Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • MÁŠENKA od Šmudliny

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 3 měsíce

  Dokonalá sladká princeznička, ze které vykukují dvě dokonalé hrozinky - to je naše Máša. 

   

 • Labradorka Nelly

  Dospělé (3-7 let), Fena, 6

  Nelly - zlatá labradorka, 6 - 8 let. Je to takové radostné telátko. Spíš než mazlivá, je nesmírně přátelská a veselá. Samou radostí vás povalí na zem, protože si s vámi chce hrát. Ale pozor, vzhledově vůbec není "oplácaná" jak k tomu někteří labradoři mají sklony. Naopak! Je krásně štíhlá s moc pěknou vyrýsovanou figurou. Nesmírně miluje hry, hlavně házení balónků a přetahování o provaz nebo o prokousnutý splasklý míč. To jsou nejoblíbenější hračky. O hru si taky dokáže říct. Položí si hračku na zem a začne bafat a vyzývat vás ke hře. Taky je čistotná. Umí být i v klidu. To si lehne na matračku venku a pozoruje svět kolem sebe. S ostatními psy se snese, občas má lehce dominantní náznaky. Ideální by pro ni byl stejně akční parťák, se kterým by mohla blbnout na zahradě celý den. Kdo by si s ní hrál a honil se s ní a přetahoval se a honil se za balónky, prostě hledá dalšího prdlého veselého psího kámoše. Povely zatím moc neumí na rozdíl od povelu "pusť", ten už umí, ale pouze s balónkem, provaz zatím nepustí. Ale nejhezčí je na Nellince její úsměv. Ona se totiž zubí. Doslova. Prostě, když se směje, tak se zubí, manžel od paní pěstounky tomu říká piraní úsměv. Je to taková labradoří princezna Zubejda. 
 • Kim, Kvído, Kulíšek, Kira, Ketty, Kendy, Kelly

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 1 měsíc

  Štěňátka budou hledat domov. Zatím jsou u maminky, ale je možnost si je rezervovat už nyní. Jsou z nechtěného krytí. V dospělosti budou střední velikosti.
 • Ramon a Elza

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 - 1,5 roka

  Na adopciu pôjdu odčervení, očkovaní, čipovaní, kastrovaní. Určite by sa im páčilo žiť v domčeku s prístupom dnu ale nebránime sa ani tomu keby žili v byte. Pri dostatočnej pozornosti a venčení nebudete o nich doma ani vedieť. Hľadáme im domov kde budú členmi rodiny, v žiadnom prípade nie sú vhodní na stráženie. 
 • ❤ Smutný MILOUŠEK ❤

  Dospělí (3-7 let), Pes, asi 7 let

  Smutný rozkošňák hledá někoho, kdo mu bude nablízku a bude ho chovat, mazlit a milovat navždy. Miloušek nevyžaduje dlouhé procházky, ale do lesíka nebo k vodě si vyjde s vámi rád. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací