Domova se nedočkali - R.I.P.

Ferda (slečna) - R.I.P. :-(

29.08.2012 16:02 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  19.08.2012 |  1793x

 • Fena
 • Ferda (slečna) - R.I.P. :-(

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  kříženec (JRT in black)
  Ferda už je za dúhovým mostom!;( Ferdu sme včera po prichode do ks našli nehybne ležať v jej vybehu, nevnimala len ťažko dychala, zrejme bola v bezvedomi..deň predtym jej vôbec nič nebolo..aj po rychlom zasahu veterinara a snahe jej pomôcť sa Ferdu už nepodarilo zachrániť a svoj boj o život prehrala.. je to ťažke za každym ked umrie nejaky psík,hlavne mladý,ako Ferda,s chuťou žiť, mať rodinku a svojho pána a robiť ho šťastným..žiaľ to šťastie nemala, svoj domov najsť nestihla..je nám to veľmi ľuto,Ferda nezabudneme na teba! ---------------------------------------------- Ferda je asi roční kříženka malého teriéra, má postavu JRT a barvu čertíka, povahu pak po obouch dvou. :-) Aktivní mrňous, milá a společenská fenečka, kterou budete mít stále za patami a které bude smutno, když nebudete v její blízkosti. Snáší se s jinými psy, děti miluje. Koho bude tento smíšek každý den rozveselovat?

  Ashley - R.I.P. :-(((((((((

  17.08.2012 15:16 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  22.07.2012 |  1875x

 • Fena
 • Ashley - R.I.P. :-(((((((((

  Věk

  1,5 roku

  Plemeno

  drobná kříženka
  Ashley byla při venčení v útulku zabita jinou fenkou. Byla to vteřina a ani okamžitá první pomoc nepomohla, byla zasažena tepna. Odpočívej v pokoji, sladká Ashley, chbělo málo a mohla jsi někde spokojeně žít a dělat radost... ****************************************************************************************************************************************************************** Ashley na první pohled zaujme svým vysmátým výrazem i nepřehlédnutelnými kukadly a ušadly. Je to zlatá fenečka, která má nevšední kouzlo osobnosti. Je milá, jemná a mazlivá, ale zároveň velmi bystrá, má šibalskou jiskru v očích a nezkazí žádnou legraci. Není zdaleka tak veliká, jak se na fotkách jeví, navíc je prozatím velmi štíhlá. Je ještě mlaďounká, ale je vidět, že už je po štěňatech, nyní je čerstvě kastrovaná. Miluje lidi a děti, k ostatním psům je bezproblémová. Ideální veselá a věrná kamarádka do deště, ale hlavně do pohody :-)

  Rory zemřel - RIP :-(

  17.08.2012 15:15 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  22.07.2012 |  2024x

 • Pes
 • Rory zemřel - RIP :-(

  Věk

  1,5 roku

  Plemeno

  kříženec kokra
  RORY SVŮJ BOJ O ŽIVOT PROHRÁL A SVÉHO NOVÉHO DOMOVA SE TENTO ÚŽASNÝ MLADÝ PEJSEK NEDOČKAL. STAČILO MÁLO, JEDNA ADOPCE A MOHL NYNÍ NĚKDE SPOKOJENĚ ŽÍT. JE NÁM TO VELMI LÍTO. ODPOČÍVEJ V POKOJI, MILÝ RORY.------------------- 30/07 RORY OCHOŘEL, BYL U VETERINÁŘE, DOSTAL INJEKCE, ALE POTŘEBOVAL BY 24 HODINOVOU PÉČI A INFŮZE, MÍSTO TOHO JE V KS, NIKDO SE NENABÍDL SE O NĚJ POSTARAT V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ... DRŽÍME PALCE. :-(--------------- Rory byl (spolu se svým parťákem Garrym) odebrán bezdomovcům, u kterých byl držen na krátkém řetězu v hrozných podmínkách. Velikostně je cca po kolena, svým vzhledem nezapře mezi předky kokra. Je velmi hravý, mazlivý, přátelský, snášenlivý - vhodný i do rodiny s dětmi. Je to pohodový veselý pes.

  <<  71 72 73 74 75 [76

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací