Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

UNICA

12.05.2021 16:08 |  SMAZAT |  6.05.2021 |  107x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Ptrukša, Slovenská republika
Ľudí mám rada.
Odkiaľ som ?Som z osady na východnom Slovensku. ZdravieSom zdravá ako repa. Som očkovaná, čipovaná a sterilizovaná. Čo mám radaDomovHľadám si domov s prístupom dovnútra. Chcem byť súčasťou rodiny. ĽudiaĽudí mám rada.ZvieratáPsíky mi nevadia. S mačičkami som sa ešte nestihla zoznámiť.Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Odkiaľ som ?Som z osady na východnom Slovensku.

Kontakt

+421910672580
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Pejsek Brok

  Dospělí (3-7 let), Pes, 6

    Brok - cca šest let, kolem 20 kg. Je to ještě mladý pes. Jen žil bohužel celý svůj dosavadní život na řetězu, moc toho v životě nepoznal. Přehlížený, zanedbávaný, ignorovaný, jen on, zabordelený dvorek, rozbitá bouda a řetěz. Do auta se bál nastoupit, ale pak seděl hezky v klidu a pozoroval cestu za oknem, je to šikulka. Je moc chytrý a rychle se učí. Zbožňuje venkovní procházky, kde ho všechno baví. Je úžasné pozorovat, jak moc si to užívá. Je to takový méďa nevlítaný, ale neskutečný mazel. Je to moc fajn pes. Jen nemá rád ostatní psy, jakože fakt je nemusí a to ani odraz v zrcadle, když se tam vidí sám. Prostě takový bambula to je. Ale k lidem miliónový. Brok - 6 let, cca 20kg. Je očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný. Na svůj nový domov čeká v Opavě, tel. 731 089 709 Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz Adopční poplatek 1500 Kč.      
 • Štěně Luis

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 0,1

  Luis, kříženec, nyní věk cca 9 týdnů, váha 2,8kg, v dospělosti to bude větší pejsek odhadem cca 20kg.Je velmi aktivní, rád běhá a zkoumá různé kouty zahrady. Je v něm velká energie, neposedí chvíli na jednom místě, pokud zrovna nespí. Je to velký mazel, miluje spoustu hraček od míčků po pískací hračky, vhodný do domu se zahradou, kde bude mít dostatek pohybu, jelikož i v dospělosti bude spíše větší než menší. V budoucnu vhodný na psí sporty. Vhodný tedy pro mladé aktivní lidi, kteří budou mít na něho dostatek času a budou se mu naplno věnovat. S jinými pejsky vychází bez problémů, je velmi přátelský. Špatně zvládá samotu, potřebuje kontakt s majitelem, jinak dá svou nespokojenost velmi hlasitě najevo. Luis - 9 týdnů, 2,8kg. Je očkovaný, odčervený, čipovaný. Pejsek čeká na svůj nový domov v Brance u Opavy, tel.: 731 089 709 - pouze sms.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz.Adopční poplatek 5, 000 Kč.
 • ❤ BELLA - Prostě krásná ❤

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 8 měsíců - narozena 16.10.2020

   

  Velmi milá a láskyplná mladinká fenečka hledá domov u trpělivých a milujících lidí. Bella je zpočátku k lidem velmi opatrná a vyčkává, jestli odněkud nepřiletí rána, ale zanedlouho, jakmile zjistí, že ji žádné nebezpečí nehrozí, najde si k vám cestu. U žen je to rychlejší, k mužům je ta cesta trochu delší, ale Bella je ještě štěně a pokud ji zahrnete láskou, rychle si zvykne na lepší život po vašem boku. 

   

 • Georg

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2 lety

  Dátum narodenia: 1.5.2019Georg je 2 ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku
 • Walhal

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 let

  Dátum narodenia: 1.5.2020Walhal je 1ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací