Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Sunny

7.06.2018 18:53 |  SMAZAT |  7.04.2018 |  406x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Michalovce
Sunny je menšieho vzrastu, má 9,5 kg a približne 1 rok. Je odčervená a v najbližšej dobe bude očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva. V prípade adopcie do Čiech jej vybavíme aj Pet pas. 
Je to obrovské zlatíčko, ktoré sa z každého teší. Je bezproblémová na ľudí aj psíkov. V dočaske je na dvore, takže na hyg. návykoch bude potrebné trochu popracovať.  Hľadáme pre ňu rodinku, ktorá ju bude milovať a už ju nikdy neopustí. Je to veľmi inteligentná fenka, určite sa ľahko naučí aj povelom :) Ako každý mladý psík bude potrebovať dostatok pohybu a hlavne spoločnosti človeka.  Ak hľadáte parťáčku, na mojkanie ale aj na výlety a prechádzky tak Sunny je tá pravá :)
Sunny našla jedna slečna, ako sa zmätene potuluje po obci blízko Košíc. Táto obec je nechválne známa tým, že sa tam ľudia zbavujú psíkov vyhodením z auta. Ona ju k sebe zobrala na noc, okúpala ju, vyčesala, dala jej papať a  našla jej dočasnú opateru v Michalovciach. Nás poprosila o pomoc s inzerovaním tejto chlpatej kôpky lásky :) 

Kontakt

+421904124727
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Ales

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1

  Ales je 1 ročný psík
 • NERO -drobný pohodový aktivní pejsek

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1

  NERO je drobný sotva 15ti kilový pohodový pejsek. Je psychicky vyrovnaný, můžete ho vzít kamkoliv s sebou. Je vhodný i k dětem, nekonflitkní ke psům, je mu asi 1 rok, je aktivní, zvládne s vámi i delší pravidelné výlety. Je velmi chytrý, má nadhled, takže občas přemýšlí jestli přijít na zavolání hned nebo až za chvilku, není to přece žádná cvičená opice, aby poslechl každého, to si schovává jen pro svého páníčka:-) Ale je tak hodný, že mu člověk všechno odpustí.
 • Igor - 7 let vězení a beznadějného čekání - Prague - Příbram ♥ ♥ ♥

  Senioři (od 7 let), Pes, 9 let

  Pacičkovací, milující, úžasný, věrný, toužící po Lásce a pochopení. Mazlivý, vděčný, pusinkovací Medvídek - to všechno a ještě víc za pár týdnů Lásky. Ukrytý poklad z minulosti o váze 7-8 kg. 

 • Kiwi

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 8.měsíců

  Pes Kiwi se pravděpodobně narodil z šotkova vejce. Narodil se ve špatný čas na špatném místě a potkával jen špatné lidi. Až jednou se usmálo štěstí, Kiwi byl lapen a předán do útulku.
 • PORTHOS

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 4 měsíce

  Miláček v ponožkách.....

   

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací