Odie - ADOPTOVANÝ

2.08.2019 13:36 |  Našli domov |  14.03.2019 |  468x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

8 měsíců

Plemeno

kříženec teriéra

Město, ve kterém se zvíře nachází

Hořovice
AKTUALIZaCE 27. 7. 2019 Ahoj psívočáci, připomínám se Vám já Odie, a musím Vám něco štěknout. Za tu dobu co jsem k adopci se ze mě stal závodník canicrossu. No fakt děsně moc mě to baví a už mám za sebou i první závody! Ale pořád se nenašel nikdo kdo by se mnou sbíral trofeje a úspěchy :-(. Opravdu mezi Vámi není soutěživý sportovec, co by na mě měl čas a energii? Moc už bych chtěl své páníčky, mohli by mě brát všude s sebou, s přehledem zvládám Prahu a její dopravní prostředky i auto a dokonce i běh u kola. Tak zavolejte a přjďte se se mnou seznámit :-).
Ahooooj všichni dvounožci, rád bych se Vám představil, jsem sporťák Odie. Rád se mazlím to je jasný. Vy lidi umíte tak skvěle podrbat, ale musíte se mnou u toho držet tempo, protože já hrozně rád běhám, dovádím, řádím, no mám pořád něco na práci :-). Takže uvítám úplně jakýkoliv pohyb a sport a to i ty psí jako je agility, coursing nebo canicross, hlavně když budu se svým člověkem a v akci. Páníčku, ale musíš být pohodář, co mě bude provázet životem s jasnými pravidly a hranicemi, ty já potřebuju a chci v nich mít jasno. A co bych byl za teriéra kdybych neměl i svůj názor a hlavu? Umím prostě občas být i tvrdohlavý, ale pamlsky miluju a hrozně rád se učím, jen musíš vědět jak na mě. Tak zatím pac na to, že zavoláš co nejdřív, jo? 
Odie půjde do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný. Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy a kastrace v dospělosti. Adopčního příspěvek 1.900,-. Kontakt pro zájemce: Barbora Tuháčková - Tel.: 602 841 252 E-mail: barbora.tuhackova@gmail.com FB: Pro psí voči z.s. Odie je k vidění v Praze:-)

Kontakt

602841252
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací