Sally

7.03.2020 11:31 |  Seniorky (od 7 let) |  18.01.2019 |  1544x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Plemeno

Kříženec labradora

Město, ve kterém se zvíře nachází

Buštěhrad
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Plemeně je to kříženka labradora nejspíše se salašnickým psem. Je to už rozumná, sedmiletá fenečka.Sally je trochu nedůvěřivá, bázlivá a plachá fenečka. Člověk si jí musí získat, po pár vycházkách a pamlskách je vše hned lepší. Na muže reaguje lépe, ale i žena si jí během jedné vycházky může získat. Venčitelka Kamča to se psy umí a hned po první procházce měla Sally v klíně a ona se k ní mačkala tak, že mezi nimi nebyl ani milimetr místa. Vzala Kamču jako své ochránce před světem a záchranný bod, když si byla nejistá a fungovalo jim to skvěle. Ale je třeba na Sally netlačit a nechat jí, aby si přišla sama. Bohužel dokáže být ze strachu i nebezpečná, proto je nevhodná k dětem. 
Vhodná k velice aktivním starším lidem na zahradu, nejlépe by jí bylo na zahrádce s přístupem do domu a s jedním maximálně s párem majitelů. Pokud není ve stresu, ovládá základní poslušnost. Je to velká holka, ale nevyžaduje již dlouhé túry.Jak vychází s jiným zvířaty nevíme a u psů se zdá, že nesnese pouze s fenkami a dominantními samci.
Pro více informací prosím volejte mezi 10. a 15. hodinou! :)

Kontakt

739 433 776 na ošetřovatele
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací