Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • MILOUŠEK

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  ,,Jmenuji se Miloušek a poslední dva roky jsem strávil v záchytném kotci, kde mě nikdo nehledal, celé roky jsem čekal a doufal, že mě v životě čeká ještě něco lepšího, a nakonec se mi můj veliký sen splnil a putoval jsem do dočasné péče k tetě. Je mi něco okolo 10 let a tady u tety se ze mě stal opravdu ten nejšťastnější a nejvděčnější pejsek pod sluncem, užívám si váleníčka v posteli, teploučka a přítomnosti milujících lidí, víc ke štěstí opravdu nepotřebuju. Jsem obrovský mazel, budu se s vámi mazlit tak dlouho, jak jen budete chtít. Doma většinu dne prospinkám, takže bych se hodil buď ke starším páníčkům, nebo i k mladším lidem, kteří by se přizpůsobili mému pomalejšímu životnímu stylu. Ale nenechte se zas zmást, venku ožiju a zapomenu na to, kolik mi je let, procházky zvládám bez problému, vše mě zajímá, vše náležitě očuchám a když se vrátíme domů, tak jdu zas spokojeně odpočívat. Jsem zcela bezproblémový kluk, který by si moc přál dožít svůj život po boku milujících lidí, kterým každý den budu dávat najevo svou vděčnost a oddanost. Váš Milda.“
 • BORINKA

  Dospělé (3-7 let), Fena, 6 let

  "Jmenuji se Borinka a i když jsem přišla o svůj domov, tak už se nemůžu dočkat, až začnu rozdávat radost a lásku v nové rodoně. Je mi 6 let a jsem středně velká, krásná paní Voříšková. Mám úžasnou povahu a není nic ani nikdo, s kým bych měla jakýkoli problém. Jsem velmi hodná, nenáročná, milující a mazlivá, nevadí mi ostatní pejsci a miluju lidi. Jsem klidná, dokonalá holčička, kterou si okamžitě zamilujete, budu ráda bydlet u hodných, přiměřeně aktivních a milujících páníčků, kteří mě zahrnou láskou, stejně tak, jako já je. Vaše Borinka"
 • Dalia

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 6 mesice

  Dátum narodenia: 1.7.2022Dalia je 6 mesačná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.
 • Andy

  Dospělé (3-7 let), Fena, 3 lety

  Dátum narodenia: 1.11.2019Andy je 3 ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. 
 • Degas

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 let

  Dátum narodenia: 1.11.2021Degas je 1ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací