Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Qwix

16.06.2019 17:43 |  SMAZAT |  12.01.2019 |  336x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Žiar nad Hronom
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Qwixino je mladučký, má cca 1 rok. Je krížencom možno čivavy lebo má trošku taký čivavkoský kukuč a stopro aj gumkáča lebo keď prídete k jeho kotercu tak so svojou spolubývajucou vyskakujú hore dole pred dverami ako na gumičke :D Je malinký, váži cca 6kg takže ideálny gaučový a posteľový havko ;)
e veľmi obľúbený u detičiek takže je s nimi v kontakte dosť často keďže ho venčia najmä rodiny s deťmi. Takže k deťom má pozitívny vzťah :) Taktiež je kamarát so psíkmi aj s fenkami. Len občas sa nájde nejaký psík, ktorý mu nesadne. S kamošmi sa rád vylieta a vyšantí. Na adopciu pôjde očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný. 
Qwixíka nám priviezla hliadka MsP z rómskej osady. Prvé dni s veeľmi bál a stále sa schovával za búdu alebo vyliezol na ňu a tam sedel. Bolo však vidieť, že by veľmi chcel prísť ku nám len nevie čo môže čakať. Netrvalo dlho a pekne sa osmelil :) Teraz je z neho už veselý prítulný psíček <3

Kontakt

+421948082206
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • RUFUS

  Senioři (od 7 let), Pes, 8

  Rufus je prostě kus! 40ti kilový kus velkého psa, 8mi letý kus lásky, obrovský kus mazlení a přítulnosti,pořádný kus hromotluka. Je to starší kříženec asi labradora s molossem. Rufus byl zřejmě zavřený v kotci delší dobu, má ulomené některé zuby, jakoby kousal mříže, aby se mohl dostat ven. Přesto a možná právě proto si užívá lidské přítomnosti, je to vlídný obr, který umí rozdávat lásku a veselou náladu. 
 • Blacky skončil na reťazi:(

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2

  BLACKY je mladý 2-ročný kríženec labradora(výška 45-50cm, váha cca 25 kg)jeho terajšia rodina ho zachránila, keď ho v neďalekej dedine ako odrastené šteňa vyhodili z auta. Je to úžasný vďačný psík, priateľský k deťom aj k iným psíkom, vnútri nič neničí, je čistotný. Žiaľ dostali sa do nepríjemnej životnej situácie a psíka sa musia vzdať. Núdzovo je umiestnený u známych, kde však musí byť priviazaný a veľmi tam plače za ľudskou spoločnosťou. Prosíme za neho...
 • Rocky sníva o ozajstnom domove

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5 roka

  Rockynko si prešiel u nás dlhú cestu a z vystrašeného šteňaťa sa stal sebavedomý kontaktný puberťák. Je to aktívny húževnatý a občas ešte trochu neohrabaný psík, má cca 35 cm a 11 kg, potrebuje hlavne trpezlivého a dôsledného pánička, veľa pohybu, ideálne aj psiu parťáčku a popracovať na socializácii. Naučil sa u nás chodiť na vodítku, zvláda už aj auto a manipuláciu u veterinára. Je vhodný len do bytu alebo dnu do domu. Rocky je už komplet veterinárne ošetrený, kastrovaný, už len ozajstný domov mu chýba k úplnému šťastiu. Zastrešuje ho SAOZ. Jeho celá premena v spoločnom albume;-) https://m.facebook.com/denisa.reckova.9/albums/1977791775575103/?ref=content_filter
 • OSKAR- úžasné šteniatko hľadá domov

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 3 mesiace

  Oskar je krásne a povahovo skvelé šteniatko,mix zrejme ridgebacka,predpokladáme aj väčší vzrast. Vyrastá vo svorke psíkov, je s každým kamarát, ak hľadáte super rodinného psíka, Oskar môže byť ten pravý.
 • Cony

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 8 mesiacov

  Cony je ešte len odrastené šteniatko. Práve je vo veku puberty, takže potrebuje človeka, ktorý sa jej bude venovať a usmerňovať ju. Je vhodná k deťom a aj k druhým psíkom, fenky však moc nemusí.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací