Pohlaví
Kocour
Věk
2 roky
Plemeno
kočka evropská
Město, ve kterém se zvíře nachází
Dobříš
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Eli a Teo, - sourozenci (2 roky) se zažívacími problémy, trpí oba gastroenteritidou.Oba jsou pravidelně očkovaní, odčervení, kastrovaní. Nachází se v dočasné péči u Dobříše - do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku.
Eli je velmi chytrá, vnímavá a taky trošku „vyčůraná :)“ v domově si zvykla až překvapivě rychle, je přizpůsobivá, mazlivá. Dále má handicap - polyp v čumáčku a oslabenou zadní pravou nožičku.Teo je také velmi chytrý, ale je to citlivý kluk. Změny nese špatně, zvyká si pomalu, zpočátku je tedy třeba počítat s tím, že několik týdnů bude jen tichým zrzavým společníkem, který bude vylézat ze svých úkrytů opravdu jen na jídlo a wc. Po čase se k mazlení nechá taky přemluvit, ale nemá to cenu u něj dělat nějak na sílu.Domov pro ně hledáme pouze v bytovém prostředí a pouze s tím, že je nutné striktně dodržovat gastrodietu – Royal Canin
Eli a Teo pochází z jedné zahrady, kde je opustila toulavá kočka.
Kontakt
604105492
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:
nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)
ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu
adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)
v případě převozu zvířete nákladů na PHM
příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat
Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy