Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • Jackie hledá domov

  Dospělé (3-7 let), Fena, 5

  Malá fenečka Jackie. Má cca 5 - 6 let, váha 7kg, s pejsky nemá problém, ani s lidmi, ani s nikým jiným. Prostě malý nekonfliktní pejsek.Jackinka je úžasná, poslušná, na volno chodící fenečka, mazlivá, hravá, aportující všude, i v řece, plave, aby přinesla paničce aport zpět. Je úžasná, vylezla za mnou i sama na posed. Umí přecházet i frekventovanou cestu na povel. Je nenáročná a klidná. Bude věrnou společnicí na vycházky. 
 • Chester - Made my Day in Paradise :)))) - Prague / Vimperk ♥

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 5 měsíců

  Veselý, nadšený, SuperPřátelský, Velmi zvědavý a inteligentní, empatický, akční, hravý, zvědavý, dokonale něžný ke kočkám a řádící se vším živým :) V dospělosti střední vzrůst.

 • Tequila

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky

  Tequila je približne 2 ročná fenka, kríženec border kólie. Tequilka je veľmi milá, spoločenská fenočka, miluje ľudskú spoločnosť, bola by super parťáčkou do aktívnej rodiny, na dlhe túry, beh, cvičák, čokoľvek :D  Je veľmi šikovná, učenlivá a čistotná. Keďže má túlavé topánky, je vhodná výlučne do bytu. Je kastrovaná, očkovaná a čipovaná.
 • PEPÍNO

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 4 měsíce

     
 • Arthas

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2 roky

  Arthasovi jsou 2 roky, je kastrovaný, pravidelně očkovaný. Je to kříženec labradora a kokršpaněla. Zkrátka a dobře je to takový menší labrador cca ke kolenům, váha 15 kilo. Má obrovskou chuť do života, miluje běhání raketovou rychlostí, skákání, hrabání, aportování..je to hodný ťunťa, naprosto bezkonfliktní, nikdy v životě nevyjel na jiného psa. S každým psem si chce hrát, jak se psy, tak s fenkami, ať už jsou kastrovaní nebo ne. Když na něj nějaký pes vyjede, tak si ho nevšímá a nepere se. S každým psím kámošem běhá do úplného vyčerpání, tahá se o klacek apod.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací