Mladí (9-35 měsíců)

FOXÍK - MALIČKÝ BOJÍNEK

14.06.2019 16:27 |  Mladí (9-35 měsíců) |  23.09.2018 |  615x

 • Pes
 • FOXÍK - MALIČKÝ BOJÍNEK

  Věk

  1-2 roky

  Plemeno

  malý kříženec papilona
  "Vylézt po letech na světlo a z klece množírny je trochu šok. Celý život jen přešlapujete, koukáte skrz mříž, čas od času zplodíte nějaké potomky, aby měli majitelé příjem, čekáte na nějaké zbytky jídla, vnímáte tmu, svou klec a snášíte zimu a hlad. Cokoliv mimo tento svět je pro vás šokující novinka, se kterou se musíte poprat. Najednou s vámi ta klec odjede jinam, kde je čisto, voní jídlo, míří k vám vlídná slova a ruce, co vás hladí. Jenže kolem je moc velký a neznámý prostor, který nechápete. Choulíte se ve své kleci a čekáte na další pohromu, místo ní vás ale vytáhne laskavá ruka a hladí vaše třesoucí se tělo. Poznáte něco, co se jmenuje slunce a tráva, ale neskutečně vás to děsí, stejně jako celý svět, ve kterém se máte pohybovat na takových barevných šňůrkách kolem těla a krku, abyste nezabloudili. Ty ruce vás nosí a v tom náručí je příjemně, ovšem ten obrovský šok a strach, co si s sebou nesete, vám zatím nedovolí, užít si to všechno, jako jiní pejsci. Dělám malé krůčky, za psími kamarády se vydávám z klece na průzkum bytu, když se nikdo cizí nedívá. Postupně to zvládnu, ale k tomu potřebuji svého anděla, svoji lidskou oporu a trpělivou duši, která na tu novou cestu se mnou vkročí. Jsem Foxík, chlapeček z klecového chovu z množírny a hledám svůj pravý domov."

  MAX - BOŽSKÝ PARŤÁK

  14.06.2019 16:27 |  Mladí (9-35 měsíců) |  6.11.2018 |  225x

 • Pes
 • MAX - BOŽSKÝ PARŤÁK

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  větší kříženec
  "Můj příběh je díky nezodpovědnosti lidí hodně zamotaný, smůla se mi nalepila na tlapy a i když jsem obrovský mazel, který touží po společnosti a tulení k páníčkům, koloval jsem jako horký brambor a nakonec se mě nikdo nenechal. Jsem sice velký a budí respekt, ale v mazlení bych strčil do kapsy nejednoho hafana. Budou mi max. 2 roky, jsem roztomilé a přátelské telátko, co vás "pacičkama" bude prosit o podrbání a pohlazení. Koluje mi v žilách krev ovčáka a možná staforda, jsem věrný a oddaný svým lidem, dýchal bych za ně a za jejich pozornost bych nadšeně skákal salta. Poznal jsem mříže útulku i vůni peřin, konečně bych rád zakotvil u trvalé a milující rodiny, jejíž srdce bije pro větší bullí kluky, váš Max "

  BAK - SAMETOVÝ BOŽSKÝ SYMPAŤÁK

  14.06.2019 16:27 |  Mladí (9-35 měsíců) |  26.11.2018 |  265x

 • Pes
 • BAK - SAMETOVÝ BOŽSKÝ SYMPAŤÁK

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  střední kříženec bull
  "Jako malé roztomilé štěňátko mě přinesl domů pán dětem jako sametové miminko labradora. No, vyrostlo ze mě trochu jiné stvoření a tak mě v půlroce zavřeli do kotce firmy, kde jsem byl sám a občas mě pustili ven nebo mi dali najíst. Labrador sice nejsem, určitě mám v sobě bulla a možná i rotvíka, ale to je všechno ve hvězdách. Každopádně jsem roční sametovej krasavec a vážím 29 kilo. V tom kotci si mě všimla hodná paní, napsala jedné tetě a ta zas jednomu strejdovi a s mým pánem se dohodli a podepsal, že mě nechá jít za lepším a spokojenějším životem. Byl jsem jako ve snu, když mě odvedl a od té doby trenujeme, učíme se, co jsem zameškal a je ze mě velkej nadšenej šikula, co má moc rád život. Pány potřebuju sebevědomé a zkušenější, taky jsem kus psa, ale mazlit se umím jako štěňátko pořád. Lidi miluju, zvládám povely a jsem čistotný, jen s pejsky se ještě učím seznamovat, mám je moc rád, jen nevím, jak začít. Máte - li rádi vetší hafany s velkou vysmátou tlamou, jeden tu na vás čeká, všechno spolu dožeme a propilujem, když mi dáš - můj pane - své srdce a lásku, důvěru, řád a pravidla. Tvůj Bak"

  BAK - BOŽSKÝ SAMEŤÁK

  14.06.2019 16:27 |  Mladí (9-35 měsíců) |  26.11.2018 |  202x

 • Pes
 • BAK - BOŽSKÝ SAMEŤÁK

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  střední kříženec bull
  "Jako malé roztomilé štěňátko mě přinesl domů pán dětem jako sametové miminko labradora. No, vyrostlo ze mě trochu jiné stvoření a tak mě v půlroce zavřeli do kotce firmy, kde jsem byl sám a občas mě pustili ven nebo mi dali najíst. Labrador sice nejsem, určitě mám v sobě bulla a možná i rotvíka, ale to je všechno ve hvězdách. Každopádně jsem roční sametovej krasavec a vážím 24 kilo. Byl jsem jako ve snu, když mě odvedli od té doby trenujeme, učíme se, co jsem zameškal a je ze mě velkej nadšenej šikula, co má moc rád život. Jsem kus psa, ale mazlit se umím jako štěňátko pořád. Lidi miluju, zvládám povely a jsem čistotný, jen s pejsky se ještě učím seznamovat, mám je moc rád, jen nevím, jak začít. Máte - li rádi vetší hafany s velkou vysmátou tlamou, jeden tu na vás čeká, všechno spolu dožeme a dopilujem, když mi dáš - můj pane - své srdce a lásku, důvěru, řád a pravidla. Tvůj Bak"

  BOŽSKÝ MAX

  14.06.2019 16:27 |  Mladí (9-35 měsíců) |  26.11.2018 |  187x

 • Pes
 • BOŽSKÝ MAX

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  větší kříženec
  "Můj příběh je díky nezodpovědnosti lidí hodně zamotaný, smůla se mi nalepila na tlapy a i když jsem obrovský mazel, který touží po společnosti a tulení k páníčkům, koloval jsem jako horký brambor a nakonec si mě nikdo nenechal. Jsem sice velký a budím respekt, ale v mazlení bych strčil do kapsy kdejakýho ňufana. Budou mi max. 2 roky, jsem roztomilé a přátelské telátko, co vás "pacičkama" bude prosit o podrbání a pohlazení. Koluje mi v žilách krev ovčáka a možná staforda, jsem věrný a oddaný svým lidem, dýchal bych za ně a za jejich pozornost bych nadšeně metal salta. Poznal jsem mříže útulku i vůni peřin, konečně bych rád zakotvil u trvalé a milující rodiny, jejíž srdce bije pro větší bullí kluky, váš Max "

  <<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  276136574 / 0300

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací