♥ Ajla ♥

2.02.2023 21:13 |  Dospělé (3-7 let) |  13.09.2022 |  64x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Ajla a som 3 ročná fenka veľkého vzrastu, kríženec stredoázijského ovčiaka. Hľadám zodpovednú rodinku, ktorá má skúsenosti s podobným plemenom a hlavne vie zvládnuť aj náročnejšiu povahu psíka. Voči ľuďom ktorých poznám som milujúca, priateľská fenka, no svoju rodinku si samozrejme postrážim. Po boku skúsených láskavých ľudí, bude zo mňa skvelá fenka a ochrankyňa rodiny. Som vhodná do domu s veľkým kotercom a zateplenou búdou, kde budem mať svoje miesto. Som vhodná skôr ako jediný psík do rodiny. Verím, že aj na mňa niekde čaká tá pravá rodinka, pre ktorú budem tým najlepším psíkom.
Ajla bude pred adopciou veterinárne ošetrená, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací