Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • ❤ AMORE ❤ mio - Italský šviháček

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 7 měsíců

  Dokonalý vzhledem, ale i povahou, je to obrovský mazlík, neustále přivinutý na vašem těle, miluje lidi a děti, má moc rád i jiné psy, kočičky nezná, ale je tak kontaktní, že si myslíme, že i je přijme za vlastní.

 • BÁRA z Jimlína

  Seniorky (od 7 let), Fena, 8

  Bára -  váha při příjmu 35 kg, v kohoutku cca 72 cm. Bára u nás již nějaký ten čas tráví, byla přijata jako velmi zanedbaný pejsek. Majitelka se později Báry vzdala. Bára je kontaktní psí seniorka, která si stále ráda vyrazí na delší procházku s kýmkoliv. Bára na vodítku chodí velmi dobře, z povelů umí sedni.
 • BÁRA z Jimlína

  Psi, Fena, 8

  Bára - váha při příjmu 35 kg, v kohoutku cca 72 cm, lehce kulhá (asi kyčle či srůsty na páteři), novotvar na boku. Bára u nás již nějaký ten čas tráví, byla přijata jako velmi zanedbaný pejsek. Majitelka se později Báry vzdala. Bára je kontaktní psí seniorka, která si stále ráda vyrazí na delší procházku s kýmkoliv. Bára na vodítku chodí velmi dobře, z povelů umí sedni.
 • TOMIO z Jimlína

  Dospělí (3-7 let), Pes, 4

  Tomio - váha při příjmu 22.5 kg, v kohoutku cca 56 cm. Tomio je mladý a energický pejsek, který miluje přítomnost lidí a dobroty po kapsách. Tomio na vodítku chodí velmi dobře, povely mu ještě moc nejdou, během chvíle však pochopil povel sedni. Tomio si dovoluje na menší a stejně veliké pejsky, větších než je on sám si nevšímá.
 • DARA

  Dospělé (3-7 let), Fena, 4 roky

  "Ahojky lidi. Tak to jsem já, vlčí holčička Dara. Jsou mi 4 roky a neměla jsem nejlepší dětství. Původní majitelé mě nechávali celé dny zavřenou ve sklepě, takže jsem byla výchovou nepolíbená a neslyšela jsem ani na své jméno. Ale už je všechno jinak Jsem v dočasné péči a připadám si jako v ráji. Mám zde dvě další vlčí kamarádky a snažím se pochytit vše dobré. Říkají o mě že se rychle učím, neboť jsem vnímavá i zvědavá, takže na jméno už slyším (,, říkají mi Darinka, Heč") Na přivolání taky přiběhnu a na procházky ,už chodím bez vodítka, protože vůdce smečky je důsledný a vyžaduje plnění povelů. Za to mě odmění pamlsky a volnosti. Cizích pejsků si nevšímám, ale pokud jsou dotěrní a neumí se chovat, nenechám si to líbit. Zbožňuji děti dokázala bych si s nimi hrát celé odpoledne. O co víc mám ráda děti, o to méně mám ale ráda to chlupaté, umňoukané, čemu lidé říkají kočky!! Občas páníčkům šlohnu boty. Nebojte, nezničím je, ale ráda je schovávám po zahradě. Jen mám jednu velkou noční můru. Nechci být už nikdy sama ! To se potom snažím všemi způsoby najít své kamarády. Klidně otevřu každé nezamčené dveře, jestli za nimi kámoš není schovaný. I když jsem nyní moc spokojená přeci jenom bych už uvítala svou rodinu nastálo. Pokud možno nějakou aktivní, jsem přeci jenom mladá holčička a na polehávání bude času ještě dost!! Vaše Dara"

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací