Aukce KS Zvolen

Více
10 roků 9 měsíců zpět #7 od Šárka
Aukce KS Zvolen vytvořil uživatel Šárka
Jak jistě mnozí z Vás víte, pro karanténní stanici Zvolen jsme pořádaly s Martinou a Julií již jednu dobročinnou aukci. Chystá se další. Budeme moc rádi za dárečky do aukcí - od praktických věcí až po ty líbivé. :)

Každý z nás máme doma pár věcí, které nevyužijeme, nebo nám dokonce zapomenuty leží vespod skříně. Přesně tyhle můžou někomu udělat velkou radost a pejskům a kočičkám ve Zvoleně přinést peníze, za které jim, kromě základních potřeb, můžou být zaplaceny i nutné výdaje na léčení a operace.

Jediné, co proto musíte udělat, je připravit nám balíček a ten před dalším kolem aukce odeslat. Samozřejmě budeme rádi, pokud se do aukce zapojíte i z druhé strany a něho hezkého si pro sebe, nebo své milé vydražíte, nebo odkaz na aukce zašlete přátelům.

Zaujal-li Vás tento způsob jak přispět, napište, veškeré dotazy ráda zodpovím.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 9 měsíců zpět #8 od home4pets
Odpověděl home4pets pro téma Aukce KS Zvolen
Pro ty, kdož se chystají na veletrh For Pets do Letňan (12.-15.4.)ještě dodávám, že věci do AUKCE PRO KS ZVOLEN možno předat i u nás na stánku (hala D - 2D2).

Stejně tak sem můžete přinést nějaký dárek pro útulky / depozita / azyly / KS - vše v neděli spravedlivě rozdělíme mezi ty účastníky naší internetové akce, kteří nemají na veletrhu vlastní stánek. Takže pokud půjdete nakoupit pro své mazlíky (a že na tomto veletrhu seženete opravdu naprosto všechno, co se na českém trhu vyskytuje a ještě za zvýhodněné ceny), můžete třeba pár korum věnovat i na kvalitnější baštu, antiparazitické přípravky, misku či obojek pro ty, kteří na svoje domácí pohodlíčko teprve čekají...

Ale i bez dárečku jste vítáni:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Yvona
  • Avatar uživatele Yvona
10 roků 7 měsíců zpět #35 od Yvona
Odpověděl Yvona pro téma Aukce KS Zvolen
A je tu další aukce pro Zvolen - veliký výběr a už jen týden na nákupy:-)
www.facebook.com/media/set/?set=a.403075...5321374157306&type=1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.360 sekund

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací