Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Jessie hledá domov

24.04.2019 22:09 |  SMAZAT |  29.11.2018 |  488x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Opava
Jessie je krásná černá roční fenečka. Má nádhernou lesklou srst. Paní pěstounka jí říká černý ďáblík, protože je akční a hravá. Miluje všechno, co se dá odnést. Hlavně papuče a boty. No a samozřejmě svoje hračky. Venku je na lidi a psy nedůvěřivá, vrčí a štěká, potřebuje důslednou výchovu, je bohužel dost divoká a venku na ostatní psy doráží. S domácím pejskem je naprosto v pohodě. Je umazlená a k domácím lidem velmi přátelská. Nicméně potřebuje také socializaci, je plná energie a ve výborné fyzické kondici. Hodila by se k někomu k domečku s přístupem na zahradu, ale pobytem uvnitř, kdo by s ní dělal agility, psí sporty, dloooouhé výlety po horách a zaměstnal ji hlavu, zkrátka aktivity, které ji vyčerpají a ona si tak nebude vybíjet energii na vybavení bytu a venkovních psech.Nový majitel musí mít zkušenosti se psy, nehodí se k začátečníkům ani k rodinám s malými dětmi, neublíží, ale svou divokostí a hravostí může povalit. Potřebuje čas si zvyknout na nové prostředí, lidi i psy, ale odvděčí se láskou a přítulností. Je velký skokan, kvůli jídla je schopná vylézt i na lustr :-)Je ale potřeba hlídat, k čemu se dostane, má tendence sežrat všechno, na co doma narazí, včetně kaštanů nebo plastu. Je nutné taky zapracovat na hygienických návycích.
Její socializace a výchova byly ve štěněčím věku naprosto zanedbané, ale je stále velmi mladá a dychtivá se učit, takže nad ní člověk nesmí zlomit hůl 
Jessie – 1 rok, 9kg. Očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná.Na svůj nový domov čeká v Opavě, tel. 606 793 504.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.czAdopční poplatek 1, 000 Kč.

Kontakt

606 793 504
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Bígl Falco

  Dospělí (3-7 let), Pes, 4

  Bígl Falco - mazlivý, hravý, veselý, nekonfliktní bíglí kluk. Miluje lidi, u pěstounky bydlí s dalšími dvěma psy a s kočkou. Skvěle se chová k dětem. Jako každý správný bígl by se přerazil pro kus žvance. Ale má to i své výhody - pro kus toho žvance udělá cokoliv, takže se naučí úplně všechno, jen aby se dostal k tomu pamlsku, co máte schovaný v kapse. Hygienické návyky má a zvládá základní poslušnost. 
 • ARTÍK

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 8 měsíců

  "Tak si představte, že takový krasoň, jako jsem já, stále nebydlí doma. Jsem ještě mládě, bude mi 8 měsíců a vážím 11kg, jsem černobílá borderka bonsai, mini zlatíčko k umazlení. Dostal jsem jméno, plnou mističku a laskavou náruč tety a strejdy a jsem spokojen... vlastně ne tak úplně, chybí mi domov, který stále hledám a moji vlastní páníčkové. Lidi mám moc rád a doma jsem moc hodný a poslušný kluk, rád se mazlím a lenoším, nejsem žádné přehnaně energické éro, hlavní je pro mě můj človíček a láska, nerad jsem sám, to víte, ale milovat vás budu jako nejvěrnější přítel, hlavně mě už nenechte čekat, váš Artík "
 • KIM z Jimlína

  Dospělí (3-7 let), Pes, 5

  Kim, váha při příjmu 51 kg, v kohoutku cca 74 cm, výrazné třetí oční víčko. Kim je krásný, velký pes, který se zpočátku pobytu v útulku choval agresivně, rychle se však aklimatizoval a v současné době je pouze nedůvěřivý k cizím lidem. Kim na vodítku chodí velmi dobře, má rád dlouhé a klidné procházky a spoustu pohybu. Kim z povelů umí sedni, lehni. Ostatní psů si spíše nevšímá. Pokud zvažujete rozšířit vaši stávající smečku právě o našeho Kima trváme na společné procházce s vaším stávajícím psem.
 • SPARKY

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 9měs

  Sparky je mladé aktivní odrostlé štěně, asi 9ti měsíční. Je to typický rarach, který toho zatím moc neumí, ale je velmi chytrý a byl by vhodný i na nějaký psí sport nebo agility, nebo jakýkoliv aktivní způsob trávení času. Rozhodně to není pejsek na zavření doma na 10 hodin denně.
 • Marvel

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 rok

  Marvel je asi 1 rok starý kříženec. Je milý, kamarádský a se psy vychází bez problémů.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací