Úžasný LEO ❤ - Odrostlé štěně se skvělou povahou - ADOPTOVANÝ

3.07.2020 13:45 |  Našli domov |  29.05.2020 |  128x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

10 měsíců

Plemeno

Německý ovčák x kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Bojkovice - Uherské Hradiště
 
Akční, hravý, veselý, vysmátý a učenlivý mazlík ❤
Leo je neuvěřitelně šťastné stvoření, taková radost ze života se jen tak nevidí. Těší se na každý den, na každou procházku, na každý zážitek, na každý kontakt s člověkem. 
 
 
Leo je ideální parťák na dlouhé túry, výlety, osvědčený komplic na blbinky a hru s jinými psími kámoši, ale i dětmi. Má vše před sebou, je dobře tvárný, snadno motivovatelný, bude radost s ním pracovat.
Vhodný pouze pro vyznavače aktivního života, žádný lenoch není pro Lea ten pravý páníček. Ideální bydlení by bylo v rodinném domě se zahradou, ale samozřejmě při dostatku pohybu a psího vyžití může bydlet i v bytě. Také neznamená, že když bude mít Leo k dispozici zahradu, že se na něj páníček s procházkami a výlety vykašle, to opravdu NE! Strádal by. Velmi. 
Do nového domova půjde Leo vykastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený a odblešený. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Tak co, je to krásný a úžasný pes, máme pravdu? Jestli si to myslíte také a chtěli by jste Lea přijmou do své lidské smečky, volejte dočasné tetě: 774 095 767 
 

Kontakt

774 095 767 nebo +421 904 960 192
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací