Pinč Bartoloměj hledá domov

16.05.2019 22:43 |  Dospělí (3-7 let) |  15.03.2019 |  130x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

6

Plemeno

pinč

Město, ve kterém se zvíře nachází

Ostrava
Bartoloměj - šestiletý trpasličí pinč - malý pejsek s velkým jménem. Těsně před Vánocemi se ho bývalí páníčci zbavili. Hodně to pejska poznamenalo, byl bojácný a nedůvěřivý. U paní pěstounky udělal ale velký pokrok. Zase se naučil věřit lidem, ale když něčemu nerozumí nebo se bojí, tak se stáhne, v extrémním případě se ožene, ale nechce ublížit. S ostatními psy se shodne, u paní pěstounky žije s dalšími čtyřmi psy a kočkami. Venčení na vodítku je bez problémů. Na kočky štěká a chtěl by je honit, ale stačí mu říct, že toho má nechat a hned přestane. Moc rád jí, jí všechno a bez vybírání. Moc rád se učí něco nového, za pamlsek pro vás udělá cokoliv, taky miluje balónky. Honí je a sám si je i přinese. Když má pocit nejistoty, hned si vběhne do svého pelíšku a tam je v klidu, protože je v bezpečí. Pak vše pozoruje a hodnotí. Vyleze, až se zase cítí bezpečně. Bart potřebuje někoho rozumného a empatického, někoho, kdo pochopí, že když občas zavrčí nebo se ožene, tak že to nemyslí zle, jen se prostě moc bojí. Ale to se už stává málokdy, pejsek ušel velký kus cesty a už je to mnohem lepší.
Bartoloměj - cca šest let, 5kg. Pejsek je očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. 
Na svůj nový domov čeká v Ostravě, tel. 731 327 708.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.czAdopční poplatek 1000 Kč.

Kontakt

731 327 708
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací