Fenečka Broňa - ADOPTOVANÁ

1.06.2020 23:44 |  Našli domov |  29.05.2020 |  107x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Mokré Lazce
Fenečka Brońa - x německého ovčáka, ale mnohem menší. Je to mladá roční fenečka. Broňa je zpočátku nedůvěřivá, bojí se lidem věřit, je velmi plachá, ale pak se na člověka velmi upne a nehne se od vás. Nerada je sama, doma zatím sama nedokáže být, dělá vše proto, aby dostala ven za vámi. Dá se to samozřejmě naučit, ale chce to čas a trpělivost. Ani venku nemůže být zatím sama, dokáže přeskočit i 150cm plot. Vše proto, že nedokáže být sama. K smrti ji to děsí. Určitě není vhodná pro delší pobyt v kotci, to by se utrápila. Na procházkách jí to baví a chodí vám doslova přilepená u nohy a neustále vás sleduje. Zbožňuje balónky a běhání, a když se dělají různé blbosti, to je v sedmém nebi. To se pak rozdovádí a je z ní normální veselý pejsek, sama je ještě vlastně sotva odrostlé štěně. Bylo by jí dobře ve společnosti druhého pejska. S ostatními psy vychází dobře a pomáhají jí získat sebedůvěru a hlavně není sama. Doma je čistotná, je vhodná i na pobyt uvnitř, ale ne sama (zatím). Prostě chce být pořád s vámi a milovat vás až za hrob. Je vhodná i k dětem. Broňa má jeden rok, váží cca 15kg. Je očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná. Na svůj nový domov čeká v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou), tel. 608 870 080.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.czAdopční poplatek 1, 500 Kč.Více psů na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
.
.

Kontakt

608 870 080
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací