Máme za sebou perný týden, kdy se nám při vší opatrnosti nevyhnulo velmi nepříjemné virové onemocnění. Nebýt vaší nesmírné podpory, těžko bychom byli schopni utáhnout veterinární náklady na léčbu. PROTO VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE PŘISPĚLI, PATŘÍ OBROVSKÝ DÍK ZA ŽIVOT 5 MIMINEK!!!

Máme za sebou perný týden, kdy se nám při vší opatrnosti nevyhnulo velmi nepříjemné virové onemocnění, kterým se nakazilo několik štěňat v jednom depozitu. Naštěstí - a při jejich mládí a ještě dost zanedbaném stavu snad i kupodivu - jsme o žádného prcka nepřišli, posledního pustili z nemocnice ve středu večer.

Je to zrovna můj "vymazlený" závisláček, který se k nám dostal z příšerných českých podmínek ve 4,5 týdnech a kterého jsem již nedokázala dát k adopci, vzniklo příliš pevné pouto. Dostal se s nemocí do kontaktu ve svých cca 10 týdnecch, 2 dny po očkování, kdy byl imunitní systém oslabený. A v sobotu ráno, druhý den hospitalizace, mi volali, ať se přijedeme rozloučit. Bylo evidentní, že to sám vzdává, tak jsem se tam doslova nastěhovala i s druhým psem, trávili jsme noci na karimatce v rohu malého kamrlíku a dny na plastové židli tamtéž… A chlapeček nakonec zabojoval, a ačkoli ještě nemá vyhráno (zhubnul z 1,5 kg na 900 g), je doma, a šance se z kategorie „beznadějné“ posunuly do „opatrně nadějné“…

Celkem se tedy od jedné fenky nakazila 4 další štěniska ze 7, která s ní přišla do styku, a náklady na vet. péči se tak přiblížily 30 000 Kč. Věřte, že nebýt vaší nesmírné solidarity a podpory, zprostředkované serverem Zapakatel.cz, byli bychom takový finanční nápor v tak krátkém čase schopni zvládnout jen s velmi velikými obtížemi. PROTO VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE PŘISPĚLI, PATŘÍ OBROVSKÝ DÍK ZA ŽIVOT 5 MIMINEK – A TO BEZ NADSÁZKY!!!

Při vypiplaní těchto mrňavých nešťastníčků, obvykle předčasně odtržených od mámy, vyhladovělých, s minimální imunitou samozřejmě téměř nulovou vet. péčí, se nedá takovýmto případům zcela vyhnout. Věděli jsme, že při sebevětší opatrnosti se s podobnou situací jednou setkáme a budeme ji muset řešit. A ani v budoucnu – zejména v období viróz – se jim zřejmě nevyhneme.

O to víc jsme vám vděční, že těm prckům pak můžeme dopřát prvotřídní péči a i při nepříznivé prognóze si dovolit život zachraňující léčbu. Tedy ještě jednou: DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME!!!

      Yvona – HOME 4 PETS


Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
  • Žádné komentáře

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací