Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • CIPÍSEK – ZLATÝ JEZEVČÍK – HODNÝ

  Dospělí (3-7 let), Pes, 5 let

  Cipísek je středně velký kříženec - vypadá jako zlatý retrívr křížený s jezevčíkem :-). Při nálezu byl plný blech, mastný, hubený a hodně smutný. Ale když už ho nic nekouše a je z něj krásný kluk, je spokojený a veselý. Mělo by mu být pět let, ale působil na nás díky zanedbání starší, ale nakonec je věk asi správně. Chuť do života udělá hodně :-). Je na něm vidět, že je to pes venkovní. V budově se mu moc nelíbí a nejspokojenější je na procházce. To vždy pookřeje, začne čmuchat, běhat a nadšeně vše očuchává. Má pak i větší chuť do mazlení a na pamlsky. Venku je prostě šťastný, klidný a vyrovnaný. Ideálně by se hodil ke starším lidem na zahradu, kteří by ho brali párkrát týdně ještě na procházku. Samozřejmě by mohl na procházky i několikrát denně, ale při pobytu na zahradě, by mu jich stačilo méně. Na vodítku chodí krásně a netahá, plus hezky reaguje na zavolání (ale bez vodítka bychom ho nepouštěli).
 • PIXIE – BÁZLIVÁ FENEČKA – BÍLÁ SE HNĚDÝMI FLEKY

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky

  20. 7. 2019 Pixie je stále bázlivá, ale již pochopila, že dobrá bašta a pohlazení jsou moc fajn. Dle prohlídky veterináře je zdravá, jen hubená a má pouze poničené zuby a drápy. Což odpovídá tomu, že byla dlouhodobě držena některá za mříží, odkud se snažila urputně dostat. Jsou jí asi dva roky.Bude potřebovat klidné prostředí a hodně milé majitele. Již by mohla vyrazit do adopce, kdyby se našel zájemce, který bude Pixie opravdovou oporou. Více informací osobně v útulku nebo na telefonu 773 791 322.
 • Bibi

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Je to taký klasický ratlíkovský kríženček akých máme v útulku niekoľko. Bibi je mladučká, má cca 1 rok. Na adopciu pôjde odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.
 • Nemo

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 rok

  Nemko je cca 1 ročný kríženec menšieho vzrastu. Na adopciu pôjde odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. má asi 12kg. 
 • PUPPY

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Puppy, narodená cca jún 2018, sa našla vo Štvrtku na Ostrove. Je to úchvatné zlatíčko, ktoré sa teší každému a ihneď. Je kamoška aj s cudzími, hneď na prvé pohladenie. Puppy je veselé, spoločenské, milujúce, strapaté tešidlo. Je pozorná, učenlivá, nenáročná, ale dosť aktívna. Na prechádzky si potrpí, ale rada sa ponaháňa aj so psími kamošmi na dvore. Je nekonfliktná, znášanlivá so psíkmi aj fenkami. Rovnako rada je v ľudskej, ako aj v štvornohej spoločnosti. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací