Roxy hledá anděla - ADOPTOVANÁ

21.10.2017 16:17 |  Našli domov |  5.10.2017 |  5748x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

max 8

Plemeno

německý boxer

Město, ve kterém se zvíře nachází

Sadská
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Jak jste tohle mohli tak úžasné feně udělat? Dokud měla Roxy štěňata, byla vám dobrá. Pak, v tak špatném stavu, se jí zbavíte jak kus nepotřebného hadru. MOC PROSÍME ZA ROXY O KOUSEK TEPLÉHO MÍSTEČKA A PLNOU NÁRUČ LÁSKY! VĚŘÍME, ŽE I S JEJÍM HANDICAPEM NAJDE… Jmenuji se Roxy. Jsem fena německého boxera, max 8 let. Nyní mám jen 23 kg, potřebuji nabrat. Jsem neskutečný dobrák, pokorná, hodná, vděčná. Upusinkuji vás, doslova J Doma se chovám na jedničku, neničím, neštěkám, hygienu mám perfektní. Kromě spokojeného spinkání na pelíšku, nejlépe ve Vaší přítomnosti, a mazlení se, o mně nevíte.  Psy i fenky snesu, nyní mám v dočasném domově několik kamarádů (psů i fen, malých i velkých). Mohu i ke kočkám. Na vodítku umím, chodím ale i bez něj. V autě jsem hodná. Manipulaci zvládám na jedničku, nekoušu, ani pana veterináře J Celkově jsem poslušná, inteligentní, s mými dočasnými pány dokonce „mluvím“.
Měla jsem pánečky, kteří mě sice naučili, jak se chovat, ale lásky se mi nedostávalo. K veterináři se mnou moc nechodili, kromě toho, když jsem jim porodila štěňata. I proto dám za lásku člověka cokoli, za to krásné a nepoznané…  Když jsem se pánům přestala hodit, vyhodili mě na ulici. Tak jsem se dostala do útulku. Kotec by byl má konečná, proto jsem nyní v dočasné péči, kde čekám a doufám, že najdu svého anděla… Měla jsem zánět dělohy, s tím spojenou podváhu (na které s mými dočasnými pány pracujeme), nádorek na mléčné liště, deformaci očního víčka, v ouškách jizvy. To vše mi bylo operováno, jsem tedy i kastrovaná. Zoubky mám vyčištěné, dva vytržené. Dostala jsem čip, očkování, odčervení, odblešení. Bohužel mám spondylózu páteře v rozsahu, kdy mám srostlé obratle. Což neznamená, že jsem ochrnutá, nemohu vůbec chodit, apod. Jen je třeba udržovat váha a klidový režim – ven pouze na vyvenčení, minimum schodů, pobyt v teple. Dočasní páni mi nasadili alespoň Alavis, kloubní výživu, kterou budu brát dvakrát ročně (vyjde max na 1000 Kč za rok).
Hledám tedy domov pouze uvnitř a v teple (mohu i do bytu v případě, že nebudu muset chodit do schodů), v klidnějším prostředí, bez procházek. Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, psům a kočkám. Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části vet. nákladů.

Kontakt

773659666
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 777 688 424

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací