Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • BERUŠKA z Jimlína

  Dospělé (3-7 let), Fena, 4

  Beruška, váha při příjmu 8 kg, v kohoutku cca 29 cm, podle majitelky 4 roky stará, byla zabavena pro týrání, bez výchovy, jméno je původní. Beruška se k nám do útulku dostala již březí a porodila u nás krásná 4 štěňátka, ta již svůj domov našla a nyní přišel čas najít domov Berušce. Beruška byla zpočátku velmi nedůvěřivá a s vodítkem velmi bojovala. Je však velmi učenlivá a procházek si již s našimi dobrovolníky velmi užívá.
 • BOBO a BABU

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 6 měsíců a 2 roky

  Půlroční Bobo a dvouletá Babu hledají nové domovy - takové, kde je láska a trpělivost. Vyrostli jako páreček ze smečky, která se vymkla majitelům z kontroly. Jde o maminku se synem, kteří mají úchvatný vzhled i povahu. Jde o pár kilové dárečky s rozkošným ksichtíčkem a ještě úžasnější, mazlivější povahou. Mají bezmála pět kilo a do postele se vejdou přesně tak akorát..jen je přikrýt peřinkou až po čumáček. 

 • DAGO

  Dospělí (3-7 let), Pes, 5 let

  Nádherný majestátní pes, povahově zprvu opatrnější, ale velmi milý a hodný....

 • BABU a BOBO

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky a 6 měsíců

  Dvouletá Babu a půlroční Bobo hledají nové domovy - takové, kde je láska a trpělivost. Vyrostli jako páreček ze smečky, která se vymkla majitelům z kontroly. Jde o maminku se synem, kteří mají úchvatný vzhled i povahu. Jde o pár kilové dárečky s rozkošným ksichtíčkem a ještě úžasnější, mazlivější povahou. Mají bezmála pět kilo a do postele se vejdou přesně tak akorát..jen je přikrýt peřinkou až po čumáček. 

 • SHIRA - kouzelná sněhobílá laňka

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Shira je kouzelná mladá fenečka se sněhobílou srstí a dokonalou povahou: milá, inteligentní a přátelská. K ostatním psům bezproblémová, k lidem kamarádská. Touží po láskyplné náruči, teplém pelíšku, plné misce a hlavně po domově, kde ji již nikdy neopustí.  

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací