Vážení přátelé, milí příznivci aukcování:-)

 

Po téměř dvou letech jsme pro Vás připravili pestrou nabídku chovatelských potřeb a doplňků (i pro paničky), od drobností pro potěšení po vysoce kvalitní a originální kousky. Pro milovníky psů, ale i kočiček. Zkrátka - výběr je široký a bude se ještě v následujícím týdnu doplňovat. Proto průběžně sledujte album, aby Vám něco zajímavého neuteklo:-) Snad si v něm řada z Vás najde něco pro radost a nám současně pomůžete pokrýt extrémní veterinární náklady z poslední doby, popř. přípravu našeho zázemí na zimu:-) A pokud si nevyberete, pak alespoň poprosíme o sdílení na fb, DĚKUJEME!

 

P.S. Ještě si dovolím jednu prosbu - pokud se chcete dražby zúčastnit, věnujte chvilku podrobnému pročtení podmínek aukce - viz odkaz. Je to text pravda trochu delší, ale pokud pak všichni dodržíme uvedený postup, vše proběhne hladce a svoje balíčky obdržíte opravdu rychle. Děkujeme a doufáme, že si nákupy užijete:-)

 

Váš tým Home 4 Pets

 

ODKAZ NA AUKCI

 

kolaz_aukce_pro_psy_a_kocky_II_kopie.jpg

 

Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
  • Comfortably these pages will more than likely irrefutably actually turn out to be reputable involved with a large number of web logs humans, towards her persistent content or probably sentiments.

  • Instantaneously this site would most likely sometimes turn out to be distinguished in relation to every single piece of blog page people today, considering that thoughtful research in addition to assessments.

  • Promptly this url might possibly irrefutably wind up being well-known throughout more or less all blogs most people, a result of persistent articles and reviews or maybe even ratings.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací