REMA - veselá a mazlivá psí slečna - ADOPTOVANÁ

10.04.2019 19:49 |  Našli domov |  1.12.2018 |  996x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

10 měsíců

Plemeno

x NO/krátkosrstá kolie

Město, ve kterém se zvíře nachází

Martin
Veselá psí slečna s báječnou povahou - velmi přítulná, mazlivá, hravá, inteligentní, přizpůsobivá. Na to, že je ještě štěně, je poslušná a moudrá. Hledá ten nejlepší domov, kde se jí budou páníčci věnovat, budou jí mazlit, skotačit s ní a také jí vychovávat. Remka je velmi bystrá holka, rychle se učí. Nyní je umístěna v dočasné péči, kde se rychle učí životu rodinného psíka a trénuje hygienické návyky, vše rychle chápe. Vhodná do rodinného domku se zahrádkou (se stálým přístupem dovnitř), příp. do bytu s dostatkem aktivit venku. Uvítá psí i lidské kamarády. Je to bezva fajn psí holka.
Reminku i  její sestru Rominku přehodil kdosi do výběhu karanténní stanice. Sestry měly štěstí, že se jim nic nestalo. Jistě to bylo i jejich přátelskou a pohodovou povahou. Fenky byly ošetřeny, naočkovány a nyní mohou hledat nové báječné domovy. 
Báječná a mazlivá Remka čeká v dočasné péči ve městě Martin. Hledá se pro ni páníček, který se jí už nikdy v nouzi nezbaví a bude pro ni tím pravým „nejlepším přítelem psa“. :-) . Možnost částečné pomoci s převozem do ČR. Více info o fenečce na těchto kontaktech:  Michaela tel: +421907504489, e-mail misel.bombova@gmail.com. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a kastrace.

Kontakt

+421907504489 Michaela
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací