Marokánka

17.05.2023 10:16 |  Kočičky do 8 měsíců |  11.10.2013 |  1902x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

5 měsíců

Plemeno

Kočka domácí

Město, ve kterém se zvíře nachází

České Budějovice
Marokánka je milé a hravé koťátko, které miluje mazlení a kočičí hry se svou sestřičkou Marcipánkou. Je to velmi hodná kočička, pro kterou hledáme pohodový a láskyplný domov. 
Marokánka je krásná cca 5 měsíční kočičí slečna s bílomourovatým kožíškem, která byla bezcitně odhozena na skládku jako nepotřebný odpad. Marokánka je kočičí prtě plné energie a dobré nálady. Se svou sestřičkou Marcipánkou nevynechá jedinou lumpárnu, neustále se honí, škádlí, hrají si a pak spolu spokojeně usínají. Na místě nezáleží, klidně v posteli, v pelíšku nebo na trávníku :-) S Marokánkou se nebudete nudit, ale když jí hraní omrzí, přijde se k vám pomazlit a dává dokonce čumáčkové pusinky. V jídle upřednostňuje konzervičky a masíčko, na granulky zatím učíme. Prvních pár dní lezla do mističky celá, stolování jí moc nešlo, ale už je to v pořádku. Ví, že se o jídlo nemusí bát a tak má pravidelně akorát špinavou pusinku :-) Marokánka je vhodná jak do bytu, tak i do domečku s přístupem na zahrádku. Ideální by bylo, kdyby mohla odejít do nového domova se svou sestřickou, se kterou se skvěle doplňují. Marokánka čeká na nový domov v dpozitu občanského sdužení OS Kočky ČB.
Marokánka je krásná cca 5 měsíční kočičí slečna s bílomourovatým kožíškem, která byla bezcitně odhozena na skládku jako nepotřebný odpad. Marokánka je kočičí prtě plné energie a dobré nálady. Se svou sestřičkou Marcipánkou nevynechá jedinou lumpárnu, neustále se honí, škádlí, hrají si a pak spolu spokojeně usínají. Na místě nezáleží, klidně v posteli, v pelíšku nebo na trávníku :-) S Marokánkou se nebudete nudit, ale když jí hraní omrzí, přijde se k vám pomazlit a dává dokonce čumáčkové pusinky. V jídle upřednostňuje konzervičky a masíčko, na granulky zatím učíme. Prvních pár dní lezla do mističky celá, stolování jí moc nešlo, ale už je to v pořádku. Ví, že se o jídlo nemusí bát a tak má pravidelně akorát špinavou pusinku :-) Marokánka je vhodná jak do bytu, tak i do domečku s přístupem na zahrádku. Ideální by bylo, kdyby mohla odejít do nového domova se svou sestřičkou, se kterou se skvěle doplňují. Marokánka čeká na nový domov v dpozitu občanského sdužení OS Kočky ČB.

Kontakt

775 983 328
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací