Dospělé (3-7 let)

AURORA

25.01.2023 15:17 |  Dospělé (3-7 let) |  3.05.2022 |  134x

 • Fena
 • AURORA

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  větší kříženka bull plemene
  "Moje jméno je Aurora právě se porozhlížím po novém domově a hlavně po zodpovědných majitelích. Jsem krásná, 3 letá, kříženka Bull plemen, čokoládová fešanda, co vás jistě chytne za srdce, nicméně, potřebuji zkušenější páníčky, kteří se mnohou budou pracovat. Jsem středně velká, vážím kolem 25 kilo a ráda bych našla trvalý a skvělý domov. Jsem zpočátku nejistá k cizím lidem, takže štěkám, chyběla mi správná socializace, po chvíli, jak zjistím, že je vše v pořádku, lísám se a jsem mazel, ukazuju břicho a užívám si pozornost svého člověka. Jsem aktivní a miluju pohyb, jistě bych se hodila i na nějaké psí sporty, kde bych vybila energii a ráda bych si dopřávala i hodně vyžití venku. Hledám zodpovědné, zkušené majitele, ideálně bych měla i k dispozici zahradu, kde bych se mohla vyběhat. Vaše Aurora."

  FREDÍK

  25.01.2023 15:17 |  Dospělé (3-7 let) |  1.12.2022 |  63x

 • Pes
 • FREDÍK

  Věk

  6 let

  Plemeno

  jezevčík
  "Jmenuju se Fredík a rád bych konečně odfrčel domů. Jsem správnej, úžasnej jezevčí kluk, je mi kolem 6ti let a všichni si mě okamžitě oblíbí. Jsem maličkej neposeda, rozkošný zlatíčko, co miluje nadevše svýho páníčka, děti, nejvíc ale mazlení a tulení pod peřinou. Miluju všechny lidi a všechno kolem, jsem veselej, pořád dobře naloženej a taky mám stále úsměv ve tváři. Jsem zvědavej a aktivní kluk, co má rád všechny procházky, výlety, když se něco děje a teta mi říká " motorová myš." S pejsky nemám žádný problém a vyjdu skoro s každým, fenečky zbožňuju nejvíc, a to i vetší. Jsem stále v pohybu a všude možně šmejdim, potřebuju hodně aktivní páníčky, kteří žijou akční život, protože lenošení není pro mě. I když mám nízkej podvozek, moje čiperný nožičky, budou kmitat s váma na každým výletě, miluju procházky a hlavně být stále s váma. Rád bych našel prima veselou rodinu, čekám už dlouho a na vánoce bych si přál svůj vlastní pelíšek ve vlastní rodině. váš Fredík."

  MEGGIE

  25.01.2023 15:17 |  Dospělé (3-7 let) |  9.01.2023 |  94x

 • Fena
 • MEGGIE

  Věk

  6 let

  Plemeno

  kříženka teriéra
  "Jmenuji se Meggie a i já bych se vám všem moc ráda představila s nadějí, že bych mezi vámi našla svou novou milující rodinku, po které tolik toužím. Jsem šestiletá kříženka teriéra, teta o mně říká, že jsem osobnost, rarach s duší teriera a taky veselá kopa. Jsem velice aktivní holčička, která miluje pohyb a procházky, ačkoli mám přední nožky o kousíček kratší než ty zadní, nečiní mi to v chůzi větší problém. Jsem malý rarášek, který si bude neúnavně hrát a dovádět na zahradě, potom ale umím i vzorně odpočívat, kdy se v posteli přitulím ke svému člověku a spokojeně usnu. Hledám zodpovědnou rodinku, ideální by byl pro mě domek se zabezpečenou zahradou, do města se moc nehodím, mám tendence prohánět cizí pejsky, nicméně jsem zvyklá bydlet v bytě a venčit se na vodítku. Ráda bych našla prima aktivní páníčky, kteří na mě budou mít čas a budou se mi věnovat. Vaše Meggie.“

  AURORA

  25.01.2023 15:07 |  Dospělé (3-7 let) |  25.01.2023 |  10x

 • Fena
 • AURORA

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull kříženka
  "Moje jméno je Aurora a můj nešťastný příběh, ve kterém jsem si vybojovala život, už všichni dobře znáte. Před více než půlrokem jsem hledala domov a už jsem měla vybranou úžasnou paničku a málem odjela domů. Osud však zasáhl jinak a já jsem při nevinném lítání po zahradě, skočila tak nešťastně, že jsem skončila zcela ochrnutá. Dodnes nevíme, i přes všechna dostupná vyšetření, co přesně, se stalo, ale velmi dobře víme, že jsem neskutečně zabojovala a postavila se, díky své obrovské vůli a úsilí a také díky neoblomné síle mojí dočasné rodiny, zpátky na všechny čtyři nohy. Půl roku vytrvalé práce, rehabilitace a cvičení, přinesly toužebně očekávaný výsledek, zase chodím, běhám a hraju si, užívám si všechny krásy psího života a k úplné spokojenosti a k očekávanému happyendu, mi chybí už jen nová rodina, noví páníčci, kteří mě zahrnou láskou a přijmou mě do svých srdcí. Jsem ještě mladá, téměř 4 letá čokoládová Bull princezna, s velkým srdcem, věrnou a oddanou povahou a i když ze mě už nikdy nebude vrcholový sportovec, hravě zvládnu běžné psí aktivity, procházky a dovádění. Miluju hračky, především tenisáky, ráda se mazlím a také baštím s velkou chutí všechny možné dobroty. Toužím znovu nalézt svou lidskou rodinu, která mě přijme i s menším hendikepem chůze, který mě ovšem v běžném životě nijak neomezuje. Ráda bych našla domov v domečku se zahrádkou u zodpovědných lidí, vybojovala jsem si nový život, pojďme spolu ještě zabojovat o mojí budoucí rodinu, vaše Aurora."

  Lenna

  24.01.2023 18:21 |  Dospělé (3-7 let) |  19.09.2021 |  515x

 • Fena
 • Lenna

  Věk

  7 rokov

  Plemeno

  Kríženec
  Lenna je krásny kríženec nemeckého ovčiaka menšieho vzrastu. Táto absolútne očarujúca, šikovná a učenlivá miniovčiačka ovláda všetky základné povely a je pripravená učiť sa viac. Zbožňuje dlhé prechádzky, behanie, vodu, hru a aportovanie, takže by sa veľmi hodila aj na psie športy a agility. Pekne chodí na vodítku a má spoľahlivé privolanie, takže sa bez problémov venčí aj navoľno. Má veľmi rada ľudí – je naozaj nekonečne oddaná a svojho majiteľa bude bezhranične milovať. Je to prítulné dievča, ktoré sa veľmi rado mazná. Neodporúčame ju však pre istotu k mačkám, hydine a malým psom. Psích kamarátov si vyberá, ak jej však psík sadne, je z nej veľmi hravá a milá fenočka, takže je určite vhodná k inému psíkovi stredného a veľkého vzrastu. Lenna si hľadá rodinku, ktorá jej dopraje celoročný prístup dovnútra, množstvo pozornosti a pravidelného aktívneho pohybu. Viac informácií o Lenne pridávame postupne, v prípade záujmu rýchlejšie osobne na e-maili.

  <<  1 [23 4 5 6  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací