Silver - pejsek, který strávil celý život v útulku

17.02.2020 05:15 |  Senioři (od 7 let) |  21.11.2018 |  709x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

cca 8 let

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Silver, krásný pejsek s roztomilým čumáčkem a smutnýma očima, doposud nepoznal nic jiného než život v útulku. Dostal se do moskevského útulku už jako štěňátko a od té doby trávil každý den za mřížemi. Protože se mu nikdo příliš nevěnoval, byl to plachý, bázlivý psí kluk, který bydlel v části útulku, kde s ním byli i další podobně bojácní pejsci. Roky ubíhaly a tu a tam se za ním přišel podívat dobrovolník, který mu věnoval vlídná slova, trochu pohlazení, občas se dostal i do výběhu s jinými pejsky a později začal chodit i na kratší procházky do areálu útulku. Postupně se z něj stal o něco sebevědomější pejsek, který se již nebojí kontaktu s ostatními psími kamarády, dokáže si užít procházky i lidský kontakt. Tolik by však potřeboval více lásky a času spřízněné duše, díky které by pochopil, že opravdový domov skutečně existuje.
Silver je osmiletý pejsek, který žije celý svůj život v moskevském útulku. Zpočátku to byl velmi plachý psí kluk, který se bál ostatních pejsků i lidí. Díky dobrovolníkům a citlivé socializaci se z něj však stal úžasný pejsek, který si užívá každou procházku i čas strávený spolu s psími kamarády ve výběhu. Je velmi hodný, klidný, umí chodit na vodítku a je zcela nekonfliktní. Jediné, co mu chybí, je někdo, kdo mu poskytne opravdovný domov, pohlazení, vlídná slova. Pomůžeme mu?
Silver, krásný pejsek s roztomilým čumáčkem a smutnýma očima, doposud nepoznal nic jiného než život v útulku. Dostal se do moskevského útulku už jako štěňátko a od té doby trávil každý den za mřížemi. Protože se mu nikdo příliš nevěnoval, byl to plachý, bázlivý psí kluk, který bydlel v části útulku, kde s ním byli i další podobně bojácní pejsci. Roky ubíhaly a tu a tam se za ním přišel podívat dobrovolník, který mu věnoval vlídná slova, trochu pohlazení, občas se dostal i do výběhu s jinými pejsky a později začal chodit i na kratší procházky do areálu útulku. Postupně se z něj stal o něco sebevědomější pejsek, který se již nebojí kontaktu s ostatními psími kamarády, dokáže si užít procházky i lidský kontakt. Tolik by však potřeboval více lásky a času spřízněné duše, díky které by pochopil, že opravdový domov skutečně existuje.   Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku (cca 2 500 kč), aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací