Ferda

13.05.2019 23:00 |  Senioři (od 7 let) |  14.03.2019 |  87x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Plemeno

kříženec retrívra

Město, ve kterém se zvíře nachází

Beroun
Haf na pozdrav! Jsem Ferdík, kříženec retrívra a teta ve mně vidí i kousíček kokršpaněla. Toulal jsem se a ocitnul se jako nalezenec v Maršovickém útulku. No nebyl to žádný med, co vám budu povídat. Ale po ukončení činnosti útulku jsem se dostal do dočasné péče do jedné super rodinky a tady se započíná moje cesta za snem....za svým domovem a láskou:-). Něco vám o sobě prozradím. Jsem kluk v nejlepších letech.:-). Mám rád fenky a pejsky si vybírám, rozhodně si na mě nepřijde žádný, který by si chtěl vyskakovat, nebo se zlou přicházel a někdy mi prostě není sympatický nějaký už jen tak od pohledu.S dalšími si zase rozumím bez problémů. S lidmi jsem velký mazel a pohodář. Zvládám doma být sám, nic neničím a neštěkám. Hygienické návyky mám. Páni doktoři mi objevili nemocné srdíčko. Mám nedomykavost jedné chlopně, ale krásně to zvládám s léky, které beru. Prý to má strašně moc pejsků. No není to hitparáda, ale funguju s tím krásně, zvládám, výletíky….ty mám mimochodem děsně rád...jen to prostě už není na to chodit s tebou běhat, nebo na kolo, či celodenní tůru. 
V útulku jsem strávil opravdu dlouhý čas a tak jsem se učil šplhat. Přešplhám jakýkoli pletivový plot....nejsem tedy vhodný na samostatný pobyt na zahradě. Mám v sobě touhu po tom se prostě někam vydat. Byl jsem zvyklý se starat sám o sebe a teď se postupně učím, že existuje i ten luxus lidského pohlazení, pomazlení a péče a postupně to poznávám a moooooc se mi to líbí:-). Hodím se do pohodové rodiny, která ráda chodí na procházky, ale není moc akčně sportovní. Prostě klídek a piánko:-). 
Ferda půjde do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný. Kastraci zvážíme po konzultaci s kardiologem. . Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy. Adopční příspěvek 1.900,- Kontakt pro zájemce: Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791 E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: Pro psí voči z.s. Ferda je k vidění v Berouně:-)

Kontakt

773054791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací