Ashley - R.I.P. :-(((((((((

17.08.2012 15:16 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  22.07.2012 |  1814x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1,5 roku

Plemeno

drobná kříženka
Ashley byla při venčení v útulku zabita jinou fenkou. Byla to vteřina a ani okamžitá první pomoc nepomohla, byla zasažena tepna. Odpočívej v pokoji, sladká Ashley, chbělo málo a mohla jsi někde spokojeně žít a dělat radost... ****************************************************************************************************************************************************************** Ashley na první pohled zaujme svým vysmátým výrazem i nepřehlédnutelnými kukadly a ušadly. Je to zlatá fenečka, která má nevšední kouzlo osobnosti. Je milá, jemná a mazlivá, ale zároveň velmi bystrá, má šibalskou jiskru v očích a nezkazí žádnou legraci. Není zdaleka tak veliká, jak se na fotkách jeví, navíc je prozatím velmi štíhlá. Je ještě mlaďounká, ale je vidět, že už je po štěňatech, nyní je čerstvě kastrovaná. Miluje lidi a děti, k ostatním psům je bezproblémová. Ideální veselá a věrná kamarádka do deště, ale hlavně do pohody :-)
Ashley /Ešly/ je typická zástupkyně rasy Vestaj - její původ je vesnické tajemství. :-) Našla se potulovat a je poznat, že měla nedávno štěňata. Co se s nimi stalo, to se už nikdo nedozví. Má krásné velké oči a bystrý pohled. Umí se překrásně smát a už jen její větroplachy rozveselí každý všední den. Ashley je v první minutě trochu bojázlivější, ale jakmile zjistí, že jí nic nehrozí, začne skotačit a maximálně si užívat přítomnosti člověka. K dětem je bezproblémová, přátelská a jemná. Pro Ashley hledáme stejně milého, pohodového, veselého a bystrého páníčka, jako je ona sama.
Kontakt: tel. +421908540185, e-mail koniarka1818@azet.sk
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací