Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Majko

25.05.2020 13:58 |  SMAZAT |  22.01.2019 |  874x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

5 mesiacov

Plemeno

mačka obyčajná

Město, ve kterém se zvíře nachází

Kysucké Nové Mesto
Majko je ca 5 mesačný mladý kocúrik, ktorý sa k nám dostal po úraze nožičky. Nožička musela byť operovaná, ale už je všetko v poriadku, Majko behá, skáče, akoby sa nič nebolo :). 
Je to milý, maznavý kocúrik, trošku "ukecaný", keď niečo chce:DV dočasnej opatere je v domčeku, pekne používa mačací záchodik, je v kontakte s inými mačičkami. 
Majko je odčervený, čipovaný, očkovaný. V dospelosti treba počítať s jeho kastráciou. Na nový domov čaká v Kysuckom Novom Meste. Kontakt: 0902 091 164 alebo správou na stránku @Tulkáčik

Kontakt

+421902091164
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Manu

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 2,5 mesiaca (narodená cca 29.6.2020)

  Maličká MANU nemala šťastný štart do života. Doniesol nám ju nálezca, ktorý ju našiel uprostred cesty. Či Manuu niekto vyhodil počas jazdy alebo vypadla z motora, v ktorom sa schovávala, nám už nikto nepovie. Však prešla tvrdým pádom, pri ktorom si dolámala chvost, udrela hlavičku a ktorý jej spôsobil škaredú ranu na koreni chvosta. Manu prežila, ale ostal v nej strach. Mazlenie si uživa, pokiaľ si ju opatrne vezmete na ruky alebo ulovíte. Vrní a vytŕča bruško, je vďačná. Manu prešla ešte amputáciou chvostíka, jeho konček bol nekrotický a nekróza pravdepodobne prechádzala ďalej. Po amputácii sa zjavne Manue uľavilo a je spokojnejšia. Manu si už teraz nový domov, hľadá si bývanie v byte, alebo v domčeku výhradne len vnútri do kastrácie.
 • Dinko

  Kočičky do 8 měsíců, Kocour, 4 mesiace (narodená cca 7.5.2020)

  Prekrásneho pieskového DINKA nám doniesli do útulku dievčatá, ktoré ho našli uprostred pola za Vrádišťom. Dinko prišiel poriadne vychudnutý a zablšený. Dnes je z neho krásny sebavedomý a šťastný kocúrik, ktorý chce rozžiariť každému každý deň. Dinko si hľadá bývanie v byte, alebo v domčeku výhradne len vnútri do kastrácie.
 • Havana

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 3 mesiace (narodená cca 11.6.2020)

  Krásna HAVANA k nám prišla z družstva v Mokrom Háji, kde sa ocitli ako nechcené. Havana je malá veselá láska, ktorá má v sebe hromadu energie na rozdávanie. Pekne vychádza s ostatnými mačiatkami aj dospelým kocúrikom Vincom. Havana je jemná mačička, ktorá však má v sebe kúsok exotiky a rozžiari každú izbu, bude ozdobou každej domácnosti. Havana si hľadá bývanie v byte, alebo v domčeku výhradne len vnútri do kastrácie.
 • ♥ Božská Bezinka HLEDÁ SVÉ KRÁLOVSTVÍ ♥

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 5 let

  Hledáte někoho božského? Umazlený poklad? Něžnou a nesmírně mazlivou duši? Skutečnou společnici do života? Pak hledáte právě naší božskou Bezinku! Je mi ctí představit tuto úchvatnou, mazlivou, uvrněnou a zkrátka dokonalou, kočičku, která právě hledá domov! Bezinka je zářící hvězda, která když skončila bez domova lehce pohasla, ale čeká, až najde nejlepšího majitele, aby mohla opět zářit. Kočička bude skutečně tou nejjasněší a nejzářivější hvězdou ve Vašem životě i domácnosti. 
 • ♥ PURRRfekní Rozmarýnka hledá láskyplný domov ♥

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 3 roky

  Hledáte naprosto vymazlené klubko lásky? Uvrněný chomáček? Nejmazlivější a nejhodnější kočičí princeznu na světě? Pak hledáte právě naši Rozmarýnku!Rozmarýnka je ten typ kočky, do které se ihned zamilujete, protože i když Vás nezná, dere se vrníc na klín za mazlením a hlavičkou do Vás ducá tak dlouho, dokud se jí nezačnete věnovat. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky. Prvních pár chvilek je však nesmělá.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací