Pinďa - Won't You Be My Everything? - Vlčí Doly

10.05.2020 21:06 |  Našli domov |  1.03.2020 |  2617x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

4 měsíce

Plemeno

Kříženec na kratších nožičkách

Město, ve kterém se zvíře nachází

Vlčí Doly, okr. Kroměříž
Nádherný usměvavý psí chlapeček hledá svoji vysněnou rodinou, která ho bude milovat přesně takového, jaký je, zajistí mu nádherný psí život a hlavně ho nikdy neopustí. Pinďa má 4 měsíce. V dospělosti očekáváme střední vzrůst s hmotností do 15ti kilo. Pinďa se nachází v azylu Tail Story nedaleko Kroměříže.
Pinďa je malý nebojácný dobrodruh, nejradši na světě dovádí s dalšími pejsky na zahradě, nosí míčky a plyšáky, rád hrabe a čmuchá, spává zamuchlaný pod dekou nebo peřinou - zkrátka pravý jezevčík. Hledáme pro Pinďu rodinu žijící v domě se zahradou - kvůli jeho štěkání - ovšem s přístupem dovnitř, a s dalším alespoň jedním psím kamarádem, bez nich by si svůj život nedokázal představit. Pokud Vás malý Pinďa oslovil, máte dům a dalšího hravého pejska, určitě se mu ozvěte, odhadujeme, že se zájemci o jeho adopci adopci se roztrhne pytel. Pinďa je totiž pan úžasňák.
Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Pinďa půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa. V případě zájmu o Pinďu nám prosím napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.

Kontakt

605513316
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací