Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • Pejsek Bohoušek

  Dospělí (3-7 let), Pes, 7

  Pejsek Bohoušek - malý osmikilový pejsek. Je to nesmírný mazel! Ze začátku je opatrný, nevěří,  bojí se, ale když pochopí, že je vše v pořádku, tak by se chtěl pořád mazlit. Nemůže se lidského laskavého doteku nabažit. Na procházky chodí moc rád. Ocásek mu samou radostí může upadnout. Na vodítku chodí luxusně. Venku si rád zaskotačí, je vidět, že si užívá pohybu a světa venku. Žil celý život na řetězu u bezdomovců v křoví, s hygienou ještě trochu bojuje, musí se to naučit. Chce to jen trochu trpělivosti. Jinak je moc hodný, člověk o něm ani neví. S kočičkama se snese. Psí kamarády si vybírá, ale když si vybere, tak si s nimi potom rád hraje.  Bohoušek - osm kilo, sedm let. Je očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný.  Na svůj nový domov čeká v Brance u Opavy, tel. 731 089 709. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz. Adopční poplatek 1500 Kč. 
 • Spice - charismatický krasavec

  Dospělí (3-7 let), Pes, 4 roky

  Spice je čtyřletý psí kluk z moskevského útulku. Dostal se tam, když mu byl rok, od té doby zná jen kotec a občasnou procházku s dobrovolníky, kterou si samozřejmě velmi užívá. Spice bydlí v kotci s fenkou Shpilkou, od které se téměř nehne na krok. Stále ji ochraňuje a jsou jako nerozlučná dvojka. Spice netrpělivě čeká na nový život.
 • Lisa hľadá nový domov!

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 4 mesiace

  dátum narodenia: 6/2020 aktuálna hmotnosť: 9.5 kg Lisa je 4 mesačné šteniatko. Našli ju opustenú medzi dvoma dedinami s mamou. Našťastie pani, ktorá išla okolo sa zastavila a priniesla ich k mám do útulku. Od začiatku bola Lisa neskutočne veselá a hravá. Je to aktívne šteniatko, ktoré sa už teraz všetko učí. Je nesmierne milá a mojkavá. Zbožňuje ľudí aj iné psy. V dospelosti sa očakáva, že Lisa bude strednej veľkosti. Ak by ste jej vedeli poskytnúť nový domov, napíšte nám do správy alebo na ozpriatelpes@gmail.com.
 • Gréta hľadá DO alebo nový domov!

  Mladí (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  dátum narodenia: 8/2019 váha: 8.5 kg výška: cca 35 cm Gréta je ročná fenočka, ktorá sa niekoľko dní potulovala v jednej dedine, no žiaľ sa na ňu nikto neprihlásil. Gréta je prekrásna fenka originálneho vzhľadu. Gréta je jemný psík, no ak zistí, že sa jej pri Vás nič nemôže stať, razom je z nej veselé šidielko. Skáče, vrtí chvostíkom a veselo pobehuje, čím každému zabezpečí dobrú náladu. Vychádza výborne s inými psami aj fenami, ľudí nadovšetko miluje. Novému majiteľovi by bola oddanou parťáčkou, preto neváhajte, ak by ste jej vedeli poskytnúť nový domov, kontaktujte nás do správy alebo na ozpriatelpes@gmail.com.
 • Donna hľadá nový domov!

  Mladí (9-35 měsíců), Fena, 1,5 rokov

  dátum narodenia: 1/2019 váha: 22 kg výška: cca 50 cm Donna je 1,5 ročná fenka kríženca dobermana. Rodina sa jej vzdala, tak sa ocitla u nás v útulku. Od začiatku bola Donna milá a a nežná, je veľmi prítulná a miluje všetkých naokolo. Je lojálna k svojim majiteľom, má hrdú a veľmi dobrú, vyrovnanú povahu - zvláda každú situáciu, ktorá jej príde do cesty. Ľahko sa prispôsobí ľuďom a iným psom, ktorých miluje. Chodí perfektne na vodítku, vie základné povely a je trénovateľná.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací