Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • DORKA

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 10 - 12 měsíců

  " Sama jsem ještě byla vlastně ještě štěně a už jsem se stala mámou. Nikdo neví, kde jsem žila, kde zůstaly moje děti, co jsem si musela zažít. Našli mě pobíhat u lesa, dlouho mě odchytávali, moc jsem se bála a nakonec jsem se s úlevou zabydlela u tety v dočasce. Jmenuji se Dorinka a jsem asi 10 - 12 měsíční holčička, vážím 12 kilo a vypadám jako větší jezevčík, ale jistě ve mně bude ještě další utajená rasa. Když mě našli, byla jsem sotva dva týdny po porodu, ale moje děti už nikdy nikdo neviděl. Měla jsem v hlavě zmatek, cloumaly se mnou hormony, emoce, bála jsem se, je jasné, že jsem asi nepoznala nim moc dobrého ve svém krátkém životě. Zvykla jsem si na dočasnou rodinu, miluju tetu, jsem její velký mazel a nespouštím ji z očí. Na svého člověka se velmi fixuju, chci někam patřit a najít svoje vlastní a trvalé zázemí, spokojeně žít. S pejsky si ráda hraju i dovádím a užívám si štěněcí rošťárny, ale když se cítím ohrožena, umím také pouštět hrůzu, co je pochopitelné. Ráda bych našla trpělivější, milující páníčky, kteří budou laskaví, citliví, ale zároveň mi ukáží správnou výchovu a řád. Vaše Dorka."
 • LINDA

  Seniorky (od 7 let), Fena, více než 10 let

  Moji milí budoucí páníčkové. Osud tomu tak chtěl, že až teď, téměř na sklonku svého života, dostávám šanci, abych mohla žít v ráji. Jsem totiž malý, jednooký, nejhodnější andílek, mopsí babička, se všemi svými mopsími neduhy. Moje srdíčko je ale zlaté, otevřené pro ty nejhodnějí páníčky a moje duše nejčistší, jakou si vůbec umíte představit. Přijela jsem do Dočasek se dvěma mladšími parťáky, bude mi dost před 10 let, ale kolik přesně, nikdo neví. Jsem malinká, vážím 5 kilo, nožičky mám křivé a na jedno očko, co mi zbylo, určitě nevidím moc dobře. Lidi miluju a nejraději bych se jen tulila, mazlila a drbala, byla ve společnosti své paničky a nehla se od ní. Doma ale vydržím sama, jsem čistotná a klidná, tichá. Pejsci ani kočičky mi nevadí, jsem hodná na všechny i všechno na světě, ale ráda bych zažívala klid, harmonické a vlídné prostředí, určitě bez malých dětí a smečky divokých pejsků, kteří by mě lekali. Hledám ráj na dožití, kde v lásce a klidu prožiju ještě krásné období se svými milovanými. Vaše Linda."
 • Whiskey

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1-5 rokov

  WHISKEY,pes, nar. cca jún 2021, cca 47cm, cca 16kg,dátum prijatia: marec 2022,čistokrvná podtatranská zmeska,Rozkošný, vždy vysmiaty Whiskey sa našiel potulovať na Kvetnici. Bez čipu, s ranou na hlave. Svoju druhú šancu dostal u nás a veríme, že už ho čaká len ten najlepší domov na svete.
 • Piril - ADOPTOVANÁ

  Našli domov, Fena, 2 lety

  Dátum narodenia: 1.4.2020 Piril je 2ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. 
 • Beara - ADOPTOVANÁ

  Našli domov, Fena, 9 měsice

  Dátum narodenia: 1.9.2021Beara je pol ročná fenka, ktorú sme odchytili v obci na východnom Slovensku. Beara bola zo začiatku bojazlivá, odkedy je u nás, každý deň robí pokroky. Už si príde sama pre pohladenie.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací