DIXÍK od Olomouce

12.04.2021 12:34 |  Týraní a handicapovaní |  6.03.2020 |  811x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3,5

Plemeno

Německý ovčák x

Město, ve kterém se zvíře nachází

Žerotín u Olomouce
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Dixík je krásný, mladý pes vhodný k větším dětem, kočičím kamarádům, k jiným pejskům, pro aktivní majitele. Miluje procházky, tenisáky a lidskou společnost. Velmi pěkně si hraje s fenkami. Na vodítku je dobře ovladatelný, netahá a hlídá si nohu páníčka. Doma je čistotný, nic neničí. Zvládá i jízdu autem. Je to ideální parták do rodiny, kde budou odrostlé děti nebo k seniorům do domu či bytu, určitě ne pouze jen jako venkovní pes k boudě.


Dostal se k nám až z Ukrajinského útulku, kde byl díky svému handicapu, částečné slepoty, napadán jinými dominantními psy a nedostal se ke krmivu. V prostoru, který zná, se velmi dobře orientuje, Byl plachý a hubený. Zpočátku nedůvěřivý ale po chvíli mazel, který se kolem člověka točí a stále tlačí hlavu pro pohlazení. S fenkami vychází velice dobře, psům neublíźí jen pokud jsou útoční, brání se. S kočkami byl zvyklý źít a nemá problém s nikým jen úplně malé děti nezná, ale chodí sem lidé s dětmi na venčení a je s každým zadobře.

Je kastrovaný, čipovaný, očkovaný a kromě problému se zrakem, který od štěněte postupně ztrácí, ale dá se laserem operovat...jen problém je, že Dixík ma paniku z kapek do očí a ty jsou nezbytné před i po operaci a to denně. Dixíček je mazel, který by potřeboval svou rodinu.

Kontakt

604 310 280
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací