám, jen musí mít společnost, aby se měla s kým mazlit a s kým si hrát.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací