Gipsy

20.07.2020 18:46 |  Štěňata (2-8 měsíců) |  14.08.2019 |  1195x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

15.4.2019

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Trebišov,Slovensko
 Gipsy je hravá a veľmi učenlivá. Najradšej ma aportovanie a naháňanie s ostatnými štvornohými kamarátmi. Gipsy pozornosť uputáva štekaním. Gipsy keď chcete pohladkať tak vás ignoruje ale keď sa chce mojkať ona tak vám nedá pokoj. Gipsy je vhodná do bytu ako aj do domu s prístupom dnu na adopciu pôjde očkovaná, čipovaná po uhradení adopčného poplatku a po podpísaní adopčnej zmluvy kde je podmienkou vo vhodnom veku kastrovať. Prevoz do ČR po dohode možný.
Gipsy je veľmi múdre šteniatko veľmi sa chce učiť je veľmi šikovná. Gipsy je inak šteniatko ako každé iné hravé, bláznivé a štekavé. Preto pri adopcii si veľmi dobre zvážte či viete jej venovať toľko času, ktorý potrebuje a či ste rozhodnutí mať psíka do konca jeho života. Psík je živá bytosť a nie hračka pre deti!! 
Gipsy bola nájdená v jednej dedine kde ju našla pani, ktorá si ju zobrala domov a pokúšala sa jej nájsť domov ale veľmi sa nedarilo tak sme prevzali ju pod naše OZ kde jej hľadáme domov.

Kontakt

+421918 566 359
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací