Dospělé (3-7 let)

BECKA

16.05.2024 18:33 |  Dospělé (3-7 let) |  13.12.2023 |  119x

 • Fena
 • BECKA

  Věk

  6,5 let

  Plemeno

  čistokrevná belgická ovčanda
  " Moje jméno je Becka a byť jsem se narodila jako Belgická princezna s rodokmenem, můj bývalý majitel, mě používal pouze jako stroj na štěňata a tak jsem mu, bohužel, vydělala hodně peněz. Nepoznala jsem lásku, kterou si teď užívám u tety, neznala jsem hračky, lenošení v posteli, které si teď tak vychutnávám. Jsem 6,5 letá, moc hodná, přátelká, lidi milující, aktivní, skvělá holčička, která potřebuje své nové páníčky už jako sůl. Miluju hračky, balonky, plašáky a především psí hlavolamy, drbání na bříšku, která vám budu neustále vystavovat k podrbání. Ovládám základní poslušnost, povely, chůzi na vodítku, cestování v autě či MHD, jsem 100% čistotná. S ostatními pejsky dokážu vyjít pod vedením zkušenějšího pejskaře, nemám problém fungovat i ve smečce, ale raději budu psím jednáččkem, který si zaslouží všechnu lásku jen pro sebe. Hledám zodpovědné, milující majitele, s přirozeným respektem, oddaně je budu milovat a ctít, vaše Becka."

  KAČENKA

  16.05.2024 18:33 |  Dospělé (3-7 let) |  15.11.2023 |  178x

 • Fena
 • KAČENKA

  Věk

  6 - 7 let

  Plemeno

  malá kříženka
  "Moje jméno je Kačenka a přijela jsem se spoustou dalších pejsků, z otřesného místa, z kauzy Hulice. Pocházím z přemnožené smečky pejsků od asociálních majitelek, které své tři původní psy, nechaly rozmnožit na finálových 54 kousků. Jsem asi 6 - 7 letá holčička, vážím 8 kilo a každý si mě ihned zamiluje. Vzhledem ke svému původu, jsem zpočátku plachá, bázlivá, nikdy jsem se nepodívala za zdi domu a dvora, kde jsem žila, takže nový, velký svět i cizí lidi a prostředí, teprve poznávám. Jsem velice hodná, užívám si mazlení a toužím po neustálém kontaktu se svým člověkem, ale musím si na něj nejprve zvyknout, takže mi musíte zpočátku dát čas, získat si k vám důvěru a pak ze mě budete mít milující, tulivou holčičiku. Na vodítku se teprve učím, do rušného města se nehodím, ideálně budu bydlet v domečku s dobře oplocenou zahrádkou, v klidném místě. Doma jsem vzorná a tichá, nejraději bych byla stále se svými lidmi a užívala si drbání a mazlení, co jsem dosud nepoznala. S pejsky nemám žádný problém, ale ráda bych celou ládku člověka jen prosebe, takže budu raději jako jedináček, stejně tak nemám moc v lásce ani kočičky. Spinkám přitulená v posteli k vám a jakmile si zvyknu, jste pro mě můj bezpečný přístav a opora, kterou bych měla ráda neustále na blízku Vaše Kačenka"

  KETTYNKA

  16.05.2024 18:33 |  Dospělé (3-7 let) |  8.11.2023 |  175x

 • Fena
 • KETTYNKA

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  malá kříženka
  " Jmenuji se Kettynka a věřte nebo ne, skoro celý svůj život jsem strávila na řetězu u boudy. Jsou mi 3 roky, jsem menší kříženka, do 10 kilo, fešanda voříšková a jdu si k vám najít novou rodinu. Zachránila me milá paní, ale na můj temperament nestačila, takže mě odvezla k tetám do dočasky, aby mi našli vhodné lidksé rodiče. Když jsem přijela, byla jsem jak "Utržená ze řetězu" - no nebylo to daleko od pravdy. Jsem velmi, velmi aktivní a živá holčička, všude musím být první a všechno musím prozkoumat, jsem zvědavá, mrštná a rychlá a potřebuji proto také podobnou rodinku. Fenka jsem ale velmi hodná, moc a moc mazlivá a miluju všechny lidi, bez rozdílu, užívám si dloooouhé procházky, výlety do přírody a co jsem zameškala na řetězu, nyní doháním dvakrát. S pejsky ani s fenkami nemám žádný problém, kldine bych byla kamarádkou pro dalšího psího kámoše, se kterým si budeme dlouze hráta dovádět. Vaše Kettynka."

  KAČENKA

  16.05.2024 18:33 |  Dospělé (3-7 let) |  16.10.2023 |  135x

 • Fena
 • KAČENKA

  Věk

  6 - 7 let

  Plemeno

  malá kříženka
  "Moje jméno je Kačenka a přijela jsem se spoustou dalších pejsků, z otřesného místa, z kauzy Hulice. Pocházím z přemnožené smečky pejsků od asociálních majitelek, které své tři původní psy, nechaly rozmnožit na finálových 54 kousků. Jsem asi 6 - 7 letá holčička, vážím 8 kilo a každý si mě ihned zamiluje. Vzhledem ke svému původu, jsem zpočátku plachá, bázlivá, nikdy jsem se nepodívala za zdi domu a dvore, kde jsem žila, takže nový, velký svět i cizí lidi a prostředí, teprve poznávám. Jsem velice hodná, užívám si mazlení a toužím po neustálém kontaktu se svým člověkem, ale musím si na něj nejprve zvyknout, takže mi musíte zpočátku dát čas, získat si k vám důvěru a pak ze mě budete mít milující, tulivou holčičiku. Na vodítku se teprve učím, do rušného města se nehodím, ideálně budu bydlet v domečku s dobře oplocenou zahrádkou, v klidném místě. Doma jsem vzorná a tichá, nejraději bych byla stále se svými lidmi a užívala si drbání a mazlení, co jsem dosud nepoznala. S pejsky nemám žádný problém a budu ráda doma mít klidně i hodné, menší psí kámoše, Vaše Kačenka"

  AMY-MAZLIVÁ PRINCEZNA

  16.05.2024 18:33 |  Dospělé (3-7 let) |  16.10.2023 |  98x

 • Fena
 • AMY-MAZLIVÁ PRINCEZNA

  Věk

  7 let

  Plemeno

  kříženka pražského krysaříka
  ,,Jmenuji se Amy a jsem maličká sedmiletá holčička, která přišla o svůj domov, a tak bych se vám všem chtěla nyní představit s nadějí, že opět najdu milující náruč, která mě už nikdy neopustí. Jsem veliký miláček a svého člověka miluju nade vše, jen si k němu nejdříve musím najít cestu. To víte, žijete si spokojeným životem se svou paničkou a ta se vás jednoho dne musí vzdát a tím vám tak otočí celý váš život vzhůru nohama a už zkrátka nemáte v každého ihned stoprocentní důvěru. Ale věřte mi, že jakmile se správně seznámíme, ukážete mi, že mi chcete dát jen lásku a pocit bezpečí, tak se z nás stane nerozlučná dvojka a budeme vše dělat spolu. Budu vás oddaně následovat s vědomím, že mi nic zlého nehrozí, nechám se nosit, mazlit a večer se k vám spokojeně schoulím na gauči. Potřebuju empatického páníčka, který se nezalekne mého počátečního brblání a nejistoty a dá mi tolik času na seznámení, kolik budu potřebovat, slibuju vám, že pak nebude litovat. Vaše Amy.“

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací