♥ Žoldy ♥

7.01.2023 09:35 |  Týraní a handicapovaní |  8.11.2022 |  62x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Žoldy, som ďalší psík so smutným osudom, moja záchrana prišla v hodine 12tej. Našli ma v osade, mal som obrovské bruško a obrovské a bolestivé pri každom dotyku. Urgentne som potreboval pomoc a preto ma hneď zobrali na veterinu. Mám vrodenú vadu srdca, ktorá spôsobila, že sa mi v brušku hromadila voda. Prvýkrát mi z neho vytiahli 5litrov, na druhýkrát ešte 2,5litra. Musím brať doživotne lieky, na ktoré moje telíčko ale našťastie dobre zareagovalo a voda sa mi v ňom viac netvorí. Súrne potrebujem nový domov, skutočne si nezaslúžim byť za mrežami koterca, už som si toho prežil viac než dosť. Dokážem fungovať ako normálny psík, len sa nemôžem nadmerne fyzicky namáhať. Som vďačný, priateľský kríženec stredného vzrastu. Verím, že bolesť ktorú som si prežil je už minulosťou a mňa ešte čaká krásny život.
Žoldy bude pred adopciou veterinárne ošetrený, čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací