♥ Reiley ♥

4.12.2022 21:08 |  Štěňata (2-8 měsíců) |  28.09.2022 |  83x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

6 mesiacov

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Reiley a som 6 mesačné nechcené šteniatko, ktoré čaká na druhú šancu v podobe milujúcej rodinky. Som kríženec belgického ovčiaka, v dospelosti budem pravdepodobne stredného až väčšieho vzrastu. Som nezbedné živé striebro pripravené dobehnúť všetko zameškané. Verím, že aj na mňa niekde čaká nová rodinka, skvelí ľudia, ktorí sú pripravení do života privítať všetky radosti aj starosti, ktoré prinesiem. Som mladý, šikovný, učenlivý, so správnou výchovou budem tým najlepším štvornohým spoločníkom. Som vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Poteším sa aj psiemu kamošovi, s ktorým sa poriadne vybláznim. Dúfam, že ma nenecháte dlho čakať a čoskoro budem robiť radosť novej rodinke.
Reiley bude pred adopciou veterinárne ošetrený a čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy, kastrácia v dospelosti a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací