DELICIOUS - ADOPTOVANÝ

3.04.2024 17:29 |  Našli domov |  20.02.2024 |  163x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

9 měsíců

Plemeno

mix

Město, ve kterém se zvíře nachází

Hradištko - okr. Praha Západ
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Dovolte nám představit mladého kocourka jménem Delicious. Jak už jeho jméno napovídá, jedná se o delikátního fešáka s jemnou povahou. „Deli“, jak ho familierně oslovujeme, se narodil v květnu 2023, se sestrou a maminkou jako maličký prcek putoval do dočasné péče, kde vyrost ve statného (téměř pětikilového) kocoura s krásnou puntíkatou kresbou na těle. Jeho předností je neuvěřitelně krásný a hustý kožíšek. Přestože působí jako obr, je velmi citlivý a empatický. Má rád společnost ostatních koček, je zvyklý na domácnost, kde jsou přítomni i pejskové. Delicious je zcela nekonfliktní a dobře kompatibilní s téměř kýmkoliv v domácnosti. Díky své jemné povaze, mu chvilku trvá, než se úplně otrká. Je to hravý rošťák, který ocení společnost kočičího kamaráda nebo aktivní majitele, kteří se mu budou věnovat s mávátky, nebo třeba z obyčejné papírové krabice vytvoří místo pro hru a odpočinek.
Delicious by jistě ocenil klidnější domov bez malých dětí, které nekontrolovatelně pobíhají a křičí. Je zvyklý na běžný chod domácnosti, který je plně přizpůsobený pohodlí kočičích obyvatel. Delicious je již kastrovaný, plně očkovaný, několikrát odčervený, čipovaný, a naprosto zdravý. Samozřejmostí jsou stoprocentní hygienické návyky. Kocourek je nabízen k adopci pouze jako společník do zabezpečeného domova, bez možnosti chodit ven bez dohledu budoucího majitele.
Vítáme nezávaznou návštěvu v jeho dočasném domově, v obci Hradištko, okres Praha-západ. Podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku je podmínkou adopce. Pro více informací o kocourkovi, kontaktujte jeho dočasnou tetu Alžbětu na tel.: 602323143, nebo emailem: alzbeta.ps@seznam.cz.

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací