Přátelé naši milí,

je mi ctí a potěšením se s Vámi podělit o radost z prohloubení partnerství Home 4 Pets s úžasným týmem Advokátní kanceláře JUDr. ROBERTA PLICKY (www.ak-rp.cz)!!!

Již delší dobu nám (a zdaleka nejen nám) PRO BONO pomáhají řešit různorodé zapeklité situace, ve kterých bychom bez jejich obdivuhodně profesionálního a citlivého přístupu byli často ztraceni. Postupem času se z nás stali přátelé, kteří v mnohém sdílejí podobné názory a hodnoty. Robert i jeho žena Terezka jsou báječní lidé - skuteční milovníci zvířat, příznivci zdravého životního stylu šetrného k přírodě a hlavně nikdy neodmítnou pomoc, když se nějaký čtyřnožec ocitne v tísni...


Projekt Záchranného centra BEST FRIENDS, který budujeme v Babicích, nás nakonec sblížil natolik, že zcela přirozeně přišlo rozhodnutí podílet se na jeho realizaci rukou společnou a nerozdílnou, jako rovnocenní partneři.

Věřím, že se na společnou práci a hlavně její výsledek těšíme stejnou měrou, tedy vrchovatou. A také věřím, že nám budete držet palce, abychom skutečně během několika málo týdnů otevřeli pro první obyvatele z živočišné říše.

Předem děkujeme, nesmírně si vážíme Vaší dlouholeté přízně:-)

Váš tým Home 4 Pets a nyní už i AK-RP

akr

 

Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
Načíst předchozí komentáře
 • It's at the same time a decent place which i extremely savored browsing. Isn't day to day that provide the prospect to observe an item.

 • Host - massimograndeacquari

  This is a great post. I like this topic.This site has lots of advantage.I found many interesting things from this site. It helps me in many ways.Thanks for posting this again.
  https://shuttlesky.in/

 • Host - massimograndeacquari

  I appreciate everything you have added to my knowledge base.Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer.Thanks.
  https://sites.google.com/view/instagramfollowersbuy/

 • Host - aaa

  Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging.
  twitchviral

 • Host - aa

  Nice to read your article! I am looking forward to sharing your adventures and experiences.
  instagramfollowersbuy

 • Host - pvaaccounts

  This is very educational content and written well for a change. It's nice to see that some people still understand how to write a quality post!
  Buy instagram pva accounts bulk

 • Host - massimograndeacquari

  I was reading your article and wondered if you had considered creating an ebook on this subject. Your writing would sell it fast. You have a lot of writing talent.
  https://shuttlesky.in/elevator-company-delhi

 • Host - aaaa

  Im no expert. but I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what you are speaking about. and I can truly get behind that.
  http://sites.google.com/view/instagramlikebuy/

 • Host - aaaa

  Thank you for taking the time to publish this information very useful!
  shuttle sky

 • Host - massimograndeacquari

  Wow. cool post. I’d like to write like this too – taking time and real hard work to make a great article… but I put things off too much and never seem to get started. Thanks though.
  shuttle sky

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací