Simba - Big Hearted Girl - Vlčí Doly - ADOPTOVANÁ

13.12.2018 12:14 |  Našli domov |  2.11.2018 |  672x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

3 měsíce

Plemeno

Velký Švýcarský Salašnický Pes x

Město, ve kterém se zvíře nachází

Vlčí Doly - Věžky
Veselé, hravé a přátelské trojbarevné sluníčko, malá velká slečna, čeká na svou novou rodinu, kterou bude milovat nade všechno na světě. 3 měsíce a 10 kilo lásky a něhy na čtyřech běhacích pacičkách.
Simba je malá slečna, která miluje pejsky, lidi, hry na zahradě, okusování se s dalšími psími kámoši, odpočinek v měkkém pelíšku, ideálně na blízku svému milovanému člověku, a v neposlední řadě plnou mističku vybraných psích lahůdek. Simba si užívá všecho, co jí život přiese do cesty. Hledáme pro ni rodinu, která se nezalekne její velikosti, Simba je zatím malé štěňátko a už teď je to poměrně velká holka. V dopělosti očekáváme velký vzrůst, s váhou kolem 30ti kilogramů. Ač by ji spousta lidí díky jejímu vzrůstu umístila na zhradu nebo na dvorek, my pro Simbu hledáme domov s pelíškem blízko své rodině, samotné by jí venku bylo smutno, Simba je velmi kontaktní, nejraději usíná doslova nalepéná na další pejsky, ještě lépe na svého člověka. Simba je poměrně akční a veselé štěňátko, ráda by našla podobně založené dvojnožce, kterým by ráda dělala při jejich aktivitách společnost. Bude skvělým rodinným psem, hodí se k dětem i dalším psím kamarádům.
Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Simba půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínku podpisu adopční smlouvy. V případě zájmu o Simbu volejte na telefonní číslo605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Simbu, transparentní účet 2401354319 / 2010, děkujeme :).

Kontakt

+420 605 513 316
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací