Merry

19.05.2019 12:24 |  Mladé (9-35 měsíců) |  15.06.2018 |  406x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

nar.08/2017

Plemeno

nemecký ovčiak

Město, ve kterém se zvíře nachází

Skalica, Slovensko
MERRY je krásne stavaná sučka nemeckého ovčiaka, drobnejšej postavy (vraj dnešný štandard). Je mladá a veľmi šikovná. Dokáže vyšplhať po plote a kradnúť metly, miluje loptičky a čokoľvek, čo môže nosiť v puse. Je priam na hračkách závislá a veľmi energická. Je vhodná na výcvik, na športovú kynológiu, vrátane obrany. Jej predchádzajúci život pravdepodobne nebol v kontakte s človekom, skôr asi "klietkový chov". Potrebuje prácu, pri ktorej si upevní vzťah s človekom a naučí sa, že pohladenie sa dá užívať a že je krásne žiť v prítomnosti človeka. Merry si hľadá domov v domčeku s prístupom dnu alebo na dvor avšak s betónovým múrom, aby nemala možnosť úteku a vymýšľania. Jamy nekope :). Potrebuje aktívneho pánička, niekoho, kto sa jej bude venovať a dá jej psiu prácu, ktorá vybije jej obrovské množstvo energie. Celkovo je to úžasná sučka, milá a veselá, krásne vychádza so psíkmi a sučkami.
Na adopciu po podpise adopčnej zmluvy a uhradení adopčného poplatku, ktorý nám umožní pomáhať ďalším zvieratkám v núdzi.
www.utulokskalica.sk

Kontakt

Zuzana Cintulová +421 902 460 378
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací