♥ Zeus ♥ - ADOPTOVANÝ

29.08.2022 09:13 |  Našli domov |  11.08.2022 |  82x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Plemeno

labrador

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Zeus, som mladý, ešte len ročný krásny čokoládový labrador. Moja rodinka sa o mňa už viac nemohla postarať a tak čakám v útulku na nový domov. Som kontaktný, prítulný, priateľský psík, ľudí naozaj milujem. Som ešte len odrastené šteniatko, energický, hravý psík, potrebujem rodinku, ktorá ma vychová a všetkému naučí. Som vhodný do bytu aj rodinného domu, k aktívnym ľuďom, ktorí sa mi budú venovať a tráviť so mnou čas. Verím, že ma nenecháte na nový domov čakať dlho, ja vám to mojou láskou oplatím.
Zeus bude pred adopciou veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací