Našli domov

Od června roku 2011 bylo naším prostřednictvím adoptováno více než 350 štěňat a psů

Toto číslo i díky vám nyní každým dnem narůstá!

Další šťasné konce těchto a dalších pejsků z našich stránek budeme v této sekci postupně zveřejňovat. Při jejich čtení (a v našem případě ve chvílích odchodu těchto prcků do milujících náručí) si vždy znovu a znovu uvědomujeme, že to, co děláme, má aspoň pro tyto jednotlivé psí dušičky obrovský význam - šanci na krásný život.

Od června roku 2011

BADY - ADOPTOVANÝ

30.04.2024 18:22 |  Našli domov |  29.02.2024 |  307x

 • Pes
 • BADY - ADOPTOVANÝ

  Věk

  4 měsíce

  Plemeno

  větší kříženec jezevčíka
  " Jmenuji se Bady a jsem nyní asi 4 měsíční psí mládě. Přijel jsem od asociální rodiny, takže zcela nepopsaný list papíru, netknutý výchovou, ale za to pořádnej mazel. V dospělosti budu asi jako větší jezevčík, nyní mám 6 kilo a tělo dlouhý, jako špagát. Jsem úplně úžasný psí mimčo, veselej, hravej a správně roztomilej kluk, jsem aktivní rošťák, umím řádit jak černá ruka, jako správný štěně, všechno musím prozkoumat, ochutnat a přerovnat. Umím také lenošit v pelíšku, spinkat a tulit se, jako andílek. (když spím) Miluju mazlení, dovádění, hračky, jsem zvyklý na ostatní pejsky, se kterými to dokážu pořádně rozjet. Hygienu se zatím učím a nejraději jsem stále se svou paničkou, samotu nemám vůbec rád. Rád bych našel prima rodinku, páníčky zodpovědné a milující, kteří se pověnují mé výchově, která mě zatím minula a zahrnou mě obrovskou láskou, Váš Bady."

  FILÍPEK - ADOPTOVANÝ

  30.04.2024 17:48 |  Našli domov |  5.04.2024 |  201x

 • Pes
 • FILÍPEK - ADOPTOVANÝ

  Věk

  3,5 roku

  Plemeno

  kříženec krysaříka
  " Jmenuji se Filípek a jsou mi 3 roky. Jako malé štěně si mě pořídili pokročilí senioři a světe div se, přežil jsem je oba do tří let. Jsem čokoládový maličký kříženec krysaříka, překrásný kluk, co by rád našel nový milující domov. Žil jsem 3 roky s velmi starými lidmi v domku se zahrádkou, takže cizí lidi i město, jsou pro mě nové, ale moc hezky si zvykám a dělám velké pokroky. zpočátku jsem byl nejistý a bál jsem se, ale s tetou jsem se rychle hezky seznámil a pokud mi dáte chvilku času, zvyknout si a získat důvěru, bude ze mě miláček, mazel a úžasňák. S pejsky nemám žádný problém, rád budu mít doma psí kamarádku nebo kamaráda. Doma jsem s ostatními pejsky hodný, neštěkám a nic neničím. Ven chodím rád na procházky, učím se ruchu města, musím být samozřejmě na bezpečných kšírkách. Rád bych našel milou, pohodovou rodinku, v klidnějším prostředí, kde mě budou mít rádi a budou se mi věnovat. Váš Filípek."

  Dokonalý spoločník BRIX hľadá domov :)

  23.04.2024 21:52 |  Našli domov |  6.12.2020 |  765x

 • Pes
 • Dokonalý spoločník BRIX hľadá domov :)

  Věk

  7 rokov

  Plemeno

  mix nemecký ovčiak
  Meno : BRIX Vek : cca 7 rokovRasa : mix nemecký ovčiakFarba : hnedý až čiernyPohlavie : pesVeľkosť : stredne veľký BRIX hľadá domov ❤️ Je to kríženec nemeckého ovčiaka, má asi 7 rokov. Celý život prežil na reťazi pri dome. Po smrti majiteľa docestoval k nám a dostal tak šancu spoznať iný, lepší život.Je priateľský, milý a veľmi dobrý.  Bez problémov vychádza s inými psíkmi, sučkami, dokonca neublížu ani mačiatku. Na vodítku chodí pekne pri nohe. Je zvyknutý aj na cestovanie v aute.  Bude z neho perfektný rodinný psík. Hľadáme pre neho milujúci domov. Páčil by sa mu život v domčeku.

  ARTUŠ (narozen 8.12. 2023) - ADOPTOVANÝ

  18.04.2024 15:17 |  Našli domov |  4.04.2024 |  122x

 • Pes
 • ARTUŠ (narozen 8.12. 2023) - ADOPTOVANÝ

  Věk

  4 měsíce

  Plemeno

  kříženec labrador, retrívr
  " Narodil jsem se 8.12. 2023 v místě, na které snad brzy, doufám, zapomenu. Smečka pejsků, ze které pocházím, se tu množila roky bez povšimnutí, neměli jsme žádnou péči, žili jsme ve špíně a přijeli jsme zablešení, začervení, podvyživení a velmi bázliví. Jsem kříženec vetšího plemene, nyní jsme téměř 4 měsíční a vážím přes 10 kilo. U tety v dočasce jsem se dal dohromady fyzicky i psychicky, poznávám lidi, nové prostředí a situace, od mala jsem vyrůstal mezi pejsky a tak bych i doma měl rád psího kámoše. Vypadám jako labrador / retrívr, naši rodiče byli stejně stavění, jen černobílé barvy, v dopělosti budu mít určitě kolem 30 kilo. Malými krůžky se seznamuji s běžným psí životem, budu potřeboval velmi empatické, laskavé a vlídné páníčky, kteří mě budou vychovávat s láskou a citem. Hledám novou rodinku, plnou lásky, kde brzy hodím za hlavu počáteční obavy a kde ze mě vychovají pohodového, úžasného dospěláka. Vaš Artuš "

  STELLA - ADOPTOVANÁ

  18.04.2024 15:15 |  Našli domov |  4.03.2024 |  190x

 • Fena
 • STELLA - ADOPTOVANÁ

  Věk

  5,5 měsíců

  Plemeno

  kříženec labradora
  " Jmenuji se Stella a své jméno jsem dostala u tety v dočasce, kde konečně začal můj nový život. Narodila jsem se 18. 9. 2023 v místě, na které, doufám, brzy a ráda zapomenu. Pocházím z velké smečky namnožených pejsků, kde v bývalém útulku pro koně, majitelka nauhlídala svou smečku větších psů. Ačkoli mi bude teprve půlroku, vážím kolem 20 kilo a roste ze mě neuvěřitelná kráska a úžasně laskavá, milující holčička. Vypadám jako retrivr či labrador, rozhodně mám i jejich povahu a jsem po všech stránkách zcela dokonalá fenečka. I když jsem přijela z hrůzy a špíny, velmi rychle jsem si navykla na domácí prostředí a chovám se jako úžasná a skvělá holka. Jsem prostě dokonalá, mazlivý medvídek, s povahou anděla, duší dítěte a miluji nezištnou láskou své páníčky. Jsem neuvěřitelně hodná fenka, s obrovským srdcem, věrná oddaná kamarádka, miluju ostatní pejsky a jsem zcela nekonfliktní ke všem a všemu živému. I když jsem byla zpočátku bázlivější a plašší, už jsem obrovský mazel, krásně se přizpůsobuji a velmi rychle se učím, vše nové, co jsem dosud nepoznala. Bude radost se mnou pracovat a protože jsem pejsek za odměnu, hledám jen ty nejlepší, nejúžasnější majitele pod sluncem. Vaše Stella."

  <<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací