Senioři (od 7 let)

EDÍK

16.05.2024 18:33 |  Senioři (od 7 let) |  1.09.2023 |  347x

 • Pes
 • EDÍK

  Věk

  8 let

  Plemeno

  kryasařík
  " Moje jméno je Edík a jsem maličký 8 letý skřítek. Žil jsem v bytě s paničkou, která měla dost starostí, sama se sebou a odjezd k tetě bylo to nejlepší, co me mohlo potkat. Zpočátku jsem se trochu bál, neznal jsem moc cizích lidí, ale velmi rychle jsem zjistil, jak krásně, se pejsci můžou mít a stal se ze mě velký mazel a úžasňák. Miluju lidi a moc rád se mazlím a tulím k tetě, jsem klidný, hodný a bezproblémový kluk, kterého si hned zamilujete. S pejsky nemám žádný problém a jejich společnost je mi milá, kamaráda nebo kamarádku doma, bych měl moc rád. Nejsem žádný velký turista, uvítám běžné procházky, doma jsem vzorný a nic neničím, ani zbytečně neštěkám, takže můžu klidně bydlet i v bytě. Rád bych našel milující páníčky, kteří mě zahrnou láskou a budou o mě pečovat, budu se na vás moc těšit u tety v dočasce, váš Edík."

  RONÍK

  16.05.2024 18:32 |  Senioři (od 7 let) |  4.03.2024 |  174x

 • Pes
 • RONÍK

  Věk

  10 let

  Plemeno

  kříženec jezevčíka
  " Moje jméno je Rony a patřím mezi voříšky z říše jezevčíků. Je mi 10 let a jak už to tak bývá, přišel jsem o paničku z důvodu jejího věku a nemoci. Jsem krásný černý kluk, typu Špagetka, jen o něco málo větší, než běžní jezevčíci, vážím kolem 12 kilo a jsem moc hodný, pohodový pes, který rozhodně nepatří do starého železa. Jsem úžasný, přátelský, společenský pejsek, který nade vše miluje lidi, jsem veselý, kamarádský a moc milý kluk. Nejraději jsem ve společnosti svých lidí, mazlím se a nechám se drbat. Mám moc rád procházky a rozhodně si stále užívám aktivního života, ale samozřejmě nepohrdnu lenošením na gaučíku a spaním v posteli. Rád bych našel milou pohodovou rodinku, která by mě měla ráda a dopřála mi kromě milující náruče, také procházky, mazlení a společnost milovaného človeka. Vaš Roník."

  MIKY

  16.05.2024 18:32 |  Senioři (od 7 let) |  11.03.2024 |  117x

 • Pes
 • MIKY

  Věk

  10 let

  Plemeno

  jorkšír
  " Jmenuji se Miky a jsem maličký skřítek z říše Jorků. Jsem další z mnoha pejsků, kteří si museli sbalit batůžek a z důvodu úmrtí paničky, hledat na stará kolínka, zázemí jinde. Je mi 10 let a nepéče paničky se celkem podepsala na mém zdraví, přesto jsem naprosto dokonalý, úžasný, velmi hodný, vděčný pejsek, který nadevše miluje svoje lidičky, moc rád patří do lidské smečky, rád se tulím k paničce, vychutnávám si ten krásný pocit, že mě někde mají rádi, že má ještě pro koho žít. Tety mě dávají zdravotně do pořádku, stal se mě maličký čipera, co s radostí cupitá venku, čmuchá si, co je nového v trávě a celkově si nadšeně užívám plnými doušky, nový, krásný život, mazlení, tulení a své místo v nových lidských srdcích. Jsem úplně pohodový, nenáročný psí dědeček, uvítám milující lidičky, klidně budu doma i s dalším hodným pejskem, nebo fenečkou, cizí pejsci ani kočičky mi vůbec nevadí. Hledám spřízněnou člověčí dušičku, která mi poskytne laskavé, milující zázemí, vlídné zacházení a se kterou budu v lásce trávit podzim svého života. Váš Miky."

  DIEGO

  16.05.2024 18:32 |  Senioři (od 7 let) |  25.03.2024 |  82x

 • Pes
 • DIEGO

  Věk

  10 let

  Plemeno

  labrador
  "Jmenuji se Diego a přicházím s prosbou, co mi už chvíli leží na srdci. Rád bych našel nové majitele, hodné lidi, kteří mají dveře i srdce dokořán, kterým chybí jeden postarší labradoří čumák. Je mi 10 let, jsem větší, černý, sametový krasavec ve skvělé kondici, s atletickým tělem, věčně rozesmátým úsměvem a ještě spoustou sil a elánu do života. Jsem velký dobrák, milující, oddaný pes, ještě stále hodně aktivní, milující pohyb a hlavně mazlení a drbání. Moc rád trávím čas venku na procházkách, výletech, běháním v lese a do starého železa rozhodně nepatřím. Miluju hračky, balonky a zábavu, pohyb i dovádění zvládám levou zadní, takže pokud čekáte poklidného dědka, co si pomalu obejde blok, vyvedu vás rychle z omylu. Doma zkušeně provozuju gaučink, takže počítejte rozhodně se sledování televize ve dvou, přitulím se a spokojeně budu odpočívat s váma. Lidi miluju, jsem mazel, prima parťák a ještě moc rád budu dělat společnost fajn rodince, která mě zahrne láskou a péčí. Byl jsem sice celý život jedináček, ale milá psí holka, by mi doma určitě nevadila. I když se řadím do řady starých, černých, velkých psů, na které se fronty nestojí, věřím, že se najde lidský anděl, se kterým si ještě pár let užiju spokojený, psí život, váš Diego."

  RONY

  16.05.2024 18:32 |  Senioři (od 7 let) |  18.04.2024 |  60x

 • Pes
 • RONY

  Věk

  8 let

  Plemeno

  bígl
  " Jmenuji se Rony a jsem asi 8 letý bíglí chlapeček. Svoje jméno jsem dostal až u tety v dočasce, protože jsem zřejmě nikdy žádné neměl a také jsem nikdy nepoznal pravý milující domov. Přijel jsem z nehezkého místa, kde jsem se neměl dobře, nepoznal jsem nikdy lásku člověka ani měkký pohodlný pelíšek. Navzdory všemu jsem nejhodnější kluk pod sluncem, s milou, nekonfliktní a submisivní povahou. Zpočátku jsem byl velmi bázlivý a všeho jsem se lekal, hezky jsem si ale zvykl na bydlení doma, na gauč a především na blízkost svého člověka. Jsem stále velmi aktivní, miluju procházky a dlouhé výlety, venku me všechno zajímá a jako správný bígl, s čumákem u země, všechno podrobně očuchávám a zkoumám. Piluju ještě hygienu i správnou socializaci, ale s laskavými a vlídnými páníčky, brzy jistě všechno zvládnu. S pejsky jsem zcela nekonfliktní a byl bych moc rád doma za psí kamarádku, která by pro mě byla oporou a se kterou by pro mě bylo všechno lehčí. Jsem velký dobrák se srdcem otevřeným pro milé, hodné páníčky, kteří mě zahrnou láskou a vlídným zacházením. Váš Rony."

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací