♥ VYMAZLENÁ PRINCEZNA ANETKA HLEDÁ DOMOV ♥ - ADOPTOVANÁ

24.05.2020 22:18 |  Našli domov |  16.05.2020 |  57x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok

Plemeno

kočka domácí

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Když se řekne dokonalost, něha, nejlepší parťák, světlo v šedi běžných dní, neobyčejnost, elegance, kouzlo… co si představíte? My naší princeznu Anetku, protože přesně taková ona je. Dokonalá kočičí princezna z pohádek, ale tahle je skutečná a dokonce hledá domov! Nejste rádi sami? Hledáte upovídanou společnici? Někoho, kdo Vám líbezně zapřede do ouška a mňoukavě Vám povypráví, co je nového? Hledáte to kouzlo neobyčejnosti v obyčejném a přesto výjimečném? Pak hledáte právě naši Anetku!
Tato velmi komunikativní slečna hledá svůj domov. Každý den vyhlíží z okna jestli si pro ni přijede ten, pro koho bude tou jedinou a nikoli jednou z mnoha… Majitele, kterému bude tou nejlepší přítelkyní a dá mu vše co má. Nic víc, než celé své srdce, oddanost a lásku, které má tolik na rozdávání! Je naprosto bezproblémová a čistotná, ale chtěla by být jedinou kočičkou nebo mít jednoho, maximálně dva zvířecí kamarády. Je spíše orientovaná na lidi než na zvířátka a větší počet kočiček jí nedělá šťastnou. Zaujal Vás tento dokonalý chomáček lásky? Neváhejte nás kontaktovat! Veškeré dotazy rádi zodpovíme a i s Anetkou se budeme moc těšit.  
Adopční poplatek:1500 Kč. Nachází se v DO v Praze. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy!   

Kontakt

607 604 654
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací