Pohlaví
Pes
Věk
3 roky
Plemeno
Nemecký ovčiak
Město, ve kterém se zvíře nachází
Bardejov (Slovensko)
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Leo je nádherný mladý urastený nemecký ovčiak.
Bol zachránený z osady, kde dlhodobo trpel zápalom uší.
Má skvelú, priateľskú povahu a je mimoriadne ľahko cvičiteľný. Už teraz má naučené všetky základné povely a perfektne zvládnuté privolanie. Venčí sa na vodítku aj navoľno, ide krásne pri nohe, poslúcha na slovo. Je to ten najspoľahlivejší psí kamarát, akého si môžete predstaviť. Miluje ľudí, je však aj výborným strážcom a ochrancom. Dobre sa znáša aj s inými psami a fenkami. Bude z neho skvelý rodinný pes, ktorý je vhodný aj k deťom do aktívnej rodiny. Potrebuje majiteľa, ktorý má skúsenosti s veľkými a silnými psami, aby mu venoval dostatok svojho času, výcviku a aktivít. Leo sníva o rodinke, kde sa mu budú venovať a nie, kde bude žiť v koterci. Ak Vás Leo chytil za srdce, napíšte nám. Odber a adopcia psíka sa uskutočňuje výhradne osobne v Bardejove (Slovensko). V prípade potreby máme k dispozícii ponuku ubytovania pre naše rodiny a psíkov. Pohlavie: pes (kastrovaný); dátum narodenia: 4.3.2017; veľkosť: 35 kg.
Kontakt
Prosíme, uprednostnite e-mailovú komunikáciu.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:
nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)
ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu
adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)
v případě převozu zvířete nákladů na PHM
příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat
Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy
Napsat komentář
Přihlásit se pro přidání komentáře
Přidat komentář jako host