KOŤATA – MARYLIN A BALTAZAR - ADOPTOVANÝ

22.10.2019 21:06 |  Našli domov |  12.10.2019 |  51x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

2 měsíce

Plemeno

evropská kočka

Město, ve kterém se zvíře nachází

Tábor
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Devět týdnů stará a zdravá koťátka, alias gang Black and White :-). Prckové už baští bez problémů sami a jsou připraveni do nových domovů. Je to jedna kočička a kocourek (tři kocourci již našli nové domovy).
Všechna jsou očkovaná a ošetřená proti vnitřním a vnějším parazitům. Jsou čistotná, mazlivá a trochu divoká, ale velmi mladá a zvyknou si na jakýkoliv domov, kde o ně bude dobře postaráno.
16 A - Marylin17 A - Kašpar - našel nový domov.18 A - Melichar - našel nový domov.19 A - Baltazar20 A - Matyáš - našel nový domov. V případě zájmu volejte - 773 791 322 nebo rovnou přijeďte s přepravkou ;-). Info z nálezu:Přepravku plnou černobílých koťat odložil neznámý pachatel u útulku. Koťátka jsou maličká, tak tak sama baští, ale perou se statečně se svým osudem, nicméně ještě by potřebovala mámu. Vypadá to však, že to s trochou pomoci zvládnou. Jsou to zdraví uličníci, čilí a nezbední. Již pěkně chodí na záchodek.   Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

Kontakt

+420 773 791 322.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací