Pejsek Alánek

7.07.2020 00:25 |  Senioři (od 7 let) |  29.04.2020 |  60x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

11

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Ostrava
ALAN je jedenáctiletý psí dědoušek,  skoro hluchý a skoro slepý. Měl hezký psí život, žil s dalšími dvěma psy, byl hodně milovaný, jen bohužel se paní majitelce život otočil vzhůru nohama a skončila na ulici i se všemi pejsky. Proto nás požádala, abychom aspoň Alánkovi našli nový domov.  Je to nenáročný pejsek, už toho moc nenaběhá, ale krátké procházky má moc rád, je rád doma a miluje mazlení a hlazení. Jinak za vámi bude chodit jako váš stín, má rád lidi a je mu s nimi dobře. U všeho chce prostě být. S dalšími psy se snese, naopak by za jejich přítomnost byl moc rád. Jeho psí kamarádka, se kterou žil byla pro něho jeho očima a ušima. Doma je čistotný, nic neničí.  Alánek má cca jedenáct let, váží 15kg. Je očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný.  Na svůj nový domov čeká v Ostravě, tel.: 731 327 708. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz. Adopční poplatek 500 Kč.
.
.

Kontakt

731 327 708
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací