Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Sunny

7.06.2018 18:53 |  SMAZAT |  7.04.2018 |  745x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Michalovce
Sunny je menšieho vzrastu, má 9,5 kg a približne 1 rok. Je odčervená a v najbližšej dobe bude očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva. V prípade adopcie do Čiech jej vybavíme aj Pet pas. 
Je to obrovské zlatíčko, ktoré sa z každého teší. Je bezproblémová na ľudí aj psíkov. V dočaske je na dvore, takže na hyg. návykoch bude potrebné trochu popracovať.  Hľadáme pre ňu rodinku, ktorá ju bude milovať a už ju nikdy neopustí. Je to veľmi inteligentná fenka, určite sa ľahko naučí aj povelom :) Ako každý mladý psík bude potrebovať dostatok pohybu a hlavne spoločnosti človeka.  Ak hľadáte parťáčku, na mojkanie ale aj na výlety a prechádzky tak Sunny je tá pravá :)
Sunny našla jedna slečna, ako sa zmätene potuluje po obci blízko Košíc. Táto obec je nechválne známa tým, že sa tam ľudia zbavujú psíkov vyhodením z auta. Ona ju k sebe zobrala na noc, okúpala ju, vyčesala, dala jej papať a  našla jej dočasnú opateru v Michalovciach. Nás poprosila o pomoc s inzerovaním tejto chlpatej kôpky lásky :) 

Kontakt

+421904124727
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Labradorka Nelly

  Dospělé (3-7 let), Fena, 6

  Nelly - zlatá labradorka, 6 - 8 let. Je to takové radostné telátko. Spíš než mazlivá, je nesmírně přátelská a veselá. Samou radostí vás povalí na zem, protože si s vámi chce hrát. Ale pozor, vzhledově vůbec není "oplácaná" jak k tomu někteří labradoři mají sklony. Naopak! Je krásně štíhlá s moc pěknou vyrýsovanou figurou. Nesmírně miluje hry, hlavně házení balónků a přetahování o provaz nebo o prokousnutý splasklý míč. To jsou nejoblíbenější hračky. O hru si taky dokáže říct. Položí si hračku na zem a začne bafat a vyzývat vás ke hře. Taky je čistotná. Umí být i v klidu. To si lehne na matračku venku a pozoruje svět kolem sebe. S ostatními psy se snese, občas má lehce dominantní náznaky. Ideální by pro ni byl stejně akční parťák, se kterým by mohla blbnout na zahradě celý den. Kdo by si s ní hrál a honil se s ní a přetahoval se a honil se za balónky, prostě hledá dalšího prdlého veselého psího kámoše. Povely zatím moc neumí na rozdíl od povelu "pusť", ten už umí, ale pouze s balónkem, provaz zatím nepustí. Ale nejhezčí je na Nellince její úsměv. Ona se totiž zubí. Doslova. Prostě, když se směje, tak se zubí, manžel od paní pěstounky tomu říká piraní úsměv. Je to taková labradoří princezna Zubejda. 
 • Kim, Kvído, Kulíšek, Kira, Ketty, Kendy, Kelly

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 1 měsíc

  Štěňátka budou hledat domov. Zatím jsou u maminky, ale je možnost si je rezervovat už nyní. Jsou z nechtěného krytí. V dospělosti budou střední velikosti.
 • Ramon a Elza

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 - 1,5 roka

  Na adopciu pôjdu odčervení, očkovaní, čipovaní, kastrovaní. Určite by sa im páčilo žiť v domčeku s prístupom dnu ale nebránime sa ani tomu keby žili v byte. Pri dostatočnej pozornosti a venčení nebudete o nich doma ani vedieť. Hľadáme im domov kde budú členmi rodiny, v žiadnom prípade nie sú vhodní na stráženie. 
 • ❤ Smutný MILOUŠEK ❤

  Dospělí (3-7 let), Pes, asi 7 let

  Smutný rozkošňák hledá někoho, kdo mu bude nablízku a bude ho chovat, mazlit a milovat navždy. Miloušek nevyžaduje dlouhé procházky, ale do lesíka nebo k vodě si vyjde s vámi rád. 

 • APP (Apollo - Holandský ovčak s PP)

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5 roku

  "Jako malé štěně si mě hrdě nesli domů, v rukou svírali můj rodokmen. Ovšem jak jsem rostl a začal se projevovat, k práci a treninku již nebyla vůle a čas a já jsem skončil v půlroce sám v kotci a čekal, jestli odněkud nepřijde zázrak. Je mi 1 rok a kousek, vážím 23 kilo, ale byl jsem podvyživený, takže ještě nějaké kilíčko musím přidat. Hledám aktivní a milující domov, ideálně páníčky, znalé mou rasu. Vydržím doma sám, jsem čistotný, učím se veškeré socializaci a poslušnosti a jsem moc šikovný kluk a taky se moc těším domů, váš App."

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací