Mladí (9-35 měsíců)

RUDÁNEK

28.11.2022 15:56 |  Mladí (9-35 měsíců) |  6.05.2022 |  179x

 • Pes
 • RUDÁNEK

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  kříženec jorkšíra a čivavy
  Rád bych se vám představil i já a pověděl vám o sobě pár vět. Jmenuji se Rudánek, nebo Rudík a jsou mi 2 roky. Jsem synem Bubáčka z Dočasek a celý svůj život od štěněte až do příchodu k tetě, jsem žil na dvoře a bydlel v boudičce. Nepoznal jsem nikdy nic jiného, žádné lidi, vodítko, město, auta, vůbec nic. neznal jsem ani mazlení a lásku, jen jsem si běhal po zahrádce a byl.. S příchodem k tetě pro mě začal nový krásnější život, ale pro mě také složitější, na který si stále zvykám. Všeho jsem se bál a krčil se v kleci, sáhnout jsem na sebe nenechal, jen jsem si byl ve svém světě, ve svém strachu a panice. Teď už jsem trochu jiný Rudík, ale bojácný a nekontaktní jsem stále, miluju především pejsky, jakákoli hodná smečka, bude pro mě ideálním domovem, stejně jako domeček a zahrádka, kde se můžem vyřádit a hrát si. Lidí se bojím a musím si na ně nejprve pořádně zvyknout, jsem plašánek a nedůvěřivý klučina se zlomenou dušičkou, co potřebuje zkušené a zodpovědné páníčky, kteří mi dají čas a nebudou na mě tlačit. Váš Rudík."

  KENZO

  28.11.2022 15:56 |  Mladí (9-35 měsíců) |  10.10.2022 |  48x

 • Pes
 • KENZO

  Věk

  9 - 10 měsíců

  Plemeno

  střední kříženec
  "Jmenuju se Kenzo a jsem originální, charismatický a velmi temperamentní kluk. Jsem vlastně ještě mládě, odrostlé štěněcímu věku a moje první rodina, to se mnou prostě nezvládla. Je mi 9 - 10 měsíců, jsem kříženec dalmatina, středně velký fešák s uhrančivýma očima a elánem na rozdávání, v každé buňce mého těla třímá obrovská chuť k pohybu a sportování, takže potřebuji opravdu velmi, velmi aktivní a trpělivé majitele. Mí předchozí páníčci mi nenastavili jasná pravidla a řád, rovněž podcenili mojí výchovu, takže jsem šel o dům dál a ted jsem u tety, která se mnou správně pracuje a jde mi to opravdu skvěle. Většinu času jsem dřív trávil v kotci, nevyběhán, frustrován a toužil po zábavě, pohybu a lásce lidí. Teď mám šanci na ten správný a zodpovědný domov, kde se mnou budou majitelé pokračovat ve výchově a já je za to budu bezmezně milovat a ctít. Se psy si rád hraju a dovádím, jen se musím správně seznámit, ale parťačka na zábavu, by byla rozhodne fajn. Hledám zodpovědné majitele, trpělivé a aktivní, s přirozenou autoritou, milující, budu rád bydlet v domě se zahradou, s dostatkem vyžití venku, ale spaním a bydlením rozhodně doma s vámi, váš Kenzo."

  FIDO - ADOPTOVANÝ

  28.11.2022 15:55 |  Mladí (9-35 měsíců) |  26.10.2022 |  34x

 • Pes
 • FIDO - ADOPTOVANÝ

  Věk

  11 měsíců

  Plemeno

  kříženec typu dobrmana
  " Ahoj lidi, hlásí se Fido, tedy já a rád bych zde našel prima, aktivní a milující rodinu. Je mi necelý rok, jsem ještě psí mládě, vypadám jak menší brácha dobrmánka, vlastně jsem takový dobrmaní bonsaj, středně velký pejsek, o váze 20 kilo. Panička se mě musela vzdát, znáte to, neuvážené pořízení, nedostatek času a tak, jistě všichni víte, o čem mluvím. Byl jsem vykulenej, kam to jedu, ale u tety je fajn, hodně se mnou pracuje a já se moc hezky vše učím. Jsem moc hodný, veselý a hravý kluk, fešák, to je jasný, ostatně vidíte sami. Jsem aktivní mládě, co rád dovádí a hraje si a taky moc rád chodím po výletech a procházkách. Miluju svoje lidi a nejradši bych byl stále s nimi, jako každé věrné stvoření, co má velké srdce, takže vás budu následovat na každém kroku. S ostatními pejsky i fenkami vycházím bez problémů a určitě bych doma uvítal psí společnost na zábavu a zlobení. Jasně, že mě taky musíte dál učit a pilovat se mnou výchovu, abych vám nepřerost přes hlavu, ale jde to se mnou moc pěkně , jsem to kluk, šikovná a učenlivá. Rád bych našel prima zodpovědnou rodinu, která na mě bude mít čas a bude se mnou pracovat i dál, jsem milý, roztomilý parťák a moc se domů těším. Váš Fido."

  CARLOS

  28.11.2022 15:55 |  Mladí (9-35 měsíců) |  1.11.2022 |  48x

 • Pes
 • CARLOS

  Věk

  1 - 2 roky

  Plemeno

  menší kříženec
  " Jmenuji se Carlos, ale klidně mi říkejte, Kájo. Jsem malý, mladý, asi 1 - 2 roky starý pejsek, s milou veselou povahou a rád bych se tu porozhlédl po nových páníčcích. Jsem teď čerstvě od holiče, ale když mi necháte narůst moje háro, vypadám, jak chundelatej maltézák nebo shitzu, jen má mírně delší nožky, jako manekýn. Jsem veselý, správný kluk, miluju lidi a nejraději se mazlím s paničkou a užívám si dlouhé, zajímavé procházky, kde mě všechno neuvěřitelně zajímá. Jsem živější a mám elánu na rozdávání, možná ve mě bude i kousek teriera, miluju výlety a aktivní vyžití venku, takže určitě potřebuji a podobně založené páníčky. S pejsky vycházím dobře, rád bych si s nimi hrál a dováděl, občas jsem trochu hrr, ale určitě bych doma uvítal i psího kámoše, se kterým bychom se vyřádili. Neznal jsem hračky, ale teta už mě zasvětila do jejich kouzla, takže teď nadšeně lítám na balonky a nosím je i zpět. Zpočátku jsem byl trochu nesvůj z mužů, jakmile ale poznám, že páníček je fajn, budu se rád mazlit i s ním, to mi věřte. Rád bych našel moc fajn rodinku, klidně i s rozumnými dětmi, které mám moc rád. Váš Carlos."

  BENÍK

  28.11.2022 15:55 |  Mladí (9-35 měsíců) |  2.11.2022 |  33x

 • Pes
 • BENÍK

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  malý kříženec
  "Moje jméno je Beník a teta mi často říká Beníček. Jsem ještě mládě, malý blonďatý sympaťák, je mi 1 rok a vážím 12 kilo. Jsem fešák z říše voříšků, co si kdosi pořídil jako roztomilé štěňátko a pak když jsem přestal bavit, tak mě obratem šoupli neznámo kam, na inzerát. Další den, než jsem se stačil rozkoukat, už mi balili průkaz a vodítko a přijel jsem k tetě, kde si teď natěšeně vyhlížím novou rodinu. Jsem moc hodný kluk, byl jsem zpočátku nedůvěřivý, ale to už je skoro pryč. Ještě napoprvé cizí lidi vyštěkám, ale za pamlsek jsem okamžitě váš a pak už si mě můžete drbat a mazlit, jak chcete a já si to budu náležitě užívat. Miluju svoje lidi a nejraději jsem stále s nimi, tuze rád se rozvaluju na gauči, ale jsem jinak velmi aktivní kluk, co má pohyb v krvi a potřebuji také proto náležitě zaměstnat. S pejsky vycházím bez problémů a jistě bych byl i za další kámoše doma moc rád. Rád si hraju a učím se novým dovednostem, potřebuju páníčky, kteří se mnou budou trenovat poslušnost a správnou výchovu, umožní mi dostatek vyžití venku a samozřejmě mě budou mít moc rádi a věnovat se mi. Váš Beník."

  <<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací