ARON

25.01.2023 15:18 |  Dospělí (3-7 let) |  7.07.2019 |  848x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Plemeno

ovčák

Město, ve kterém se zvíře nachází

Havlíčkův Brod
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
"Neměl jsem na růžích ustláno, přesto jsem 5 let měl svůj domov. Tak nějak jsem byl jedním z tisíců dalších vesnických psů na zahradě, aby prostě bylo vidět, že tady na zahradě, je pes a hlídá... dvakrát mi do "mojí" zahrady někdo vlez a tak jsem hlídal, jak se po mě chtělo, ale kousnout jsem prý neměl. Vy lidi, nevíte, co chcete, každopádně moji páníčci mě ten den chtěli uspat navždy a taky mě na tu poslední injekci dovedli. Jenže pan doktor je frajer a zved telefon a od té doby bydlím u Karin v dočasce. Měl jsem kliku a jsem tu dál, ale potřebuju bydlet někde nastálo a najít majitele, kteří to s ovčáky umí. Je mi 5 let, jsem zdravý a čekám na zázrak. Život mi už jednou zachránili, tak ještě nějakou tu lidskou chápavou duši bych rád... váš Aron"
Aron je 5ti letý ovčák, který bydlel v rodině, jako víceméně venkovní pes, ale přesto, že hlídal, jak měl, kvůli kousnutí cizího člověka na svém území, musel jít. Šel už málem do nebe, ale teta Karin se slitovala a vzala ho k sobě. Aron neznal moc cizích lidí ani psů, proto neveděl, jak se k nikomu z nich zpočátku chovat a na všechny spustil po zlém. Ovšem po správném seznámení se svým člověkem i pejsky, se uklidní a není vůbec zlý. K cizím lidem je nejprve nedůvěřivý a ostražitý, budí respekt, ale po pár dnech v dočasce již svojí tetu vítá a respektuje, potřebuje jen více času, poznat, že není třeba být ve střehu. Ovládá základní poslušnost a umí i pár povelů. Je zvyklý na bydlení venku s přístupem do domu do tepla. Po seznámení funguje i s dalšími psy, lépe s fenami. Pro Arona hledáme majitele s přirozenou autoritou a zkušeností se psy NO, s důsledným, ale laskavým vedením. Není to pes pro začátečníky, ale jakmile zjistí, že není ohrožen, je z něj oddaný a věrný pes, vděčný za pozornost, pohlazení a společnost svého pána. Nehodí se do bytu, pouze do domu se zahradou, kterou ohlídá, je to aktivní kluk, s chutí pracovat, potřebuje člověka, co nesleví z nastavených pravidel a pak z něj bude úžasný Pan pes.
  Aron je odčervený, čipovaný, kastrovaný, vakcinovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhradě adopčního poplatku, Dočasky de De z.s. Havlíčkův Brod, návštěva možná po dohodě s Karin, na tel : 778 000 302. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz.

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací