Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Priateľská úžasná Dalma túži po teplom mieste na gauči

1.12.2023 18:28 |  SMAZAT |  13.02.2023 |  744x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 a pol roka (narodená 17.11.2021)

Plemeno

kríženka

Město, ve kterém se zvíře nachází

Skalica, Slovensko
Krásna DALMA je tradičný príklad tradičných Vianoc ľudí, ktorí chcú splniť svojim deťom každé prianie, bez rozmyslu. Minulý rok bola krásne roztomilé šteniatko, prenádherný darček. Tento rok už skončila na polmetrovej reťazi pri škaredej búde a následne u nás v útulku. Dalma je odrastenec, veselá, živá, hravá fenka, aktívna, ale vie sa aj krásne ukľudniť a mazlenie si užívať. Dalma potrebuje pozornosť, nie byť "plyšákom" na dvore. Dalma potrebuje rodinu, výlety, spoločnú radosť, aj spoločný oddych pred dobrým filmom. Dalma je priateľská k všetkým ľuďom, deťom, psíkom, fenkám, šteniatkam, psím seniorom. Je úžasná a rovnako úžasný domov si aj zaslúži ♥
Je veterinárne ošetrená, na adopciu po podpise adopčnej zmluvy a uhradení adopčného poplatku, ktorý nám umožní pomáhať ďalším zvieratkám v núdzi ♥
www.utulokskalica.sk

Kontakt

Lenka Pappová +421 904 249 756
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Ferrero - šikovné štěňátko

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 3.měsíce

  Ferrero je moc krásné, milé a mazlivé štěňátko.
 • LADY

  Seniorky (od 7 let), Fena, 9 - 10 let

  " Tak jsem tu po dvou letech zpět. Světe div se, já - ztělesněná psí dokonalost, prot kterou si tety přály jen to nejlepší, jsem si vysloužila padáka z domova. Nic jsem neprovedla, jen moji majitelku obtěžovalo platil a řešit veterinu, kterou jsem právě potřebovala. Dovezla mě jak kus hadru, sundala ze mě kšíry a čau. Vůbec jsem nechápala, co se děje, ale vrátila jsem se ke své dočasné tetě a svět je zase v pořádku. Bude mi kolem 9 - 10 let, jsem menší terieří kříženka, vypadám jako vyšší westík a vážím 11 kilo. Lidi mám moc ráda, jakmile si zvyknu na nové páníčky, tak je ze mě závisláček, věrný oddaný pejsek, mám ráda i hodné a rozumné děti, pokud vědí, jak se k pejskům chovat a nejsou moc hrr. S ostatními psími kamarády vyjdu bez problémů, jen venku na vodítku občas nějakého předem vyštěkám a koček doma si nevšímám. Doma jsem moc hodná, vzorná, čistotná, miluju klid a pohodu, spinkám si v pelíšku, nebo s paničkou bok po boku přitulená, jsem vděčná za každé pohlazení a lásku páníčků. Hledám milé, hodné a laskavé majitele, kteří mě budou mít rádi a budou se mi věnovat, vaše Lady."
 • MIKY

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  " Jmenuji se Miky a jsem maličký skřítek z říše Jorků. Jsem další z mnoha pejsků, kteří si museli sbalit batůžek a z důvodu úmrtí paničky, hledat na stará kolínka, zázemí jinde. Je mi 10 let a nepéče paničky se celkem podepsala na mém zdraví, přesto jsem naprosto dokonalý, úžasný, velmi hodný, vděčný pejsek, který nadevše miluje svoje lidičky, moc rád patří do lidské smečky, rád se tulím k paničce, vychutnávám si ten krásný pocit, že mě někde mají rádi, že má ještě pro koho žít. Tety mě dávají zdravotně do pořádku, stal se mě maličký čipera, co s radostí cupitá venku, čmuchá si, co je nového v trávě a celkově si nadšeně užívám plnými doušky, nový, krásný život, mazlení, tulení a své místo v nových lidských srdcích. Jsem úplně pohodový, nenáročný psí dědeček, uvítám milující lidičky, klidně budu doma i s dalším hodným pejskem, nebo fenečkou, cizí pejsci ani kočičky mi vůbec nevadí. Hledám spřízněnou člověčí dušičku, která mi poskytne laskavé, milující zázemí, vlídné zacházení a se kterou budu v lásce trávit podzim svého života. Váš Miky."
 • ELIŠKA

  Seniorky (od 7 let), Fena, 8 - 9 let

  " Říkají mi Eliška a nedávno jsem se znova narodila. Ten den jsem šla se svou bývalou paničkou ven, vběhla jsem rovnou pod auto a pak už si nic nepamatuju... Zůstala jsem v nemocnici, dobitá, polámaná, bolavá a strašně smutná, nikdo se už totiž pro mě nevrátil. Měla jsem zlomenou pánev i nohu, břicho plné modřin a několik dní jsem bojovala o život. Odmítala jsem jídlo, stále jsem čekala na známý obličej své paničky, ale ten už se nikdy neobjevil. Po složité operaci jsem odjela k tetě do dočasné péče a během krátké doby se ze mě stal zcela jiný pejsek. Jsem to nejněžnější stvoření na světě, dokonalá, jemná, něžná, úžasná fenečka, která své lidi miluje celým srdcem. Jsem drobná holčička, bude mi 8 - 9 let, vážím kolem 7 - 8 kilo a hledám milující lidičky, kteří mě přijmou do svých srdcí. Moc ráda se mazlím, jsem velmi hodná, nenáročná a přizpůsobivá, ráda chodím na procházky a nemám problém ani s jinými pejsky. Klidně budu ale jedináček, co si zaslouží veškerou lásku svých lidí pro sebe. Vaše Eliška."
 • FREDÍK - ADOPTOVANÝ

  Našli domov, Pes, 4 měsíce

  "Jmenuju se Fredík a na severu Čech jsem koloval jako štěnátko mezi asociální smečkou lidí. Jsou mi teď 4 měsíce a konečně jsem někde, kde mi najdou domov zodpovědně a budu se mít už vždy jenom dobře. Jsem sněhobílý menší pejsek, připomínám XS verzi Švýcarského ovčáka, ale vážím teď kolem 8 kilo, tudíž v dospělosti budu maximálně středně velký kluk. Jsem klasické hravé, veselé štěně, co se všechno učí, jsem velmi pohybově nadaný a akční, rozhodně potřebuju sportovně laděné majitele, se kterými se nebudu nudit. Miluju lidi, malzení, dovádění a veškeré hrátky a zábavu, s pejsky jsem nekonfliktní, ale tíhnu hlavně k lidem, se kterými jsem nejspokojenější a nejšťastnější. Rád bych našel prima aktivní rodinku, kde nebudu sám a kde se mnou budou trenovat další psí dovednosti. Váš Fredík."

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací