Pejsek Bady hledá domov

14.03.2019 22:00 |  Mladí (9-35 měsíců) |  14.03.2019 |  60x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

2

Plemeno

bígl

Město, ve kterém se zvíře nachází

Mokré Lazce
Bady je mladý veselý psík. Miluje lidi, miluje ostatní pejsky i fenky. S nikým nemá problém. Bady je plný energie a hodil by se k mladým lidem. Hodí se i k dětem. Bady nikomu neublíží. Je potřeba počítat s jeho hravostí. Není zvyklý být v bytě. Žil bohužel venku. Čistotnost doma se již naučil, ale rozhodně si nenechá ujt příležitost si pohrát a rozkousat jako štěně co v bytě najde zajímavého. Kdyby s ním byl někdo doma a učil ho, co smí a co nesmí, tak by to zvládl ten byt bez úhony., Má rád míčky a bude vděčný jak za dlouhé procházky, tak za jakýkoli výcvik, prostě společná činnost s jeho rodinou s jeho člověkem bude TO, co bude rozhodně vyhledávat. Bady by zvládl být i venku na zahradě u domu, třeba než se jeho rodina vrátí z práce. Pokud tam bude mít zateplené místečko, kam si zalézt, když bude škaredě. Ale není to pes na celoroční a neustálý pobyt venku, chce být se svými lidmi, když jsou doma. 
Bady - 2 roky, kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený.Bady čeká na svůj nový domov v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou). 
Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.czAdopční poplatek 1, 000 Kč.

Kontakt

608870080
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací